MedyaFaresi MedyaFaresi

6 Ağustos Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 6 Ağustos Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 05 Ağustos 2013 22:34 - Güncelleme: 10 Mart 2016 09:50
KOÇ

Patavatsız konuşmalarınız bugün başınızı ağrıtabilir. Çalışma arkadaşlarınla ilişkilerinizi ise yeniden gözden geçirin. İnsanlara hak ettiklerinden fazla değer veriyor sonra da üzülen siz oluyorsunuz. Hayır demeyi öğrenmelisiniz.

BOĞA

Size duyulan ilginin bitmediğini bugün de anlayacaksınız. İlişkide ılımlılığa biraz kapalı duruyorsunuz. Bu bazı konularda hata yapmaya neden olabilir. Bazı planlarınızı erteleyeceksiniz. iş dışı bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir.

İKİZLER

İş hayatınızda bazı beklentilerinizle ilgili haberler gelmeye başlamış olabilir. İlişkilerinizde çok esnek olduğunuz için onun çıkarmaya çalıştığı bütün sorunları bertaraf ediyorsunuz. Onun en büyük sorunu da sizin karşı cinsle samimiyetiniz. İki cins arasındaki dostluğa asla inanmıyor olabilir.

YENGEÇ

Bugün biraz durgun bir gün olsa da, sorun teşkil edecek herhangi bir gelişme yaşanmayacak. Kendinize dert ettiğiniz iş konularını abartmışsınız. Her şey yoluna girmiş bile. Duygusal acıdan ilerleyen sürecin hayatınızda olukça etkili olmaya başlaması sizi tedirgin edebilir.

ASLAN

Sorumluluk hissedip üstlendiğiniz konularda birtakım hayal kırıklıkları yaşamanız sizi incitebiliyor. Ama deneyim çıkartmayı biliyorsunuz. Bu aralar tek sorunsuz alanınız iş yaşamınız. Çok doyumlu ilişkiler içinde, çok sevdiğiniz bir işi yapıyorsunuz. Kimse sizden takdirini esirgemiyor. Üstelik ekonomik olarak da memnunsunuz.

BAŞAK

Duygusal hayatınızda bugün ayrı bir hareketlilik olacak. Sizinle ilişki konusuna birebir denk bakan birine rastlama umudunuz, şansınıza fazla güvendiğinizi gösteriyor. Ama aşk yaşamınızın yakın geleceğinde parıltılar var. Özgür bakışınız, epeydir karşılığını arar gibi. İş arkadaşlarınızla bazı aksamaları paylaşmalı, ortak çözümler aramalısınız..

TERAZİ

Çoktandır aradığınız kişiyi nihayet bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Çekingen tavırlar sizi daha bağlıyor gibi. Hissettiklerinizi onunla paylaşmanız onu şımartmıyor, aksine biraz daha mahcup ediyor. İş yerinizde herkesin sorun yaşadığı biriyle açıkça konuşma işi sizin üzerinize kalacak.

AKREP

Aşk yaşamınızda kararsızlıklar duyabileceğiniz ve iç dünyanızda çelişkiler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bilinçaltınızdan kaynaklanabilecek bazı sorunlar ortaya çıkabilir ve sizi zorlayabilir. Duygusal olarak yalnızlığı tercih edeceğiniz ve sorunlarınızı kendinize saklayacağınız bir gündesiniz.

YAY

Öncelikle hayatınızda yaşadığınız sorunlarla yüzleşmeye başlamanız sizi daha akıllıca hareket etmeye yönlendiriyor. Bu süreçte önemli hedeflerden biri de başkaları ile kuracağınız iletişimde güvenmeye alışmak ve çevrenizde inanları eleştirirken onları incitmemek. Duygusal hayatınıza bu günlerde dikkat etmelisiniz.

OĞLAK

Yakın bir dostunuzun ikili özel ilişkisinde problemler var. Onun bu sorunlarını fazla iç içe yaşıyorsunuz. Belleğinize yer etmiş bir şey sizi devamlı düşündürüyor. Ama bunu belleğinizden silip atmaya fazla istekli görünmüyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızdan biri sizinle yakından ilgili.

KOVA

Değişmesini kaçınılmaz bulduğunuz birtakım özelliklerinizin üzerine gitmeniz için uygun bir dönem. Bu konuda göstereceğiniz kararlılık ve azim, çabanızı kolaylaştıracak destekleri getirebilir. Pratik zekanız, pratik yöntemler üretmeye oldukça elverişli. Sosyal çevreniz bu dönem bütün sorunlarını sizinle paylaşabilir ve dert yükü olabilirsiniz.

BALIK

Bugün, iletişimde yoğunluk yaşayabilir fakat bundan rahatsız olabilirsiniz. Düşündüğünüz gezilerin ertelenmesi veya beklediğiniz haberlerin gelmemesi canınızı sıkabilir. Hedeflerinizi iyi belirleyerek geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz. Özle hayatınızda ise beklentileriniz gittikçe olumluya dönebilir.