MedyaFaresi MedyaFaresi

8 Eylül Pazar günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 8 Eylül Pazar günü burç yorumları...

Eklenme: 07 Eylül 2013 21:39 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 17:18
KOÇ
Dirençli ve olayların karşısına isyan eden bir tavırla çıkmanız, etrafa karşı gücünüzü gösterirken iç dünyanızda ciddi sorgulamalara ve yorgunluğa neden oluyor. yakın zaman içerisinde özel hayatınızda var olan düzeni bozup yenden bir düzen oluşturmaya çalışacaksınız. Bu durum kişisel anlamda size yenilenme fırsatı verebilir.

BOĞA

bugün oldukça sempatik ve eğlenceli olacaksınız. Girdiğiniz ortamlarda arkadaşlarınızı eğlendirebilir ve insanları yönlendirebilirsiniz. Bu her zaman yaptığınız bir şey değil arkadaşlarınız bunun değerini bilmeli Gün içerisinde alışık olmadığınız bir planın içine dahil olabilirsiniz.

İKİZLER
bulunduğunuz ortamlardan uzaklaşmak ve biraz kafa dinlemek isteyebilirsiniz. bu durum kişisel acıdan hayatınızda yenilikler yapma fikrini on plana çıkartabilir. özel hayatınızla ilgili olarak önemli bir görüşmenin yaratacağı gerginliğin sizi yorması muhtemel.

YENGEÇ
bugün ilişki konusunda dürtüleriniz yüksek. Aşkı doyasıya yaşamayı, doyuma ulaşmayı arzularsınız. Heveslisiniz, ancak sizi tatmin etmeyen bir durum söz konusu ise, içsel bir öfke duymanız mümkündür. bunun bilinç altınızdaki kızgınlıkları on plana çıkarmasına izin vermeyin.

ASLAN
son zamanalarda var olan huzursuzlukların ardından,hayata yeniden kuvvetli bir şekilde merhaba diyebilme arzunuzu ön plana cıkıyor. İnancınızı sarsan, sizi yanıltan kişilerin üzerinizdeki etkisinden kurtulma ihtiyacınız yoğun olabilir. bugün biraz kendinize zaman ayırarak güçlenmeye çalışın.

BAŞAK
duygusal ilişkide karşınızdaki kişiden mükemmel olmasını beklemeyin. Önce siz kendinizi sorgulayın ben mükemmel biri miyim diye. Rahatlamaya ihtiyacınız var. Sizi yoran düşüncelerden uzaklaşmaya ihtiyacınız var. özgür bir beyin herşeyin düzelmesi adına çok önemli.

TERAZİ
bugün duygusal anlamda hisleriniz coşmuş durumda. Kendinizi kontrol altına almaya çalışacak ve sessizliği tercih edeceksiniz. İlişkinizde yaşadığınız problemleri çözmek için kendinize yeni yöntemler bulacaksınız. bu süreç içe yarayabilir ama yanlış anlaşılmaktan korunmalısınız.

AKREP
sosyal çevrenizde insanları birleştiren ve kaynaştıran bir yönünüz var. Bazen başkaları için psıkolog gibi davranıyorsunuz. İnsanlar bu yönünüzü seviyor doğrusu. İlişkilerde daha net ve doğal olabilirseniz buyuk problemlerin ortadan kalkması kolay olabilir.

YAY
Güneş-Jüpiter olumlu görünümü, arzularınız söz konusu olduğunda iradenizin devre dışı kalabileceğini gösteriyor. Çünkü ne olursa olsun kişi böyle bir etki altında kendini mutlu etmek, özgürce hareket etmekten yanadır. Zevk aldığı ne varsa, onu dibine kadar yaşamak ister. bugün duygularınıza kendinize bırakarak keyifli zaman geçirebilrisiniz ama kontrol elden bırakılmamalı.

OĞLAK
oğlak burçları bugün güne, oldukça güçlü bir enerji ile başlayacaklar. Bu enerji, kendini dış dünyada sorumlulukları nedeniyle sınırlanmış hisseden bireyin olaylara isyan etmesine neden olabilir. bu durum gün sonuna doğru ortadan kalkacak ve daha iyimser bir hava katacak sizlere.

KOVA
kovalar bugün zekaları ile çevresindeki insaları hayran edebilir. Keskin zekanızı sergileyecek olaylar yaşayabilirsiniz. Zihinsel düşünce gücünüzün en formda olduğu bir dönemdesiniz ve bu hem kariyer acısından hem duygusal acıdan önemli çıkışlar elde etmenizi sağlayacak

BALIK
kendinizle barışmaya başlamanız hem zihinsel hem fiziksel enerji gücünüzü tekrar fark etmenizi sağlıyor. bu dönem önemli etkilerden biri de jupiter ve bu maddi acıdan yaşadığınız sorunları cevre desteği ile aşmanızı sağlayabilir. yakın arkadaş çevrenizle önemli konusmalar yapacaksınız.