MedyaFaresi MedyaFaresi

9 Ekim 2012 Salı günlük burç yorumları

Melekler Kahvesi ekibinden Medyafaresi okurları için günlük yorumlar.

Eklenme: 09 Ekim 2012 00:45 - Güncelleme: 31 Ocak 2016 23:10

KOÇ
 
Özel hayata karşı isteksizliginizin nedeni duygularınızı insanların anlamamasından kaynaklanıyor. İş acıdandan ortaya cıkan cıkmazlar kafanızı karıştırabilir ve kendi düşünceleriniz dışında etki altında kalarak hareket etme egiliminde olabilirsiniz. Sosyal ve duygusal hayatınıza karşı da bıraz dıkkatlı olmalısınız.

BOĞA
 
Özel hayatınızda bir konuya nokta koyabilirsiniz. Kişisel karmaşalarınız ve duygusal celişkileriniz hayatınızda yeni engeller yaratmanıza ve almak istediginiz kararları ertelemenize neden oluyor olabilir. Kariyer dongusunun on planda olacagı bir donemde oldugunuzu unutmamalısınız.

İKİZLER
 
Yorgun halsiz ve maddi açıdan bunalmış bi durumda olmak sizi büsbütün içinden çıkılmaz hale sürükleyebilir. Ancak partnerinizle geçireceğiniz zaman size çok iyi gelecek . Biraz stresten uzaklaşıp ikili ilişkilerinize önem vermelisiniz. Bu şekilde içinizdeki kırgınlıgı bi şekilde unutbailirsiniz.
 
YENGEÇ
 
Bir insana baglı kalma korkusundan kurtulmaya başladınız. Kisişen acıdan şanslı bir günün etkisi var üzerinizde. Hem duygusal hem de maddi acıdan karşınıza cıkan fırsatlar sizi cok mutlu edebilir. Özel hayatınızla ilgili kafanızda ki karmaşaları ortadan kaldırabilirsiniz.

ASLAN
 
Eğitim kariyer hayatınızla ilgili iletişim içinde oldugunuz bazı kişilerden alacagınız haberler sizi şasırtıcak ve atmak ıstediginiz adımlarla ilgili daha net bir plan yapacaksınız. Özel hayatınızda ise yogun oldugunuz kişinin umursamazlıgını buyutmemeye calışın.

BAŞAK
 
Özel hayatınızla ilgili heycanlı planlar yapabilir ve hayaller kurabilirsiniz. Kariyer hayatınızda gelişen olayların sizi biraz yorsa da duygusal hayanızla ilgili pozitif gelişmelerin yaşanmaya devam etmesi sizin mutlu olmanızı sağlayacak.

TERAZİ
 
Duygusal olarak beklentilerinizin sizi yormaasına izn vermemeye calışın. Bugun biraz yoruldugunuzu dusunebilir ve yapmak zorunda oldugunuz bazı planlar ıyıce canınızi sıkabilir. Biraz daha sabırlı olmalı ve halledilmesi gerelen olayları bitirip sonrasında keyfini cıkarabilirsiniz.

AKREP
 
Duygusal acıdan geçmişle ilgili olaylar fazlasıyla dusunebilir ve kendinizi bu konuda biraz üzebilirsiniz. Duygusal acıdan varolan gerginliginizden kurtulmalı ve kendinizi yenilemeye yonelik adımlarınıza devam etmelisiniz. Maddi anlamda yaşadıgınız sorunlu donemin gecmişte kalması sizi kisisel acıdan özgürleştirebilir ve yaratıcı gücünüzü daha rahat kullanabilirsiniz.

YAY
 
Duygularınız konusunda daha rahat ve esnek davranabileceginiz bir gun. Yaşadıgınız olaylar karşısında ki sabırlı tavrınız etrafınızdaki insanların size karşı düşüncesiniz degiştirebilir. Duygusal acıdan güzel haberler sizi bekliyor. Sosyal cevrenizin beklentileri karşısında daha esnek olmalısınız.

OGLAK
 
Duygusal hayatınızdaki insanla yapacagınız bazı konusmalar gerilmenize neden olabilir ve bu gerginlik yüzünden iletişim konusunda oldukca sıkıntılı zamanlar gecirebilirsiniz. Yakın aile cevrenizden bir insanın size verecegi destek stresinizin azalmasına neden olacak.

KOVA
 
Özel hayatınızla ilgili son donemde yaşadıgınız karmaşalar yenilik yapma istegini dogurmuş olabilir. Karşınıza yenilenmeniz için fırsatlar cıkabilir ve bu fırsatları degerlendirebilirsiniz. Maddi acıdan ise olumlu bir haber alıcaksınız.

BALIK
 
Kafanızı karıştıran olaylardan biraz uzaklaşmayı denemelisiz. Daha sağlıklı hissedip mantıklı davranacaksınızdır. Arkadaşlarınızla veya ailenizle görüşüp başka konulara odaklanmak size iyi gelecektir. Bugünlerde maddi harcamalarınıza da dikkat edin