MedyaFaresi MedyaFaresi

7 Ekim günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi günlük bburç yorumlarıyla Medyafaresi okurlarının hizmetinde.

Eklenme: 06 Ekim 2012 20:34 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 18:56
KOÇ
 
 
 
Duygusal acıdan Sürpriz bir görüşme Ya da karşılaşma bütün düşüncelerinizi değiştirebilir. Bu konu dışında bazı aksiliklerin canınızı sıkması söz konusu olabilir. Elektronik eşyalarınızda bozulmalar yada zamanında yapmanız gereken işleri yapamama gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Sabırlı ve kontrollü olmaya çalışırken işleriniz son dakikaya bırakmamalısınız.
 
 
 
BOĞA
 
 
 
İletişime acık bir günde olmanız duygusal hayatınızda önemli gelişmeleri ortaya çıkartabilir. Sosyal çevrenizle iletişiminizde giderek yoğunlaşıyor. Eğitim kariyer çevrenizden bir insandan alacağınız bir teklifi değerlendirmeli ve beraber atacağınız bir adımın keyfini çıkarmalısınız.
 
 
 
İKİZLER
 
 
 
Özel hayatınızda gelişen olaylara karşı kendinizi tam verememeniz duygusal acından mukemmeliyetciliginizin artmasından kaynaklanan bir durum. Siz özel hayatınızda eger bazı sorunları aşmak istiyosanız gecmişinizi tamamen geride bırakmaısınız.
 
 
 
YENGEÇ
 
 
 
Özel hayatınızla ilgili olarak gelişen olaylar sizi oldukça yormuş olabilir. Biraz dinlenmeli ve keyif alacağınız işlerle uğraşıp günlük hayatın stresinden uzaklaşmalısınız. Yapacağınız projelere odaklanıp yeteri kadar uğraşırsanız istediğiniz sonuca çok kısa zamanda ulaşabilirsiniz.
 
 
 
ASLAN
 
Kararsız ve birazda enerjisiz görünmeniz çevrenin etkisi altında kalmanıza neden oluyor. Bir kişinin sizinle yapacağı bir konuşma hayatınızla ilgili daha net adımlar atmanıza neden olabilir. Bu donem kariyer hayatınızla ilgili konuları çözmek için atacağınız adımlar geleceğe yönelik bir sürecin başlangıcı olabilir.
 
 
 
BAŞAK
 
Özel hayatınızda artık daha esnek davranma kararı almış olabilirsiniz. Bu durum sizi daha rahat biri yapacak. Sağlık acısından hassas bır dönemdesiniz. Bu durum eğitim kariyer hayatınızı negatif etkileyebilir ve odaklanma sorunu yaşayabilirsiniz. Alıngan tavrınız özel hayatınıza yansıyabilir. Sakin bi şekilde dinlenmelisiniz.
 
 
 
TERAZİ
 
 
 
Sosyal çevrenizle yaptığınız bazı planları erteleyebilirsiniz. Maddi acıdan gelişen olayların sizi çelişkide bırakması gerginliğinizin artmasına neden olabilir. Ekonomik acıdan yaptığınız planlar konusunda biraz daha esnek olabilirseniz gerginliğiniz ortadan kalkacak ve sorunların üstesinden daha kolay bir şekilde geleceksiniz.
 
 
 
 
 
AKREP
 
 
 
Sevdiğiniz insanlarla vakit gecirmeniz sizi cok mutlu edecek. Duygusal hayatınızla ilgili yapacağınız bazı konuşmalar kafanızın rahatlamasını ve gelecekle ilgili kafanızda varolan soru işaretlerine cevap bulmanızı saglayabilir. Bu donem aile çevrenize biraz daha vakit ayırlamalsınız.
 
 
 
YAY
 
 
 
Duygusal hayatınızla ilgili daha fazla düşünen taraf olmaya başlamalı ve olacakları gözden geçirmelisiniz. Durusunuz sonrasında gelişen olayların devamı ıçın adımlarınız kontrollu atmalısınız. Kariyer hayatınızı ilgilendiren olumlu gelişmeler sizin rahat etmenizi sağlarken, sosyal cevre acısından bazı problemler canınızı sıkılabilir.
 
 
 
OGLAK
 
 
 
Duygusal hayatınızla ilgili çok güzel bir gün sizi bekliyor. Sevdiğiniz insanla yapacağınız goruşmede kendinizi iyi hissedecek ve hayallere dalacaksınız. Ayrıntılara çok takılmanız çevrenizdeki insanları çok fazla eleştirmenize neden olabilir. Bu sosyal cevre açısından olumsuz bir durum.
 
 
 
KOVA
 
 
 
Duygusal acıdan yaşadığınız hayal kırıklıklarını unutmaya başlamanız kendinizle barışık bir ruh haline girmenizi sağlıyor. Bu şekilde etrafınızdaki insanlarla eski günlerde ki gibi pozitif iletişim kuracaksınız. Var olan olumsuz dönemlerden çıkardığınız dersler yaşadığınız döneme daha pozitif bakmanızı sağlıyor. Olaylara yapıcı ve pozitif bakmanız hem kariyer hayatınızda hem de sosyal anlamda güclenmenizi sağlayacak
 
 
 
BALIK
 
 
 
özel hayatınızla ilgili yaşadığınız olumsuzluklara dengeli bir duruş sergileyerek net tavrınızı devam ettirmelisiniz. Maddi acıdan gelişen olayların sizi etkilediği bir dönem de aile çevrenizle iletişim kurarak çözumlemeler yapabilirsiniz. Ailenizle ilgili gelişen pozitif olaylar sizi oldukça rahatlatacak