MedyaFaresi MedyaFaresi

8 Şubat 2014 Cumartesi Burçlar

Bugün sizi neler bekliyor?

Eklenme: 08 Şubat 2014 09:57 - Güncelleme: 26 Aralık 2015 21:56

KOÇ  

Kardeşlerinizle veya yakın çevrenizle görüşebilir ve heyecan duyabilirsiniz. Bugün yapacağınız faaliyetleriniz adrenalininizi arttırabilir. Kafanızı meşgul eden konuları düşünmek istemiyorsunuz.

 

BOĞA

Maddi konularla ilgilenebilirsiniz. Maddi konularınızla ilgili beklenmedik destekler gelebilir. Sizin de farklı fikirleriniz olabilir. Önceki planlarınızla ilgili fikirlerinizi gözardı edebilirsiniz.

 

İKİZLER

Kendinizi dışadönük ve sosyal hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar bu sefer daha farklı olabilir. Gireceğiniz gruplar size farklı gelecektir. Sizi yoran ortaklaşa işlerle ilgili düşünmek istemeyeceksiniz.

 

YENGEÇ

Bugün biraz kendi halinizde kalmayı tercih edebilirsiniz. İş hayatınıza dair konularda beklenmedik olumlu haberler gelebilir. İlişkiler konusunda bugün düşünmek istemeyeceğiniz durumlar olabilir.

 

ASLAN

Arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz. Gruplar içersinde olacağınız organizasyonlara davet edilebilirsiniz. Bu davete giderseniz sizing için de farklı bir deneyim olacaktır. Gündelik hayatınıza dair konuları bir kenara atabileceğiniz birgün.

 

BAŞAK

Toplum içersine çıkacağınız birgün olabilir. Kendizi göstermek isteyeceksiniz. Bu sayede ortaklaşa işler yapabilmek için fırsatlar doğabilir sizin için. Kendinizle ilgili özel faaliyetleri yapamamaktan şikayet etmeyeceksiniz.

 

TERAZİ

Hayatınızda yeni fikirleri öğreneceğiniz, farklı kişilerle tanışabileceğiniz ortamlara girebilirsiniz. Yeni ilişkiler kurmak sizi heyecanlandırabilir. Evinizle ilgili problemleri bugün düşünmeyeceksiniz.

 

AKREP

Bugün pek görüşmediğiniz kişileri arayabilirsiniz. Ortaklaşa işler yapmak istediğiniz kişilerle birlikte olabilirsiniz. Gününüz her günki rutinden farklı olacaktır. Yakın çevrenizdeki kişilere dair veya hazırlamanız gereken işler konuları bugün bekletebilirsiniz.

 

YAY

Sizin için özel birisi ile görüşmeniz olabilir. Sizi heyecanladıracak olan bu kişinin taleplerini isteklerini dinlerseniz sizin için farklı bir gün olabilir. Maddi konuları bugün düşünmek istemeyeceksiniz.

 

OĞLAK

Gününüz evinizle ilgili değişiklikleri yaparak geçebilir. Düzenleme, farklı bir organizasyon yapabilirsiniz. Gün içersinde size yardıma gelecek kişiler işinizi hafifletebilir. Diğer problem olan konularla bugün uğraşmak istemeyeceksiniz.

 

KOVA

Özel hayatınızda görüşeceğiniz kişilerle kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler yazışmalar internet üzerinden olabilir. Teknolojiyle içiçe bir gün geçebilir. Kontrol ettiğiniz konularla bugün ilgilenme fırsatı bulamayabilirsiniz.

 

BALIK

Evinizde yapacağınız görüşmeler maddi konularla ilgili değişimler getirebilir ve sizi heyecanlandırabilir. Evinizle ilgili satış gibi işlemler var ise ani teklifler gelebilir. Gruplarla ilgili problemlerinizle ilgilenmek istemeyeceksiniz.