MedyaFaresi MedyaFaresi

6 Ocak Çarşamba günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 6 Ocak Çarşamba günü burç yorumları.

Eklenme: 05 Şubat 2013 21:33 - Güncelleme: 03 Ocak 2016 21:42
KOÇ

Aşk hayatınızda sakin olmaya çalışmalısınız.İkili ilişkilerde kendinize olan güveninizin azalması söz konusu gibi görünüyor. Çelişkilerinizi bir kenara bırakırsanız ve ne istediğinize karar vermeniz sonrasında kararların arkasında durabilmeniz gerekiyor.

BOĞA

Birlikte olduğunuz kişiyle duygusal bazı konuşmalar yapabilir ve yeni değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz, gün içinde duygularınızda değişimler olacaktır. Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Bu dönem kariyer hayatınızla ilgili oldukca ciddi gelişmeler olabilir.

İKİZLER

Bazı negatifliklerin etkisi etrafınızdaki insanlarla iletişimde olmanızı engelliyor ve bazı planları ertelemek zorunda kalıyor olabilirsiniz. Bu durum sizi olumsuz etkiliyor gibi görünse de sürekli koşuşturduğunuz bu donemde soluklanıp rahatlayacağınız bir ortamı ayarlayacak.

YENGEÇ

Duygusal hayatınızla ilgili olarak aldığınız bazı kararları küçük sorunlar yüzünden büyütme olasılığınız var dikkat edin. Sorgulamanızı biraz ertelemelisiniz. İş kariyer hayatında ise bir kişinin yardımıyla bir süreci sona erdirmeye yönelik önemli bir adım atacaksınız.

ASLAN

İş hayatınızdaki biri, sizin iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor. Onunla daha mesafeli ama daha medeni bir ilişki kurma çabanız sonuç vermiyor. Bu ilişkiye bu şekilde katlanmak zorunda kalacaksınız. Para sıkıntısı yaşanmayan bir hayatın aday adayı bile değilsiniz.

BAŞAK

Sosyal çevreden uzak durmak yerine işinizden artan zamanı arkadaşlarınıza ayırmalısınız. Bugün sevdiğiniz bir insanla ilgili bir sorun sizi oldukça meşgul edecek. Zihin dağınıklığı yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili bir konudaki sürpriz gelişme günlük planlarınızı altüst edecek.

TERAZİ

Adlandıramadığınız duygularınız, yol vermeniz durumunda, her an aşka dönüşebilir. Kendinize bu izni vermeyecekmiş gibisiniz. Bir anda ilkesiz davranabileceğinizden çekiniyorsunuz. İşinizi geliştirme düşünceleri içindesiniz, ama elinizi kolunuzu bağlayan engelleriniz var.

AKREP

Bugün düşüncelerinizi belli bir noktaya toplamanız ve yeni kararlar vermeniz zor olacaktır. Olayları istediğiniz gibi görmeye çalışabilirsiniz ve bazı endişeler içine girebilirsiniz. Maddi konularda gerçeklerle yüzleşmek canınızı sıkacak.

YAY

Bir insana bağlı kalma korkusundan kurtulmaya başladınız. Kisişen acıdan şanslı bir günün etkisi var üzerinizde. Hem duygusal hem de maddi acıdan karşınıza cıkan fırsatlar sizi cok mutlu edebilir. Özel hayatınızla ilgili kafanızda ki karmaşaları ortadan kaldırabilirsiniz.

OĞLAK

Önemli bir davet alabilirsiniz. Gireceginiz ortamda gözler sizin üzerinizde olacak. Bunun dışında ailenizle ilgili konularda huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Stresin sağlığınızı etkilememesi için olumlu düşünmeye yönelmek, hem fiziksel yapınızı hem de ruh sağlığınızı pozitif etkileyecektir

KOVA

İlişkide sorgulama evresi ön plana çıkıyor. Duygusal hayata karşı güvensizliğin oluşmaya başlaması son donemde beklentileriniz konusunda hassas olmanız ve ayrıntılara dikkat etmenizden kaynaklanıyor. İş konusunda bir ortaklık adına önemli gelişmeler söz konusu olabilir ve bu durum yeni bir projeye dahil olmanız anlamına gelebilir.

BALIK

İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor. Sorunlu bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenizi ve değerinizin anlaşılmasını sağlayabilir. Sosyal cevrenizde ise hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor.