MedyaFaresi MedyaFaresi

7 Mayıs Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 7 Mayıs Çarşamba günü burç yorumları.

Eklenme: 06 Mayıs 2013 21:04 - Güncelleme: 19 Mart 2016 04:16
KOÇ

Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Bir an önce harekete geçmek arzusu duyacaksınız ve sabırsızlık içine girebilirsiniz. Maddi konularda yeni kararlarda dikkatli olmalısınız.

BOĞA

İçsel analizler sonrasında bazı kararlar almaya yakın görünüyorsunuz. Alacağınız kararla ilgili olarak çevrenizde önem verdiğiniz insanlarla da konuşmalı adımlarınızın sağlıklı olması için kontrolu elden bırakmamalısınız. Duygusal acıdan ilerleyen sürecin hayatınızda olukça etkili olmaya başlaması sizi tedirgin edebilir.

İKİZLER

İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor. Sorunlu bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenizi ve değerinizin anlaşılmasını sağlayabilir. Sosyal çevrenizde ise hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor.

YENGEÇ

İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor. Sorunlu bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenizi ve değerinizin anlaşılmasını sağlayabilir. Sosyal çevrenizde ise hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor.

ASLAN

Bu dönem yakın çevrenizle ilişkileriniz sizin beklentileriniz konusunda analizler yapmaya zorlayabilir. Bu sürece olumsuz diil de yapıcı bakmanız durumda bir çok olgu kendi kendine düzene girecek. Ayaklarınızın üzerinizde durmanın yaratacağı olgular çevrenizin size daha pozitif bakmasını sağlayacak.

BAŞAK

Yorucu bir döneme giriyorsunuz. Çok çalışmanız ve plan yapmanız gerekecek. Bu dönem de özellikle belinize dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınız oldukça güzel olacak. Bugün partnerinizle birlikte bir yerlere gitmek isteyebilirsiniz ama bazı aksilikler sorun çıkartabilir.

TERAZİ

Son zamanlarda problemlerinize karşı tavrınız sizi oldukça olumlu etkiliyor. Kısa süre içerisinde problemleri çözmeniz sizi gittikçe güçlendiriyor. Bir yakın dostunuza küçük bir sorununda manevi destek vereceksiniz. Dostlarınızla ilişkilerinizde yetkin olmanız ve rahatlığınız, sizi çevrenizde aranılan insan yapıyor.

AKREP

Bu dönem çevrenizdeki insanlarla iletişim halinde olmanız güzel olsa da sürekli akıl danışma mahiyetinde yaklaşımlar içine girmeyin ki işin içinden çıkılmaz durumlar ortaya çıkmasın. Sezgilerinize güvenin ve iç dünyanızın zenginliğini ortaya çıkartın. Yalnız kalma isteğinizi de görmezden gelmemelisiniz.

YAY

Doğru olduğuna inandığınız değerlere göre bir hayat kurup, değişimlere ve etrafınızdan gelen baskılara kulak asmıyorsunuz. Bu da karşı cins ile ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor. Özel hayatınızla ilgili bu problemin çözümü kendi içinizde. Hayatta hep bir denge olması gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

OĞLAK

Geçmişten çıkarttığınız önemli dersler aceleci davranmanızı engellemeli. Bu defa yanılgıları kaldıramayacağınızı biliyorsunuz. Temkinli davranmanın aşkta bir işe yaramadığını da bilgi hanenize katabilirsiniz. Maddi konularda ise olumlu gelişmeler söz konusu.

KOVA

Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçabiliyorsunuz. Onun bu aşırılıklarınızdan rahatsız olduğunu biliyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız gelmiş görünüyor. Bugün para konularında oldukça dikkatli olmalısınız. Beklemediğiniz bir harcama yapabilirsiniz. Bu harcama bütçenizle ilgili planlarınızı alt üst edebilir.

BALIK

Ailevi meselelerin üzerinizde yarattığı stres hayatınızda ciddi bir karmaşa yaratıyor. Hem fiziksel olarak hem de psikolojik olarak kendinizi oldukça yorgun hissedebilirsiniz. Özel hayatınız da ise karşınızda ki insanla kurduğunuz iletişim sizi bir nebze olsun rahatlatabilir ve kendinizi iyi hissedebilirsiniz.