MedyaFaresi MedyaFaresi

6 Nisan Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 6 Nisan Cumartesi günü burç yorumları..

Eklenme: 05 Nisan 2013 22:47 - Güncelleme: 13 Şubat 2016 02:54
KOÇ

Sosyal çevrenizden destek bekliyorsunuz. Ama bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Günden güne gelişen olaylar, pek umutlu bakmadığınız görüşmelerin olumlu sonuçları olabilir. Duygusal hayatınızda ise sürecin pozitif gitmesi için daha fazla konuşma yapmanız gerekiyor.

BOĞA

Dostlarınızın ve ailenizin nasihatleri sizin için şu an pek önem taşımıyor. Deneme yanılmayla öğrenmenizde fayda olabilir ama büyük kayıplara girmemeye dikkat edin. Aşk hayatınız açısından güzel bir gün geçireceksiniz. Bugün sevgilinize bazı fikirlerinizi kabul ettirebilecek ve ileriye dönük bazı planlar yapacaksınız.

İKİZLER

İş ve sağlık koşullarınızı gözden geçirmeli ve hayatınızda nelerin daha önemli olduğunu görmeye çalışmalısınız, bu sayede geleceğinizle ilgili konuları daha içsel olarak değerlendirmeye ve analiz etmeye başlayacaksınız. Alışkanlıklarınızı ve takıntılarınızı da bu dönem içinde gözden geçirmek işinize yarayabilir.

YENGEÇ

Bugün hiç beklemediğiniz bir şekilde yepyeni planların içinde yer alacaksınız. Ama dört elle sarılmadan biraz düşünmeniz gerekiyor. Yakında hayati önemde bir kararınızdan vazgeçmeyi düşüneceksiniz. Bu kararınızı şimdiden masaya yatırırsanız, ilerde ki çaresizliği yaşamayabilirsiniz.

ASLAN

Genel anlamda dengeli bir gün geçireceksiniz. İş ve kariyer hayatı ile ilgili olarak yaşanabilecek sorunlar olsa da siz kendinizi bu olayları umursamayarak ferahlatacaksınız gibi görünmekte. Duygusal hayatınızda ise sevdiğiniz insanla yapılacak konuşmalar kişisel sorunları çözmek adına önemli adımlar olarak görünüyor.

BAŞAK

Hayatınızda bazı olayların monotanlaştığını düşünebilir ve bir süre için ortam değişikliğine ihtiyacınız olduğunuzu düşünebilirsiniz. Maddi acıdan aile çevresinden bir insanın sizinle yapacağı bir konuşma alacağınız kararları pozitif etkileyecek.

TERAZİ

Özel hayatınızla ilgili olarak yaşadığınız ikilemden kurtulmak için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama eski dostların ziyaretlerinden fırsat bulamıyorsunuz. Ailevi bir konuda size düşecek görevler söz konusu özellikle annenize karşı daha anlayışlı olmayı deneyin.

AKREP

Sevgilinizle güzel bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde arkadaşlarınızla sürekli tartışma halinde olmanız iş ortamında olumsuz karşılanıyor. Bu konuyla ilgili yakında amirinizden bir ihtar alabilirsiniz. Bazı küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz bu günlerde.

YAY

Gerginliklerden uzak bir gündesiniz, bunun keyfini çıkartın. Parasal konularda dikkatli gidiyorsunuz fakat zaman zaman yaptığınız harcamalardan dolayı kendinize çok kızıyorsunuz. Kendinize güvenmeyi öğrenin. Bugün karşılaşacağınız bazı olaylar duygularınızı harekete geçirebilir.

OĞLAK

Önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir gelişme kariyeriniz için önemli bir adımın başlangıcı olabilir. Bu durum ciddi gelişmelere neden olabilir Bu iş hayatında size yeni teklifler getirebilir. duygusal acıdan ise yaşanan süreç bir süre sonra hayatınızda netleşmelere dönüşmeliymiş gibi görünüyor.

KOVA
Manevi sorunlarınız sizi boğmaya başlamış olabilir. Bu durumdan kurtulmanın yolu çevrenizin üzerinizdeki etkisinden uzaklaşmak olabilir. Eğitim kariyer hayatınızla ilgili olarak ise daha dengeli bir duruş sergileme adına adımlar atacak yarım bıraktığınız işlere odaklanacaksınız

BALIK

Beraberliğinizde sorunların olması bu dönemde normal. Asıl önemli olan bu sorunlarla mantıklı bir şekilde başa çıkmanız gerektiğidir. Birkaç hafta içerisinde duygusal anlamda yıpranabilirsiniz gergin bir süreçte olduğunuzu kabul etmeli ve olabildiğince asgari zararla dönemi atlatmanız sizin ve ilişkiniz açısından yararlı olacaktır.