MedyaFaresi MedyaFaresi

9 Nisan Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 9 Nisan Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 08 Nisan 2013 22:44 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 21:48
KOÇ

Çok yorulacağınız bir beraberliğe doğru hızla ilerliyorsunuz. Karşı taraf daha gerçekçi, sizin kadar iyimser görünmüyor. Kişilik uyuşmazlığı gibi değil de, koşulların tam hazır olmadığı yönünde kaygıları var. Aceleci davranmayıp yeniden düşünmeniz gerekiyor

BOĞA

Bugün sıradan bir gün gibi görünse de, içinde barındırdığı sürprizleri beklenmedik şekilde ortaya çıkartabilir, hazırlıklı olun. İsteksiz katılacağınız bir görüşme size beklenmedik kazanımlar sunacak. Taraf olmaya epeyce zorlanacağınız bir konudan, hızla uzaklaşmanız gerekecek.

İKİZLER

Anlamsız büyütülen problemlerden gerekli dersleri çıkarmış görünüyorsunuz. Bu günkü görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz. Bu görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. İş ilişkilerinizden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Çok övülen duyarlılığınız bu sıralar zaafa uğramış gibi..

YENGEÇ

Bugün aşk hayatınızda duygusal öğelere yer vermek istemeyeceksiniz. Sevgilinizle bu yüzden küçük bir anlaşmazlık yaşamanız söz konusı olabilir. İş hayatınızda bugün amiriniz sizden bazı görevleri yerine getirmenizi isteyecek ve canınız buna çok sıkılacak. Bazı iş arkadaşlarınızdan bu konuda yardım isteyebilirsiniz.

ASLAN

İş yaşamınızda yaşayacağınız değişikliklerin yanı sıra özel yaşamınızda da yeni arayışlara girmeyi düşünüyorsunuz. Değişiklik yapmak gözünü korksa da bu konuda çevrenizden yeterince destek göreceksiniz. Bugün bu konuda gelişmeler olabilir. Hareketli ve heyecanlı günler sizi bekliyor

BAŞAK,

Haber beklediğiniz bir konu ile ilgili aceleci tutumunuz gereksiz bir gerginliğe neden olabilir. Gün içerisinde beklenti içinde olduğunuz konuyla ilgili olumlu gelişmeler olacaktır. Sabırlı ve sakın olmalısınız. Bir arkadaşınızla plan yapabilir ve plan dahilinde küçük bir arkadaş grubu ile vakit geçirebilirsiniz.

TERAZİ

Etrafınızdaki insanların düşüncelerinden bu kadar etkilenmemeli kendinizin ne istediğini daha on plana çıkarmalısınız. Özel hayatla ilgili olarak ise bir kişinin size geri dönme çabasını hissedebilir ve bu konunun üzerine düşünebilirsiniz.

AKREP

Geçmişte yaşanmış olanlarla kimseyi yargılamamalısınız. İnsanların her olumsuz deneyimden yenilenmiş olarak çıkacağını unutmayın. Aile çevrenizden bir insanla yapacağınız konuşma sonrası bir konu ile ilgili hazırlık yapmanız gerekebilir.

YAY

İş hayatı ile ilgili bir değişimin başlangıcı için gereken haber gelebilir ve sizin bu sürece hazırlanmanız söz konusu olabilir. Aile çevresinden bir kişi ile yapacağınız konuşma sonrası o kişinin hayatı ile ilgili olarak alacağı bir kararda yardımcı olacaksınız.

OĞLAK

Duygusal acıdan kendinizi iyi hissedecek ve keyifli zamanlar geçireceksiniz. Kişisel karmaşalarını bir kenara bırakırsanız sevdiğiniz insan ile ilgili gelişen olaylar sizi oldukça mutlu edebilir. Sizi kıskananlara karşı kendinizi korumalı net olmadan kararlar almamalısınız.

KOVA

Duygusal hayatınızla ilgili fazla sabırsız olabilir ve aceleci davranışlar sergileyebilirsiniz. Maddi acıdan yaptığınız planların kısa vadeli çözümler yaratmaması sizi olumsuz etkilememeli. Daha dengeli ve dirençli görünüm sergilemeye çalışmalısınız.

BALIK

Karmaşık bazı ilişkilerden kendinizi kurtardınız. Artık daha odaklı ve gelişimci calışmalar yapabilecek çalışmalar içine girebilirsiniz. Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz . Bu durumu dengelemek adına insanları değerlendirip ona göre hareket etmek daha mantıklı.