MedyaFaresi MedyaFaresi

5 Ekim günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden günlük burç yorumları...

Eklenme: 05 Ekim 2012 09:09 - Güncelleme: 18 Şubat 2016 18:02

KOÇ
Aşka olan kırgınlığınızı yenmeye çalışmalısınız. İş arkadaşlarınızla olan alakanız sadece işle sınırlı kalmayacağa benziyor.bu dürece dikkat etmelisiniz. Duygusal acıdan yaşadıgınız karmaşalardan uzaklaşmak isterken karmaşık ilişkiler ağının içinde kaybolabilirsiniz.
BOĞA

Duygusal acıdan biraz fazla tutku taşıyorsunuz ve bu bazen sizi oldukça yıpratabiliyor. Özel hayatınızda bazı kırlmaların etkisini yeniyeni farkediyor olabilrisiniz. Bu duruma negatif bakma hata olur.Bugun kişisel acıdan yaşadıgınız umutsuzlugun temeli, son günlerde yaşanan değişimlere karşı allgılama biçimindeki yanlışlık.
İKİZLER

Aşka bakışınızı biraz farklılaşabilir, kendinizi baskılamaktan kurtulabilirsiniz. Özel hayatınızda gelişecek olumlu gelişmelerle ilgili önemli sorun karşılıklı kolay yargılamalar, tehlike arz ediyor. karşınızdaki insanlar Sorunları sizinle açık, açık paylaştığı için ciddi bir sorun yaşamıyorsunuz,
YENGEÇ

Duygusal acıdan içinizde bir açlık hissedebilirsiniz ve bu durum sizi daha fazla duygusuzlaşmaya hatta öfkeye dönüşebilir. Buna izin vermemelisiniz. Kısa zaman içerisinde duygularınız konusunda rahatlayacaksınız. İş konusunda yaşanacak olaylar sonrası iş çevresinde kendinizi daha güçlü ve iyi hissetmeye başlayacaksınız.
ASLAN
İşiniz konusunda bir memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz. Gereksiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum biraz sinirlerinizi bozabilir. Memnun kalmadığınız şeyleri iş cevrenizle paylaşmalısınız. Duygusal acıdan ise süreli bir sorunun üstesinden gelmek için cok caba harcayabilirsiniz.
BAŞAK
Duygusal acıdan tatmin olamadığınızı düşünebilirsiniz. Duygusal anlamdaki bu boşluğunuzu ortadan kaldırmak için arayıştasınız ve bu konuda önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Bugün işyerinizde güne sorunlu başlayacaksınız fakat günün ilerleyen saatlerinde bu sorunlardan sıyrılacaksınız..

TERAZİ

Ön yargıdan nefret ediyorsunuz. Başkalarının hatalarını kolayca görüp kendilerini kolay aklayan insanlarla sorunlar yaşayacaksınız. Bir çok kişiden farklı olmanıza rağmen sınırlı bir hayatın içinde yol almak tabii ki kolay değil ama yinede belli konularda kendinizi yetiştirerek hayatınızı anlamlandırabilirsiniz.
AKREP

İlişkinizi sorgulamak ve bir takım düşüncelerden kendinizi alamamanız gayet insancıl bir davranış. ancak aşkınızın ve alışkanlığınızın izinden giderek sakin olmaya çalışmanız bu dönem için daha sağlıklı olacaktır. Kendi iç dünyanızdaki karmaşalara bazen ses vermek olumsuzluk olarak algılanmamalı.
YAY

Gündelik sorunların aşk yaşamındaki olumsuzluklarını görüyor ve umutsuzluğa kapılıyorsunuz. Günlük sorunların yıpratmadığı ilişki neredeyse yok gibidir ve buna rağmen içinizdeki sorunların git gide büyümekte olması belki de geçmişteki hayal kırıklıklarının yansmasıdır. Ekonomik acıdan karşınıza bir fırsat çıkacak iyi değerlendirmelisiniz.
OGLAK

Duygusal hayatınızla ilgili önemli kararlar almak için aceleci adımlar atmayın ve sabırlı olun. Ailenizle ve evinizle ilgili çeşitli sorunlar gündeme gelebilir ve enerjinizi bu konulara harcamanız gerekebilir. Fevri hareket etmemeli ve sıkıntılı konularda yavaş adımlar atmayı denemelisiniz. Bu donem de yaşayabileceğiniz en büyük sorun sabırlı olamamak
KOVA

Bu donem girdiğiniz ortamlarda zekanızla ve güzelliğinizle on plana çıkabilir ve bir çok konuda olumlu tepkiler alabilirsiniz. Özel işlerinize bile zaman bulamayacağınız günler var önünüzde. Bir projede ki sorumluluğunuz oldukça yorucu bir döneme girmenize neden olabilir.

BALIK

Aşk hayatınızda geçmişi ve bugünü birlikte değerlendirme çabalarınız sonuç vermeye başlıyor. İş hayatınızda önemli hayalleriniz var ve bu uğraşlar için ciddi caba harcıyorsunuz. İşyerinizi değiştirmediğiniz sürece, bu uğraşınız epeyce daha gideceğe benziyor. Maddi acıdan bazı sorunlar yaşasanız da genel anlamda olumlu bir dongu yaşayacak kendinizi iyi hissedeceksiniz.