MedyaFaresi MedyaFaresi

6 Ocak 2013 Pazar günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ve Medyafaresi.com işbirliğiyle en güncel burç yorumları..

Eklenme: 05 Ocak 2013 18:30 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 03:52

KOÇ
İlişkinizi, partnerinizi ve kendinizi daha iyi tanımanız için fırsat dolu bir gün olabilir. İlişkinizle ilgili güvensizliğiniz, son günlerdeki genel güvensizliğinizin bir parçası olabilir. Bugünlerde çok önemli ikili görüşmeleriniz olabilir. Bu durum kariyer açısından önemli kararları ortaya çıkartabilir.
 
BOĞA
Bazı konularda saplantılı olmanız sizi çok yoruyor. Duygusal açıdan var olan gerginliğinizden kurtulmalı ve kendinizi yenilemeye yönelik adımlarınıza devam etmelisiniz. Maddi anlamda yaşadığınız sorunlu donemin geçmişte kalması sizi kişisel acıdan özgürleştirebilir ve yaratıcı gücünüzü daha rahat kullanabilirsiniz.

İKİZLER
Sevgilinizin çevresinde size rahatsızlık veren bazı arkadaşlıklar var. Bunları seviyesizce diye nitelemeniz sevgilinizi kırmış görünüyor. Daha sabırlı ve anlayışla yaklaşmanız mümkündü. Yapmadınız, bari üstelemeyin. Onda güvensizlik sorusu uyandırıyorsunuz. Kaldı ki bir süre sonra çok abarttığınızı da göreceksiniz.
 
YENGEÇ
Çevrenizde sizden hoşlanan bir sürü insan olmasına rağmen gönlünüz başka birinde. Hayalinizdeki insana ulaşmak için doğru adımlar atıyorsunuz fakat bundan ürküyorsunuz da. Bugün oldukça sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. Yapmaktan hoşlanmadığınız işlerle uğraşabilir, sevmediğiniz insanlarla muhatap olmaz zorunda kalabilirsiniz.
 
ASLAN
İş konusunda oldukça önemli bazı değerlendirmeler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Sevgilinizin sizinle ilgili bir takım tespitlerini kabullenirken sergilediğiniz direniş, çevrenizde samimiyetinize yönelik kuşkular yaratıyor. Karşılıklı yapıcı niyetli eleştirileri, suçlama gibi algılamamaya özen göstermelisiniz.
 
BAŞAK
Aşk yaşantınızda sık sık sorunlar yaşadığınız bir döneme girdiniz. Son günlerde duygularınızı ve davranışlarınızı kontrol edemiyorsunuz. Çabuk kırılıyor ve sevdiklerinizi rahatlıkla kırabiliyorsunuz. Hem iş yaşamınızda hem duygusal yaşamınızda bu hafta yaşadıklarınız alınganlığınızın bir sonucu.
 
TERAZİ
Duygusal acıdan kendinizi iyi hissedecek ve keyifli zamanlar geçireceksiniz. Kişisel karmaşalarını bir kenara bırakırsanız sevdiğiniz insan ile ilgili gelişen olaylar sizi oldukça mutlu edebilir. Sizi kıskananlara karşı kendinizi korumalı net olmadan kararlar almamalısınız.
 
AKREP
Aile çevresinde duygusal sorunlar yaşayan bir kişiye moral vermek için oldukça çok caba harcamanız gerekebilir. İş hayatında bazı calışmaları askıya almanız söz konusu olabilir. Aşk hayatınıza ilişkin yeni gelişmeler olabilir ve kalabalık ortamlara girebilirsiniz.
 
YAY
Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar almamaya ve aşırı rahat davranmamaya özen gösterin. Parasal açıdan arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz.kişisel acıdan daha sağlıklı düşünmeye başlamanız sonrasında duygusal ilişkileriniz son derece sıcak ve yapıcı bir yapıya girecektir.

OĞLAK
Bugün içinizdeki sebebini belli bir nedene dayandıramadığınız canlılık çevrenizdekilere de yansıyor. Duygu dünyanızdaki yeni hareketliliğin bu coşkunun temel sebebi gibi görünüyor. Bu sürece nasıl baktığınızın Ya da olayları nasıl algıladığınız çok önemi olduğunu asla unutmamalısınız. Şansınızı iyi değerlendirin.
 
KOVA
Duygularınızda bir yoğunluk azalması söz konusu. Yeni tekliflere, yeni atılımlara hazırlıklı olun. Başarılarınız, çalışma temponuzun karşılığı. İşinize olan bağlılığınız, kişisel yetenekleriniz önünüzü açmaya devam edecek. Ailenizden biri sizi çok özlemiş olabilir ve bunu dile getirecek.
 
BALIK
Duygusal hayatınızda yaşanan olaylar karşısında artık daha özgür olduğunuzu düşünüyorsunuz. Kafanızı rahatlayabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz konulara odaklayarak biraz kafa dağıtmalısınız. Bu süreçte kişisel konuların dışında bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir