MedyaFaresi MedyaFaresi

9 Mart Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 9 Mart Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 08 Mart 2013 21:59 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 22:28
KOÇ
Duygusal hayatınıza karşı son zamanlarda negatif bir tutum sergiliyor ve sürecin negatife gitmesini isteyen bir bakış acısına sahip olabilirsiniz. Bu gün yaşanacak bir olayın etkisi sizi oldukça rahatsız edebilir ve büyük bir tartışma ortaya çıkabilir. ,
BOĞA
İlginç bazı gelişmeler yaşayacağınız bir gün olabilir. Duyacağınız bazı haberler sizi gerginleştirebilir ve tepkilerinizi kontrol edemeyebilirsiniz. İlişkinizde ise rahatsız olduğunuz bazı konuları sevdiğiniz insanla konuşarak var olan problemleri çözmeye çalışacaksınız
İKİZLER
Günleriniz güzel ve mutlu geçiyor. Bugün bir çok plan yapıp farklı yerlerde bulunacaksınız. Karşılaşacağınız bir insanla duygusal anlamda bir yakınlaşma hissedeceksiniz. Duygularınızla mantıgınız arasında bir denge kurmanız gerekiyor.
YENGEÇ
Aileden kardeşiniz olabilir biriyle yapacağınız konuşmalar hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerektiğini ortaya çıkartabilir. İş hayatı ile ilgili olarak ise yeni bir proje başlangıcı yapabilir ve yorucu bir sürece girebilirsiniz. Bu süreç sizin bazı konularda uzmanlaşmanızı sağlayacak.
ASLAN
Monoton hayatınızdan sıkılmış olmalısınız ki bugün yeni arayışlar içine gireceksiniz. Arkadaşlarınızla görüşeceksiniz. Ve gireceğiniz bir ortamda tanışanacağınız birinin hayatınızın aşkı olduğunu düşünmekte çok erken davranacaksınız.
BAŞAK
Çok alıngan bir hal almış olmanız çevrenizle olan ilişkilerde sorun yaratıyor. duygularınızı kontrol altına almayı ögrenmelisiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz ortamlarda bulunmaya gayret gösterin. uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız keyfinizi yerine getirebiilr.
TERAZİ
Rahat olma isteği bu donem biraz bireysel hareket etmenize ve sevdiğiniz insanlarla bu yüzden sorun yaşamanıza neden olabilir. Yorgun olmanız sizi biraz sıkıntıya sokmuş olabilir ama etrafınızdaki insanları isteklerini de göz önüne almalısınız.
AKREP
Duygusal hayatınızla ilgili yüzleşmelerin on planda olacağı ve cesaretinizle bazı konuların çözülmesini sağlayacagınız görünüyor. Bu arada iş hayatı ile ilgili yeni bir konu on plana çıkabilir ve karar almakta zorluk çekebilirsiniz. Aceleci olmamalısınız.
YAY
Empati yeteneğinizin artması his olarak daha rahat olmanızı ve duygusal hayatınızda ki kişi ile daha pozitif iletişim kurmanızı sağlayabilir. Bu durum sizi huzurlu yapacak. Eğitim konularında ki başarınız devam ediyor ama biraz daha kariyer odaklı hareket etmeye başlamalısınız.
OĞLAK
Bazı planlarınızı eyleme gecirmek için attığınız adımların sonucuna yaklaşmanız sizi biraz fazla hırslı yapmış olabilir. Kendinize ve çevrenize zarar vermemelisiniz. özel hayatınızla ilgili ise karmaşa yasadığınız konuya biraz daha dikkatli yaklaşmalısınız.
KOVA
Yakın arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ki kopuşun nedeni son zamanlarda kendinizi sadece dinleyebilecek olan kişilerle görüşme isteğinizden kaynaklanıyor. Biraz sıkılmış olmalısınız ama yinede çevrenizle iletişiminiz kesmemelisiniz.
BALIK
Duygusal hayatınızda karşılaştığınız hayal kırıklığı nedeniyle güne yorgun ve keyifsiz başlayabilirsiniz. Bu durumun iş hayatınıza odaklanmanızı engellemesine izin vermemelisiniz ve daha çok mantığınızla hareket etmelisiniz.