MedyaFaresi MedyaFaresi

9 Ocak Çarşamba günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 9 Ocak Çarşamba günü burç yorumları.

Eklenme: 08 Ocak 2013 21:16 - Güncelleme: 19 Şubat 2016 16:36
KOÇ

Özlem duygunuzun ön planda olacak ve uzun zamandır görmediğiniz insanları ve yerleri düşünebilirsiniz. Yaşadığınız sürecin geçici olduğunu aklınızdan çıkarmamalı ve maksimum kazanç sağlamak için caba harcamalısınız.

BOĞA
İş çevresinde kendinizi rahat hissetmeye başlamanız daha yaratıcı ve planlayıcı tavırlar sergilemeniz anlamına geliyor. özel hayatınızla ilgili ise düşüncelerinizi daha olumlu bir yöne yöneltmeye başlayabilirsiniz.

İKİZLER
İş hayatınızdaki sizi zorlayan gelişmelerle karşılaşabilir ve sinirli bir ruh hali içi,ne girebilirsiniz. Yaşadığınız gerginli duygusal hayatınıza yansıtmanız problemlere neden olabilir.

YENGEÇ
Duygusal hayatınızla ilgili daha fazla düşünen taraf olmaya başlamalı ve olacakları gözden geçirmelisiniz. Düşüz sonrasında gelişen olayların devamı için adımlarınız kontrollü atmalısınız.

ASLAN
Yaşadığınız gerginliklerin öfkeye dönüşmesi sizi oldukça yoruyor olabilir. İçinizde ki şefkati uyandırma vakti. Özel hayatınızla ilgili olarak ise partnerinizle ilgilenmeli ve düşüncelerinizi paylaşmalısınız.

BAŞAK
Maddi acıdan gelişen olayların sizi çelişkide bırakması gerginliğinizin artmasına neden olabilir. Ekonomik acıdan yaptığınız planlar konusunda biraz daha esnek olabilirseniz gerginliğiniz ortadan kalkacak ve sorunların üstesinden daha kolay bir şekilde geleceksiniz.

TERAZİ
Hayatınızda yolunda gitmeyen bazı durumları değiştirme çabanız biraz sorunlu gidebilir. Bu durumun üzerine çok düşmemeli ve kendinize biraz zaman vermelisiniz. Aceleci olmanın faydası yok.

AKREP
Özel hayatınızda haberleşme trafığinin artacağı bir gün. Üst üste gelen haberler sonrasında kendinizi ikilemde kalmış hissedebilir ve bir karar alma gereksinimi duyabilirsiniz. Kişisel anlamda şansınızın artması değerlendirmelisiniz.

YAY
Eğitim kariyer hayatınızla ilgili iletişim içinde olduğunuz bazı kişilerden alacağınız haberler sizi şaşırtacak ve atmak istediğiniz adımlarla ilgili daha net bir plan yapacaksınız. Özel hayatınızda ise yoğun olduğunuz kişinin umursamazlığını büyütmemeye çalışın.

OĞLAK
Zihinsel açıdan oldukça güçlü ve verimli bir gün. Sadece ailevi bazı konular ve yakınlarınızla ilgili gelişecek bazı olaylar sizi gerginleştirebilir ve huzursuzlanabilirsiniz. Maddi acıdan ise planlarınızın dışına çıkmamalısınız.

KOVA
Bitirilmesi gereken bazı projelerle ilgili olarak ortaya çıkan ayrıntılar, yaratıcı zekanızı ve bireysel yeteneklerinizi ön plana çıkarma zorunluluğunu ortaya çıkartacak. Bazı detaylar üzerine yoğunlaşmanız sizi yorabilir.

BALIK

Yeni fırsatlara açık bir dönemdesiniz. Hem özel hayatınızla ilgili gelişecek olaylar hem de maddi acıdan gelişen olaylar bugün hayatınızda iyiye giden şeylerden daha fazla olduğunu görmenizi sağlayabilir.