MedyaFaresi MedyaFaresi

7 Aralık Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 7 Aralık Cuma günü burç yorumları...

Eklenme: 06 Aralık 2012 21:02 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 09:50
KOÇ
Bugün çok yoğun bir iş günü geçirmeseniz de kafanızı meşgul eden konulardan dolayı akşama doğru kendinizi bayağı yorgun hissedebilirsiniz. Bu konuları birkaç gün kendi haline bırakın. Ani bir kararla
başka beklenmedik bir misafiriniz gelebilir, ona da zaman ayırmanız gerekebilir

BOĞA
İş hayatı açısından oldukça zorlanabileceğiniz bir sürece girmek üzeresiniz. Bu süreç içerisinde çevrenizdeki insanlarla uyum halinde olabilirseniz beklentilerinizi gerçekleştirmek kolaylaşabilir. İş hayatının getirilerinin yarattığı gerginlik kısa vadeli sorunlara neden olabilir.

İKİZLER

Kendinizi bu kadar işinize kaptırmanız size maddi yönden kazançlar getiriyor fakat çevrenizden de gittikçe soyutlanmanıza neden oluyor. Başarınızı takdir edip sizden yeni projeler bekliyorlar. Bu projelere odaklanırken kendinize ve çevrenize de zaman ayırmalısınız.
YENGEÇ
Genel anlamda son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve sahip olduğunuz bu enerjiyi olumlu bir şekilde kullanmayı başaracaksınız. Yeniden oluşturmaya çalıştığınız iş ve ev ortamlarında biraz yorucu konulara odaklansanız bile gün sonuna doğru çevrenize zaman ayıracak enerjiyi üzerinizde hissedeceksiniz.

ASLAN
Duygusal hayata karşı oldukça fazla hassas davranabilir karşınızdaki insandan ilgi bekliyor olabilirsiniz. Bu gün kendinizi özellikle duygusal anlamda kontrol etmelisiniz aksi taktirde gerginliğiniz kendinizi ve cevrenizdeki insanları fazlasıyla etkileyebilir. iş hayatı acısından ise biraz daha istekli olmaya özen göstermelisiniz.

BAŞAK
Maddi konularda hesapta olmayan bazı harcamalarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Ani bazı girişimlerde bulunma şansınız olacaktır ancak bu konuda dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızla ilgili rahatsızlık duyduğunuz konulara bugün bir takım çözümler getirebileceksiniz.

TERAZİ
Düzensiz çalışma sizi bunaltıyor. İş hayatınızda bu konuda problem olan kişilerle yeniden konuşma niyetiniz bu kez sonuçlar verebilir. Yaratıcılığınızın bilinçli oluşturulan bazı koşullarla engellenmesi, sizde karamsarlığa yol açmamalı. Ortaya henüz koyamadığınız becerileriniz, yeni gelişmelerle yeni fırsatlar yakalayabilir.

AKREP
Özel hayatınızda bir konuya nokta koyabilirsiniz. Kişisel karmaşalarınız ve duygusal çelişkileriniz hayatınızda yeni engeller yaratmanıza ve almak istediğiniz kararları ertelemenize neden oluyor olabilir. Kariyer döngüsünün on planda olacağı bir dönemde olduğunuzu unutmamalısınız.

YAY
Duygusal hayatınızla ilgili yenilik arayışınızda net sonuçlar elde etmeye başladınız. Dışarıdan bakanların çok eleştireceği bu durumu anlamaya çalışacaksınız, ama önemli olan sizin gerçekten ne istediğiniz. İş hayatınızla ilgili olarak bazı sorunlar ve bazı fırsatlar art arta gelebilir.

OGLAK

Yeniden başlama fikri sizi yoruyor ise ikinci bir fırsatı kesinlikle değerlendirin. Aksi takdirde çok pişman olursunuz. Bugün içinizde sebebini bilmediğiniz bir sıkıntı ya da üzüntü hissedebilirsiniz. Bu hisler sizi gün boyunca etkileyebilir. Ailevi konularda bazı gelişmeler sizi rahatlatabilir.

KOVA
Sevgilinizle ilişkilerinizde yoğun bir duygusallık olacak. Bu durumda kıskançlık Ya da yanlış analamara meydan getirecek olaylar olabilir. Bugün çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve bu yüzden gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz. Kendinizi, bitirmeniz gereken islere yoğunlaştırarak kafanızı başka şeylere verebilirsiniz.

BALIK

Kişisel olarak kendinizi yenileme evresindesiniz. Özelikle iş konusunda yaşanan aksilikleri toparlamış olmanız ve bazı koşullarda aldığınız sorumlulukları iyi bir noktaya götürmüş olmanız sizi öz güven acısından olumlu etkiliyor. Duygusal hayatınızda ise alınmış bazı kararlarla ilgili isteksizliği kafanızda büyütmemelisiniz.