MedyaFaresi MedyaFaresi

8 Aralık Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 8 Aralık Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 07 Aralık 2012 22:42 - Güncelleme: 10 Mart 2016 10:14
KOÇ

Bugün gelişen olayların ardından kendinizle başbaşa kalmak isteyebilir ve ertelediğiniz şeylerin olmadık zamanda sizi sıkıntıya soktuğu gerçeği ile yüzleşebilirsiniz. Sağlık açsından da küçük bir dirençsizlik sizi korkutabilir biraz dikkat etmelisiniz ama evhama gerek yok.

BOĞA

Son zamanlarda bazı sıkıntılarınızı unutmaya başlamanız keyfinizi arttırmış olabilir ama biraz uçarı ve karmaşık davranışlar sergilemeniz etrafınızdaki insanların size tepki göstermesine neden olabilir. Alışveriş yapmak konusundaki isteğiniz maddi acıdan sıkıntıya girmenize neden olabilir.

İKİZLER

Duygusal ilişkiler ve karşılıklı iletişim konularında oldukça zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. kısaca kendinizi manevi anlamda iyi hissetme çabasına rağmen karşınıza çıkacak bazı problemler hayatınızda bazı zorlanmalara neden olabilir görünüyor.bu gün kendinizi fazla eleştrimekten uzak durmalısınız.

YENGEÇ

İş hayatınızdaki biri, sizin iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor. Onunla daha mesafeli ama daha medeni bir ilişki kurma çabanız sonuç vermiyor. Bu ilişkiye bu şekilde katlanmak zorunda kalacaksınız. Para sıkıntısı yaşanmayan bir hayatın aday adayı bile değilsiniz.

ASLAN

Aşk yaşantınızda bugün durgunluk gözleniyor. Hoşlandığınız insanla hala iletişim kuramadınız bir müddet daha onunla konuşma fırsatı bulamayacaksınız. Maddi konularda genel anlamda başarılı olacağınız ve gelir gider dengenizi ayarlayabileceğiniz bir gündesiniz

BAŞAK

Duygusal acıdan kafanız biraz rahatlamış görünseniz de biraz daha zamanınız var netleşmek için. Uzun süreli ve yorucu bir süreci atlatmış olmanıza rağmen hala üzerinizde stresin etkisi olabilir ve bu yüzden oldukça yorgun görünebilirsiniz. Kısa süreli bir seyahate gidebilirsiniz.

TERAZİ

Duygusal anlamda hassas olduğunuz bu dönemde yeni ortamlara girerek kendinize ve insanlara bakış acınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. İş hayatında ki bir aksilikten ötürü fevri hareket etmemeli ve sıkıntılı konularda yavaş adımlar atmayı denemelisiniz.

AKREP

Duygusal hayatınız ve sosyal cevrenizle ilgili konularda yerinizi daha net belirlemek adına adımlar atmaya calışpabilirsiniz. Bu durum cevrenizdeki insanlar tarafından algılanamayabilir ve sorunlar ortaya cıkabilir. Aceleci olmamalısınız.

YAY

Sıkıntılı bir gün başlangıcı olabilir. Bazı sorunların sizi gerginleştirmesi söz konusu. Gün sonunda Akşam saatlerine doğru rahatlayıp dinlenmek isteyeceksiniz. yakın bir arkadaşınızın senin desteğine ihtiyacı var. Ona vakit ayırmalısınız.

OĞLAK

Bazı konulardaki tutarsızlığınız sizi seven insanları oldukça üzüyor. Kişisel anlamda yaptıgınız bu dengesiz davranışların sebebi son zamanlardaki kendinize olan güvensizliginiz. Maddi hayatınızla ilgili olarak yaşananlar ise olayları algılama biçiminizdeki umarmazlık olarak gorunmekte.

KOVA

Bencil biri olmadığınız bilenler, bir süredir böyle bir savunma geliştirdiğiniz düşüncesindeler. Çok sağlam bağlarla sürdürdüğünüz ilişkileri, her şeyin dışında tutuyorsunuz. Bu durum dostlarınızla ilişkilerinizin engellemenez bir şekilde güçlenmesini sağlıyor.

BALIK

Özel hayatınızda sezgilerinizi size yol gösterebilir. Çevrenizdeki gelişen olaylara yaklaşımınızdaki netlik etrafınızda saygınlık kazanmanızı sağlıyor ve bu durum sizin kendinize güveninizi arttırıyor. Yenilikler için uygun bir zaman dilimindesiniz.