MedyaFaresi MedyaFaresi

5 Nisan Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 5 Nisan Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 04 Nisan 2013 23:12 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 05:44
KOÇ

Kafanızı karıştıran olaylardan biraz uzaklaşmayı denemelisiz. Daha sağlıklı hissedip mantıklı davranacaksınızdır. Arkadaşlarınızla veya ailenizle görüşüp başka konulara odaklanmak size iyi gelecektir. Bugünlerde maddi harcamalarınıza da dikkat edin.
BOĞA

Bu durum başarıya ulaşmak için uygun bir durum ama sosyal yaşantınıza ve arkadaş çevrenizde zaman ayırmak hem size hemde çevrenizdeki insanlara oldukça iyi gelebilir. Maddi konulardaki düşüncelerinizden biraz sıyrılın ve kendinizi özgür olduğunuz düşüncesiyle ikna edin.

İKİZLER

Büyük ikilemler içerisinde kalabilir beklentilerinizin ne kadar sağlıklı olduğunu sorgulayabilirsiniz. Tüm bunlara rağmen duygularınıza hakim olamamanız sizi özel hayatta çelişki sürecine götürebilir. Analitik zekanızı on plana çıkarmak icin adımlar atmalı önceliğin sizin mutlu olmanızda olduğunu unutmamalısınız

YENGEÇ

İş hayatına karşı yaşadığınız küçük problemleri aşmak adına atacağınız adımlar kişisel acıdan hayatınızda önemli bir planlama sürecini ortaya çıkartıyor. Özel hayatınızda ise karşınızdaki insanlar iletişim sorunları yaşasanız da paylaşım içinde olmak ısteyecek ve pozitif zaman geçirmek isteyeceksınız.

ASLAN

Herkesle iyi geçinmek istiyorsunuz. Ama herkes aynı fikirde görünmüyor. İş hayatınızda onemli hayalleriniz var ve bu ugraşlar için ciddi caba harcıyorsunuz. Duygusal hayatınız da ise bir kişinin sizinle yakılaşma cabasını farkedebilir ve bir yanlış anlamaya müsaade etmemek için gergin bir zaman dilimi yaşayabilirsiniz.

BAŞAK

Kendinizi yalnız hissedebilir ve olaylar karşısında isteksizleşebilirsiniz. Özel hayatınızla ilgili olarak bir insanın tavırları kafanızı karıştırsa da isteksizliğinizden dolayı olayı irdelemeyebilirsiniz. Sadece biraz kendinizi dinlemelisiniz.

TERAZİ

Planlarınız oldukça gerçekçi, bu durum adımlarınızın net olmasını sağlıyor. Yine de planlarınızı, bunlara yönelik eleştirileri de göz önüne alarak değerlendirmenizde yarar olabilir. Kariyer konusunda yaşanan aksiliklerin canınızı sıkmasına izin vermemeli ve motivasyonunuzu arttırmaya çalışmalısınız.

AKREP

Aşk hayatınızda sakin olmaya çalışmalısınız.İkili ilişkilerde kendinize olan güveninizin azalması söz konusu gibi görünüyor. Çelişkilerinizi bir kenara bırakırsanız ve ne istediğinize karar vermeniz sonrasında kararların arkasında durabilmeniz gerekiyor.

YAY

İlişkide sorgulama evresi ön plana çıkıyor. Duygusal hayata karşı güvensizliğin oluşmaya başlaması son donemde beklentileriniz konusunda hassas olmanız ve ayrıntılara dikkat etmenizden kaynaklanıyor. İş konusunda bir ortaklık adına önemli gelişmeler söz konusu olabilir ve bu durum yeni bir projeye dahil olmanız anlamına gelebilir.

OĞLAK

Duygularınızı bastırmaya çalışmak sizi sandığınızdan daha fazla yıpratıyor. Mantıklı karar almak istiyorsunuz ancak yapamadığınız için kendinizi kötü hissediyorsunuz. Bu dönemde kendinizi çok yormamanız ve çok düşünmemeniz gerekli. Arkadaşlarınızla vakit geçirip rahatlamaya çalışın.

KOVA

Genel anlamda hayatınızın sınırlarını çizmek isteyeceksiniz. Eviniz işiniz ilişkilerinizi bir raya oturması gerektiğine karar verecek ve belli adımlar atacaksınız. Kişisel anlamda pozitif enerjili ve güzel bir gün geçireceksiniz. Gündüz Arkadaşlarınızla plan yapıp geceyi partnerinize ayırabilirsiniz.

BALIK

Aşkın bittiği yerde hayatın da biteceğini düşünüyorsunuz hep. İlişkiniz bitmemek için direniyor. Hem siz hem de partneriniz bitmesinden yanaymış gibi bir davranış içindesiniz. Bu akşam biraraya gelip belki de son tartışmanızı yapabilirsiniz. Önemsemediğiniz bir sağlık sorununuz var.