MedyaFaresi MedyaFaresi

5 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen burç yorumları...

Eklenme: 04 Kasım 2012 23:58 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 11:52
KOÇ
Kişisel açıdan yaşadıklarınız bir süredir hayatı sorgulamanıza neden olmuş olabilir. Duygusal olarak sakin bir dönemdesiniz. Bir süredir yapmak istediğiniz bir işle ilgili oldukça iyi bir haber alacaksınız. Maddi acıdan sıkışık bir dönemde olmanızı dert etmemelisiniz yakın zamanda bu konuda hallolacaktır.
 
BOĞA
Kısa zaman da hayatınızda ki karmaşaları bir kenara bırakabileceğiniz gelişmeler ortaya çıkabilir. Büyük umutlar yüklediğiniz iş projeleriniz, yakında size sevindirici sürprizler sunabilir. Kader ortaklığı gibi yaşadığınız dostluğunuz, geleceğiniz bakımından da çok önemli.
İKİZLER
Özel hayatınızda ki insanla kısa süreliğine de olsa bir küskünlük yaşayabilirsiniz. Bu durumu kafanızda çok büyütmemelisiniz. Yakın bir zamanda para haberiniz var. Kısa bir sevincin arkasından uzun düşünceler, endişeler gelebilir. Hayallerinizin arasına bir çok imkansızı sokuyorsunuz. Hayallerinizin yaşamınızdaki itici, destekleyici etkisi sizi yanıltabiliyor.
YENGEÇ
Duygusal olarak bir insanın davranması gerektiğinden daha hassas davrandığınız bir dönemdesiniz. Bu kadar hassas olmanız davranışlarınıza yansıyor ve zorlu bir süreci ortaya çıkartıyor. Organizasyon gücünüzün iyi olmasına rağmen etrafınızdaki insanlarla liderlik konusunda iletişim kuramamanız sizi oldukça gerginleştiriyor. Liderlik konusunda keskin zekanızı kullanarak olayları istediğiniz yöne çevirebilirsiniz.
ASLAN
Özel hayatınızla ilgili olarak ise bir kişinin sizinle yapacağı diyalog sonrasında sevdiğiniz insana karşı davranışlarınızda degişiklik olabilir ve bu değişiklik son sağlıklı olmayabilir. Maddi acıdan beklediğiniz olay gerçekleşebilir ve bir süredir yaşadığınız sıkıntı ortadan kalkabilir.
BAŞAK
Bazı ailevi olayların gelişmesi sonrasında bu dönem çok sevinebilirsiniz. Kısa zaman sonrasında yaşanacak gelimeler sonrası bazı planlarınız olumluya dönecek. Özel hayatınızda ise daha anlayışlı bir tavır sergilemelisiniz. Kendinizi iş ve eğitim konularında tekrar ikna etmeli ve geleceğinizin planlaması konusunda daha net adımlar atmalısınız.
TERAZİ
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir.
AKREP
Çevrenizdeki insanlar sizin iyiliğiniz için bir takım önerilerde bulunuyor, onları dinlemeniz sizin için iyi olacaktır. İlişki hayatınızda gergin bir dönemden geçiyorsunuz. Daha anlayışlı ve mantıklı davranarak bu süreci atlatabilirsiniz. Maddi konularda ise planlamalarınızın arkasında durmaya devam edin.
YAY
İş hayatınızda bulunduğunuz ortama olan güvensizliğiniz planlarınızda değişiklik yapmanıza sebep olacak. Ama durumu fazla büyütüyorsunuz. Gerginliğinizi partnerinizle paylaşıp birlikte vakit geçirmek size kendinizi iyi hissettirecek. Maddi açıdan yeni planlarınız olacak.
 
OĞLAK
Partnerinizle olan gerginliğiniz canınızı sıksa da enerjinizi yüksek tutmaya çalışmalısınız. İş hayatınız da günden güne güzel gelişmeler oluyor. Bugün uzun zamandır beklediğiniz bir yerden alacağınız haberle kariyerinizde ilerlemeniz mümkün.
KOVA
çevrenizdeki insanlarla yaşadığınız olayları sürekli paylaşmanız bu donem bazı sıkıntılara neden olabilir. Yaşadığınız sorunları özellikle duygusal sorunları herkesle paylaşmamalısınız. Maddi acıdan güzel bir gelişme sizi mutlu edecek.
BALIK
Kişisel çabalarınızın karşılığı olarak iş hayatınızla ilgili olarak kazanımlarınız artmaya başlıyor. İş hayatınızdaki olumlu gelişmelerin aksine özel hayatınızla ilgili kararlar alma ve uygulamaya geçirme safhasında oldukça sıkıntılı görünüyorsunuz.