MedyaFaresi MedyaFaresi

6 Ekim günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden günlük burç yorumları..

Eklenme: 05 Ekim 2012 23:46 - Güncelleme: 30 Mart 2016 18:56
KOÇ
 
 
 
Klasik olmamanız etrafınızdaki insanların sizi algılamasını zorlaştırıyor. Özgün bir yapıya sahipsiniz ve bu yüzden her zaman on plandasınız. Bunun yararlarını farketmeye başladınız. Çevrenizdeki herkesi düşünürken kendinizi biraz fazla erteliyorsunuz. Duygusal açıdan bir insan ile yapacağınız konuşmalar sizi oldukça etkileyebilir.
 
 
 
BOĞA
 
 
 
Duygusal acıdan kendinizi kontrol etmeye başlamanız ile birlikte hayatınızda bazı şeylerin iyi gitmeye başladığını görmeye başladınız. Çabalarınızın karşılığını alıyor olmak sizi daha da cesaretlendirecek. İş yaşantınızda yıldızınız parlıyor.
 
 
 
İKİZLER
 
 
 
Duygusal hayatınızla ilgili yenilik arayışınızda net sonuçlar elde etmeye başladınız. Dışarıdan bakanların çok eleştireceği bu durumu anlamaya çalışacaksınız, ama önemli olan sizin gerçekten ne istediğiniz. İş hayatınızla ilgili olarak bazı sorunlar ve bazı fırsatlar art arta gelebilir.
 
 
 
YENGEÇ
 
 
 
Duygularınız ve mantığınız arasındaki perdeyi yavaş yavaş kaldırıyorsunuz. Du durum hayatınızda bir çok sayı yeniden tasarlamanızı sağlayabilir. Bugünden itibaren geleceğiniz adına önemli atılımlarda bulunmak isteyecek ve hırslı bir şekilde hareket etmeniz söz konusu olacak.
 
 
 
ASLAN
 
 
 
Aşk hayatınızda olum gelişen bazı olaylar sizi rahatlatabilir ama iki kişi arasında kalmış bir görüntü çizmemeye çalışın. Psikolojik olarak olguları toparlarken diğer taraftan kendi prensiplerinizden vazgeçmemeye dikkat edin. Hayatınızda bir çok şey daha iyiye giderken geçiş sürecinin sancılarını yaşamanız normal.
 
 
 
BAŞAK
 
 
 
İlişki problemlerinin üzerine gidiş yönteminiz, çözümsüzlük bırakmayacak biçimde. Hakettiğiniz birçok kazanım dönemsel engeller nedeniyle askıda bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek. Ailenizden bir kişinin yapmak istediği bir yolculukla ilgili hazırlık yapabilrisiniz.
 
 
 
TERAZİ
 
 
 
Duygusal hayatınızda sürekli bir isyan söz konusu. Aşk inancınız kalmamış gibi. Fakat dikkat etmeniz gereken konu aşkı değil seçtiginiz insanları aşk yerine kişilikleri sorgulamanız gerekiyor. Kendinize bu kadar güvenmeyin. Sizi eleştirenlerin de bir bildiği vardır. Onları dikkate almalısınız. Bugünlerde en büyük sorununuz
 
 
 
AKREP
 
 
 
Geçmişte yaşanmış olanlarla kimseyi yargılamamalısınız. İnsanların her olumsuz deneyimden yenilenmiş olarak çıkacağını unutmayın. Aile çevrenizden bir insanla yapacağınız konuşma sonrası bir konu ile ilgili hazırlık yapmanız gerekebilir.
 
 
 
YAY
 
 
 
Duygularınızda bir yoğunluk azalması söz konusu. Yeni tekliflere, yeni atılımlara hazırlıklı olun. Başarılarınız, çalışma temponuzun karşılığı. İşinize olan bağlılığınız, kişisel yetenekleriniz önünüzü açmaya devam edecek. Ailenizden biri sizi çok özlemiş olabilir ve bunu dile getirecek.
 
 
 
OĞLAK
 
 
 
Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler giderek daha olumluya gidiyor. Bu süreçte paylaşımlarınız planlara dönüşmeye başlayabilir ve kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Hayata karşı enerjiniz ne kadar artarsa çevrenizdekilerle ilişkinizde o kadar iyiye gittiğini unutmamalı ve olaylara pozitif bakmalısınız.
 
 
 
KOVA
 
 
 
Duygusal olarak bu kadar hassas bir süreçte olmanız sizi geri dönüşümü olmayan yollarda itebilir. Bazen belirsizliğin iyi olabileceğini de düşünmelisiniz. Aile çevrenizle maddi olarak beklentilerinizle ilgili olumlu konuşmalar yapabilir ailenizden destek alabilirsiniz.
 
 
 
BALIK
 
 
 
Bu dönem sevdiğinize karşı duygularınız derinleşmiş ve kişisel olarak kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz. Bu süreçte kıskançlıktan ve huysuzluktan uzak durmalı sevdiğinize karşı daha ilgili olmanız gerekiyor. Bu dönem duygularınız yoğun olsa da iş ve eğitime odaklanmak duygusal olarak sizi eksik gösterebilir.