MedyaFaresi MedyaFaresi

9 Mayıs Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 9 Mayıs Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 08 Mayıs 2013 22:16 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 08:02
KOÇ
Son zamanlarda problemlerinize karşı tavrınız sizi oldukça olumlu etkiliyor. Kısa süre içerisinde problemleri çözmeniz sizi gittikçe güçlendiriyor. Bir yakın dostunuza küçük bir sorununda manevi destek vereceksiniz. Dostlarınızla ilişkilerinizde yetkin olmanız ve rahatlığınız, sizi çevrenizde aranılan insan yapıyor.
BOĞA
Aşkı artık unuttuğunuzu söylerken içinizde bir hareketlilik hissettiniz. Bugün kafanız biraz karışık. Koşullarınızı engel sayanlara aldırmamaya kararlı görünüyorsunuz. Onu daha iyi tanımak için zamana ihtiyacınız var. İş yerinizle ilişkinizi askıya alma aşamasındasınız. Çok yakın bir zamanda bunu çıkıp konuşacaksınız.
İKİZLER
Özel hayatınızda sakin bir gün gecireceksiniz. Duygusal hayatınız dışındaki konularda kücük sorunlar olabilir. Genel bir huzursuzluk duygusu yaşayabilir, sorunlarınızdan kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. Aşk yaşamınızda sizi bu durumdan kurtaracak güzel gelişmeler olabilir. Bugün detaylara dikkat etmeli, daha önce başlattığınız işlerde yeni düzeltmeler yapmak için hazır olmalısınız. Bu arada kendinizle de daha fazla ilgilenmelisiniz.
YENGEÇ
Size duyulan ilginin bitmediğini bugün de anlayacaksınız. İlişkide ılımlılığa biraz kapalı duruyorsunuz. Bu bazı konularda hata yapmaya neden olabilir. Bazı planlarınızı erteleyeceksiniz. iş dışı bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir.
ASLAN
Genel anlamda sorunsuz bir tavır sergilemeniz ufak gerginliklerinizi düşünmemenizi engellemiyor. Sabah saatlerinde biraz huzursuz olsanız da öğleden sonra bir arkadaşınızla yapmak istediğiniz değişikliğe odaklanmak size keyif verecek. Partnerinizle olan ilişkinizi dış etkenlerden korumalısınız. Kısa zaman içerisinde hayatınızda çok önemli kararlara imza atabilirsiniz
BAŞAK
Özel hayatınızı başka alanlara taşımamalısınız. Bu durum bazı yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Bugün iş hayatınızdaki ortak çalışmalarınızda bazı sorunlar çıkabilir. Bu sorunu işortaklarınızla birlikte çözümlemelisiniz. Ailenizde yeni konular gündeme gelecek ve bunun üzerine bugün bir aile toplantısına katılmak zorunda kalabilirsiniz.
TERAZİ
Duygusal ilişkide karşınızdaki kişiden mükemmel olmasını beklemeyin. Önce siz kendinizi sorgulayın ve yaptığınız hataları Ya da yanlışları gözden geçirin. Bu sürecin ardından kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Rahatlamaya ihtiyacınız var. Bugün ana sorunlardan biri ise maddi acıdan kendinizi güçlü hissetme isteğinizin fazla harcamalara neden olabilecek olması
AKREP
O, kendisini size fark ettirmek için elinden geleni yapıyor. Çok yakında bu ilgisinden haberdar olabilirsiniz. Önemli gelişmelere açık günler içindesiniz. Bundan yararlanmayı bilin. Bugün sıradan bir gün gibi görünse de, içinde barındırdığı sürprizleri beklenmedik şekilde ortaya çıkartabilir, hazırlıklı olun. İsteksiz katılacağınız bir görüşme size beklenmedik kazanımlar sunacak. Taraf olmaya epeyce zorlanacağınız bir konudan, hızla uzaklaşmanız gerekecek.
YAY
Oldukça enerjiksiniz ve enerjinizi doğru kullanabiliyorsunuz. Duygusal olarak yoğun heyecanlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve ilginç bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu dönem kendinizi rahat bırakmalı ve geçmiş ile bağlarınız olan olgulardan uzak durmalısınız. Maddi acıdan sürpriz bir gelir elde edebileceğiniz bir gün ve bu durum sizi keyiflendirecek. Gününüzü olumlu geçirmek sizin elinizde.
OĞLAK
Sevgilinizin son günlerdeki durgunluğu sizi düşündürüyor. Onun müthiş ketum bir olması, sorularınıza yanıt alamamanıza neden oluyor. Bir arkadaş aracılığıyla bir şeyler öğrenme yoluna gidebilirsiniz. Büyük bir gerginlik ve heyecan içinde hazırlandığınız bir toplantının içinde olacak, ama umut ettiğiniz sonuçların ancak bir kısmını alabileceksiniz Yine de önemli problemleri halletmiş olacaksınız.
KOVA
İş yaşamınızda mutlu bir sürpriz görünüyor. Bir takım kuruntulardan kurtulmanızı ve dostlukla ilgili değerlendirmelerinize duyduğunuz güvenin pekişmesini sağlayacak. Aile içinde harcamalar konusunda birbirinizi suçlar durumdasınız. Bir yakınınızın bütün uyarılarınıza rağmen düştüğü para bunalımı sizi kızdırıyor.
BALIK
Aşk yaşamınızda bir yenilik yapmadan istikrarınızı korumaya çalışmanız daha doğru olacaktır.Kendinizi bu kadar işinize kaptırmanız size maddi yönden kazançlar getiriyor fakat çevrenizden de gittikçe soyutlanmanıza neden oluyor. Başarınızı takdir edip sizden yeni projeler bekliyorlar. Bu projelere odaklanırken kendinize ve çevrenize de zaman ayrımalısınız.