MedyaFaresi MedyaFaresi

8 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 8 Nisan Pazartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 07 Nisan 2013 23:54 - Güncelleme: 18 Aralık 2015 12:46


KOÇ

Çoktandır boş olan gönlünüz nihayet birini buldu gibi görünüyor. Onun tam aradığınız kişi olup olmadığını pek umursamıyorsunuz. Güven duyduğunuz bir iki arkadaşınızın referansını size yeterli geliyor. İşin kendisinden fazla, iş yerindeki insan ilişkilerini önemsiyorsunuz. Bu yüzden çalışma arkadaşlarınızla yakınlaşmayı uzun zamana bırakıyorsunuz. Yakında bir iş görüşmeniz var.

BOĞA

Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar almamaya ve aşırı rahat davranmamaya özen gösterin. Parasal açıdan arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz.kişisel acıdan daha sağlıklı düşünmeye başlamanız sonrasında duygusal ilişkileriniz son derece sıcak ve yapıcı bir yapıya girecektir.

İKİZLER

Sosyal çevrenizle ilgili son önemlerde gelişen olayları çok büyütmeden hareket etmelisiniz. Yaşadığınız duygusal rahatlama yakın zamanda hayatınızda buyuk bir toparlanma getirebilir ve kendinize güveninizin artmasıyla birlikte uzun vadeli çalışmalar içine girebilecek çalışmalar icerisinde olacaksınız.

YENGEÇ

Son derece sakin bir gün geçireceksiniz. Özellikle sabah saatlerinde kendinizi bir çok konuda isteksiz hissedebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi keyifsiz hissedeceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde duygusal durumunuzda değişimler olacaktır. Çok büyük olmasa da bazı problemlerle karşılaşacaksınız.

ASLAN

 Bu yüzden kendinize zaman ayırabileceksiniz. Görüştüğünüz bazı kişilerin üzerlerinde beklediğiniz etkiyi fazlasıyla gösterdiğinizi bilmelisiniz. Bu durumu ikna yeteneğinizle birleştiribilir ve isteklerinizi kolayca yerine getirebilirsiniz. Ekonomik olarak ise bazı sorunlar için ailenizden yardım istemek zorunda kalabilirsiniz.

BAŞAK

İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor. Sorunlu bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenizi ve değerinizin anlaşılmasını sağlayabilir. Sosyal cevrenizde ise hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor.

TERAZİ

İş konusunda yaşanabilecek aksilklere karşı gecmiş tecrubelerinizi ön plana cıkartarak hareket etmelisiniz. Para konusunda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gün, bugün. Bir takım borçlarınızı kapatma fırsatı edineceksiniz. Bir yakınınız size para yardımında bulunmayı teklif edebilir

AKREP

Duygusal hayatınızdaki kişi ile iletişim kurmak konusunda ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. aranızdaki sorunları çözmeli, yeni bir başlangıç yapmak ilişkinizi analiz etmelisiniz. İş çevrenizle ilgili konularda ise bir kişinin tavrını kafanızda büyütmeyin ve ortaya çıkan sorunla ilgili onunla konuşmaktan çekinmemelisiniz.

YAY

Romantik ilişkilerinizin seyri, duygusal patlamalarınız yüzünden bozulabileceğinden dikkatli olun. İstikrarlı davranmanız gereken yaşa ve olgunluğa geldiniz. İş yaşamında zihinsel enerjiniz, yaratıcı gücünüzle başarılı oluyorsunuz ama tatminsizlik içindesiniz.

OĞLAK

İş ile ilgili olarak gelişen bir olayın etkisinden kurtulmalısınız. Organizasyon gücünüzün iyi olmasına rağmen etrafınızdaki insanlarla liderlik konusunda iletişim kuramamanız sizi oldukca gerginleştiriyor. Liderlik konusunda keskin zekanızı kullanarak olayları istediginiz yöne cevirebilirsiniz.

KOVA

Bugünlerdeki psikolojiniz duygusal şeyler yaşamanıza izin vermeyecek. Yaşamış olduklarınız, yaşamak istediklerinizin önüne geçiyor. Ama bunu boş yere dert ettiğinizi anlayacaksınız. Bugünlerde bazı arkadaşlarınızla görüşebilir ve oldukca olumlu zamanlar gecirebilirsiniz.

BALIK

İş hayatınızda bazı beklentilerinizle ilgili haberler gelmeye başlamış olabilir. İlişkilerinizde çok esnek olduğunuz için onun çıkarmaya çalıştığı bütün sorunları bertaraf ediyorsunuz. Onun en büyük sorunu da sizin karşı cinsle samimiyetiniz. İki cins arasındaki dostluğa asla inanmıyor olabilir.