MedyaFaresi MedyaFaresi

7 Nisan Pazar günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 7 Nisan Pazar günü burç yorumları.

Eklenme: 06 Nisan 2013 23:20 - Güncelleme: 19 Aralık 2015 20:36
KOÇ
Hayalleriniz ve ilerleme noktalarınız arasında ki çelişkileri görebilir ve yeni planlamalar yapabilirsiniz. Duygusal hayatınızla ilgili olarak daha cesaretli olmanın zamanı gelmiş gibi görünüyor. Kısa zaman içerisinde duygusal acıdan yepyeni bir süreç fırsatı karşınıza çıkacak.
BOĞA
Sevgilinizle bir süre önce yaşadığınız bir sorun bugünlerde yine gündeme gelecek gibi görünüyor. Sorunlarınızın üstünü örtmek yerine çözüme kavuşturmanız sizin için iyi olacaktır. İş hayatınızda bir arkadaşınızın desteğinize ihtiyacı olacak.
İKİZLER
İşinize olan bağlılığınız zaman zaman özel işlerinizi aksatmanıza neden oluyor. Buna rağmen iş hayatında ön plana çıkmanızın hazzı bir başka. Bunun sizi tetikleyip performansınızı arttıran bir etki yarattığını düşünüyorsunuz. Bu çabanızla yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.
YENGEÇ
Çok inanarak kararlar veriyor, ardından acaba doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bunun nedeni duygularınızın sizi fazla etkilemesinden kaynaklanıyor. Olaylara genelde analitik bakabiliyor olmanıza rağmen bugünlerde biraz dengesizleşmeye başlamış olabilirsiniz.
ASLAN
Zaman, zaman güç kararların başında yalnız kalmanız sizi ürkütüyor. Bu duruma alışmanız gerekecek. Yeni tanışacağınız birisiyle ilk anda yıldızınız barışmayabilir ama sandığınızdan daha düzgün biri olduğunu göreceksiniz. Peşin hükümlü olmak bazen yanılgıya düşmenize neden olabiliyor.
BAŞAK
Özel hayatınızda bir konuya nokta koyabilirsiniz. Kişisel karmaşalarınız ve duygusal çelişkileriniz hayatınızda yeni engeller yaratmanıza ve almak istediğiniz kararları ertelemenize neden oluyor olabilir. Kariyer döngüsünün on planda olacağı bir donemde olduğunuzu unutmamalısınız.
TERAZİ
Sürpriz bir ortama girebilirsiniz. Organize işlerde paylaşımlarınız ve doğru yönlendiriciliğıniz çevrenizdeki insanların hayranlığını kazanırken sızın de en belirgin özelliğiniz olan liderliğinizi keskinleştirecek. Bu gün sadece maddi acıdan durumunuzu gözden geçirmeli ve ona göre hareket etmelisiniz.
AKREP
Duygusal acıdan içinizde bir açlık hissedebilirsiniz ve bu durum sizi daha fazla duygusuzlaşmaya hatta öfkeye dönüşebilir. Buna izin vermemelisiniz. Kısa zaman içerisinde duygularınız konusunda rahatlayacaksınız. İş konusunda yaşanacak olaylar sonrası iş çevresinde kendinizi daha güçlü ve iyi hissetmeye başlayacaksınız.
YAY
Genel anlam bu donem en önemli konu objektif olmak ve alacağınız kararları rasyonel bi şekilde şekillendirmek. Özellik duygusal hayatınızda bir insanın size karşı açılımına karşı vereceğiniz tepki duygusal geleceğinizi şekillendirebilir.
OĞLAK
Bugün sevgilinizden uzak kalacaksınız. Onunla yaptığınız buluşma planını işlerinizin yoğunluğu sebebiyle gerçekleştiremeyeceksiniz. Son zamanlarda sevgilinizle eskisi kadar sık görüşemiyorsunuz. Bu siz de sıkıntı ve şüphe yaratıyor. Ama endişelenmenize gerek yok.
KOVA
İş hayatınız yorucu. Bu yorgunluğu işyerinizdeki yakın insan ilişkileriyle azaltmaya çalışıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde küçük bir unutkanlığınız bazı işlerin aksamasına yol açabilir. Dikkatli olmalısınız. Aşkı, tanımladığınız kadar bağımsız hissediyor, ama herkes kadar kurallara bağlı olarak yaşıyorsunuz.
BALIK
Bugün sevdiğiniz bir insanla ilgili bir sorun sizi oldukça meşgul edecek. Zihin dağınıklığı yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili bir konudaki sürpriz gelişme günlük planlarınızı alt üst edecek. Aile içi ilişkilerinde daha öz verili ve yapıcı davranmaya özen gösterirseniz aile çevrenizin sevgisini kazanabilirsiniz.