MedyaFaresi MedyaFaresi

5 Mayıs Pazar günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 5 Mayıs Pazar günü burç yorumları.

Eklenme: 04 Mayıs 2013 23:34 - Güncelleme: 13 Ocak 2016 17:56
KOÇ

Parasal konular üzerine fazla yoğunlaşmanız sizi gergin bir havaya sokacaktır.bu durum genel anlamda hayattan zevk almanızı engelleyebilir. İlişkinizin dürüst ve uzun vadeli olmasını isteyeceksiniz bunun için her şeyi konuşarak halletmeyi başarmanız gerekiyor.

BOĞA

Çevrenizle ilişkileriniz artmaya başladı.Yakında bazı oluşumlar sizi tedirgin edebilir. Geçmiş yanılgılar, yeni girişimlerin yön göstericisi olabilmeli. Bu bakış, geçmiş olumsuzlukları bugünün avantajına dönüştürebilir. İş bağlantılarınızdan bu günlerde çok sevineceğiniz haberler alabilirsiniz.

İKİZLER

İçtenliğiniz ve doğallığınızla bu sıralar yeni şans kapılarını aralayabilirsiniz. İşyerinizde gelişme şansınız olmadığını düşünmeniz, niteliklerinizin yanında fazla karamsarlık gibi. İnsanlarla samimi ilişkiler içinde olmanız bir dezavantaj değil. Maddi olarak bu günlerde harcamalarınızın düzenini oturmamış olmanıza rağmen eksiklilerin çıkıyor olması canınızı sıkıyor olabilir.

YENGEÇ

Adımlarınızı kazanmak için değil de daha çok olanı korumaya yönelik atmak çevrenizde ister istemez bir sorununuzun olduğunu düşündürüyor. Aşk hayatınızda hala geçmişin izleriniz taşıyor olmanız elinizdeki fırsatları kaçırmanıza neden olabilir. bugün arkadaşlarınızla yapacağınız bir plan bu hali aşmanız için çok iyi bir fırsat olabilir.

ASLAN

Duygusal acıdan oldukça huzurlu bir gün geçirecek ve sevdiğiniz insandan göreceğiniz ilgi ve destek sizi rahatlatabilir. İş konusunda fazla detayları büyütmeden hareket ederseniz çevrenizdeki insanları da rahatsız etmemiş olursunuz. Ailenize karşı daha destekleyici olmaya çalışın

BAŞAK

Aldığınız bazı kararları hayatınızda oturtamayacak olmanız sizde boşluk yaratabilir. Boşlukta kalmış olmak iş hayatınızı sosyal çevrenizi ailenizle olan ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor. Ancak bu dönem daha çok sürmeyecek. Kısaca hayatınızda bir çok şeyi iyiye götürmek için aldığınız kararlara dikkat etmelisiniz.

TERAZİ

Son zamanlarda bazı sıkıntılarınızı unutmaya başlamanız keyfinizi arttırmış olabilir ama biraz uçarı ve karmaşık davranışlar sergilemeniz etrafınızdaki insanların size tepki göstermesine neden olabilir. Alışveriş yapmak konusundaki isteğiniz maddi acıdan sıkıntıya girmenize neden olabilir.

AKREP

Özel hayatınızda sezgilerinizi size yol gösterebilir. Çevrenizdeki gelişen olaylara yaklaşımınızdaki netlik etrafınızda saygınlık kazanmanızı sağlıyor ve bu durum sizin kendinize güveninizi arttırıyor. Yenilikler için uygun bir zaman dilimindesiniz.

YAY

İlişkide sorgulama evresi ön plana çıkıyor. Duygusal hayata karşı güvensizliğin oluşmaya başlaması son donemde beklentileriniz konusunda hassas olmanız ve ayrıntılara dikkat etmenizden kaynaklanıyor. İş konusunda bir ortaklık adına önemli gelişmeler söz konusu olabilir ve bu durum yeni bir projeye dahil olmanız anlamına gelebilir.

OĞLAK

Karışık bir dönemdesiniz ve çevrenize uyum sağlamakta sorun yaşıyorsunuz. Bu durum en çok iş yaşantınızı olumsuz etkiliyor. Hayata karşı olan tutumunuzu belirlemek için bir dönemeçte olduğunuzu düşünmek biraz kolaya kaçmak sorunlar üzerine eğilmemeniz anlamına gelebilir.

KOVA

Beraberliğinizde sorunların olması bu dönemde normal. Asıl önemli olan bu sorunlarla mantıklı bir şekilde başa çıkmanız gerektiğidir. Birkaç hafta içerisinde duygusal anlamda yıpranabilirsiniz gergin bir süreçte olduğunuzu kabul etmeli ve olabildiğince asgari zararla dönemi atlatmanız sizin ve ilişkiniz açısından yararlı olacaktır

BALIK

Becerikli ve yeteneklisiniz. Buna rağmen bazen anlaşılmadığınızı düşünüyorsunuz. Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Maddi hayatınızla ilgili olarak beklenti içinde bulunduğunuz bir konu ile ilgili olarak olumlu bir haber alabilirsiniz.