MedyaFaresi MedyaFaresi

8 Şubat Cuma burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 8 Şubat Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 07 Şubat 2013 22:24 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 08:26
KOÇ

Dostluk ilişkileriniz, sevgilinizle olan ilişkinizde bazı sorunlar yaratıyor. Bu dostluklarınızın bazıları, partneriniz tarafından dostluğu aşan bir yakınlaşma gibi görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekiyor. İnatçılığınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklüyor

BOĞA

Planlarınız için uygun zamanları kaçırmamaya özen gösterin. Bu donem kariyer hayatınız acısından önemli fırsatlar karşınıza çıkabilir ve buna zihnen hazır olmaya çalışmalısınız. Maddi acıdan planlamanıza dikkat etmenizde yarar var.

İKİZLER

Duygusal anlamda bazı gerginlikler bugünde sürecek. Sevgilinizle aranızdaki sorunları gündeme getirmek için uygun bir günde değilsiniz. Arkadaşlarınızdan bu konuda yardım istemelisiniz. İş yaşamınızdaki gelişmelerin bir hayli yoğunlaşacağı bir gündesiniz. İşinizle ilgili çeşitli sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

YENGEÇ

Duygularınızı bastırmaya çalışmak sizi sandığınızdan daha fazla yıpratıyor. Mantıklı karar almak istiyorsunuz ancak yapamadığınız için kendinizi kötü hissediyorsunuz. Bu dönemde kendinizi çok yormamanız ve çok düşünmemeniz gerekli. Arkadaşlarınızla vakit geçirip rahatlamaya çalışın.

ASLAN

İş yoğunluğunuz nedeniyle canınız çok sıkkın. Özellikle son günlerde omzunuzda hissettiğiniz pek çok yük sizi zorluyor. Bugün de tüm bunların muhasebesini yapacağınız ve tüm yılı yeniden gözden geçireceğiniz bir gün. Pozitif düşünmeye gayret gösterin.

BAŞAK

Özel hayatınızda sezgilerinizi size yol gösterebilir. Çevrenizdeki gelişen olaylara yaklaşımınızdaki netlik etrafınızda saygınlık kazanmanızı sağlıyor ve bu durum sizin kendinize güveninizi arttırıyor. Yenilikler için uygun bir zaman dilimindesiniz.

TERAZİ

Maddi ve manevi meselelerinizi partnerinizle ortak halletmeye çalışmalısınız. Aslında yaşadığınız dalgalanma oldukça hassas ve alıngan olmanızdan kaynaklanıyor. Ekonomik acıdan aile çevrenizden önemli bir destek üzerine konuşmalar yapacaksınız.

AKREP

Genel anlamda son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve sahip olduğunuz bu enerjiyi olumlu bir şekilde kullanmayı başaracaksınız. Yeniden oluşturmaya çalıştığınız iş ve ev ortamlarında biraz yorucu konulara odaklansanız bile gün sonuna doğru çevrenize zaman ayıracak enerjiyi üzerinizde hissedeceksiniz.

YAY

Ani gelişen bazı olaylar iş hayatınızda bazı sorunlara yol açmış olabilir. Gelişen bu olaylar psikolojınızın gerilmesine neden olmuş olabilir. Tüm bunlara rağmen çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz gün geçtikce iyiye gitmeye başladı.

OĞLAK

Adlandıramadığınız duygularınız, yol vermeniz durumunda, her an aşka dönüşebilir. Kendinize bu izni vermeyecekmiş gibisiniz. Bir anda ilkesiz davranabileceğinizden çekiniyorsunuz. İşinizi geliştirme düşünceleri içindesiniz, ama elinizi kolunuzu bağlayan engelleriniz var.

KOVA

Bugün de yoğun bir iletişim içinde olabilirsiniz. Sosyal olaylar ve grup çalışmaları günlük düzeninizi aniden değiştirebilir. Bu konunun hayatınızı bunalttığınızı düşünmeden organizasyon gücünüzün geliştiğini düşünerek gelecek adına planlamalar yapmalısınız.

BALIK

Sevgilinizin duygusal bir yapıya sahip olması nedeniyle onunla bu konuda bir çok kez tartışmaya giriyorsunuz. Bugün daha çok ilgilendiğiniz ve zevk aldığınız işlerle ilgileneceksiniz. Bu çalışmaları sevmediğiniz insanlarla ortak yapacaksınız fakat yine de bu durum keyfinizi bozmaya yetmeyecektir.