MedyaFaresi MedyaFaresi

66'lık dededen fuhuş promosyonu!

Adana'da evinde fuhuş yaptırdığı iddia edilen 66 yaşındaki Hasan Bayındır, müşteri gibi davranan polis tarafından suçüstü yakalandı. Eve gelen erkeklere cinsel gücü arttırıcı hap da verdiği belirlenen Bayındır, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Eklenme: 25 Kasım 2015 14:23 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 00:24

Merkez Seyhan İlçesi'nin Kocavezir Mahallesi'nde oturan Hasan Bayındır, nikahsız eşi Çiğdem Ö. ile birlikte yaşadığı evinde, iddiaya göre 40 yaşındaki Birgül A.'ya fuhuş yaptırmaya başladı. Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Hasan Bayındır'ı suçüstü yakalamak için çalışma başlattı. Evi takibe alan polis, girip çıkan erkeklerle görüşerek ihbarı doğruladı. Hasan Bayındır'ı telefonla arayıp müşteri gibi hareket eden polisler, kadın ayarlamasını istedi. Hasan Bayındır, müşteri gibi hareket eden polisleri evine çağırdı. Eve gelen polisler seri numarasını aldıkları 120 TL'yi Hasan Bayındır'a teslim etti. Müşterilerine cinsel gücü artırıcı hap da veren Hasan Bayındır, televizyona da porno film açıp odadan çıktı.

Hasan Bayındır, nikahsız eşi Çiğdem Ö. ile Birgül A. ekiplerce gözaltına alındı. Ahlak Bürosu'nda ifadesi alınan Birgül A., 4 aydan beri Hasan Bayındır'ın evini fuhuş için kullandığını, karşılığında da 70 TL verdiğini kendisinin de 50 lira aldığını söyledi. Çiğdem Ö. ile Birgül A. ifadelerinin ardından serbest bırakılırken, adliyeye sevk edilen Hasan Bayındır, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

DHA