MedyaFaresi MedyaFaresi

ABD'de dehşet evi: Karısını ve çocuklarını öldürüp intihar etti

ABD’nin California eyaletinde meydana gelen son dakika olayı kan dondurdu. Komşuların duyduğu silah seslerinin ardından olay yerine gelen polis, pencereden içeri baktığında kan donduran görüntü ile karşı karşıya kaldı.

Eklenme: 17 Kasım 2019 22:19 - Güncelleme: 17 Kasım 2019 22:33

ABD'nin California eyaletinden kan donduran son dakika haberi!

Komşuların duyduğu silah seslerinin ardından olay yerine gelen polis, pencereden içeri baktığında yerde kanlar içinde yatan cesetler gördü.

ABD California'da polise gelen bir ihbar, evdeki dehşeti gün yüzüne çıkardı. Silah sesleri gelen bir evde çok sayıda ceset bulundu.

San Diego kentinin banliyösü Paradise Hills'teki eve giden polisler, içeride bir erkek, bir kadın ve bir çocuğun cesedini gördü. Üç erkek çocuk ise yaralıydı.

Yerel medya, 31 yaşındaki babanın evde silahıyla karısı ve çocuklarını vurduğunu bildiriyor. Erkek daha sonra silahını kendisine doğrulttu ve intihar etti.

San Diego polisinden Matt Dobbs, memurların olay yerine ulaştığında içeride kanlar içinde yatan bir küçük çocuğun pencereden göründüğünü söyledi.

Polis yetkilileri, yaralı çocuklardan birinin ameliyata alındığını ve durumunun kritik olduğu bilgisini verdi.

Yerel medya, annenin Cuma günü mahkemeden babaya karşı yasaklama emri çıkardığını belirtiyor. Cumartesi sabahı evi ziyaret eden baba karısıyla tartıştı ve tartışmanın ardından cinayetler işlendi.