MedyaFaresi MedyaFaresi

4 Temmuz Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 4 Haziran Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 03 Temmuz 2013 20:46 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 19:56
KOÇ

Haber beklediğiniz bir konu ile ilgili aceleci tutumunuz gereksiz bir gerginliğe neden olabilir. Gün içerisinde beklenti içinde olduğunuz konuyla ilgili olumlu gelişmeler olacaktır. Sabırlı ve sakın olmalısınız. Bir arkadaşınızla plan yapabilir ve plan dahilinde küçük bir arkadaş grubu ile vakit geçirebilirsiniz.

BOĞA

Gözden ırak olanın gönülden de ırak olmadığını görüyorsunuz. Bu kısa süreli ayrılık sizi ona daha da bağladı. Onun da aynı duygular içinde olup olmadığını merak ediyorsunuz. Bugünlerde biraz rayına soktunuz. Bütçenize Ummadığınız girdiler oldu

İKİZLER

Farklı arayışların ön planda olduğu bir gün. Özellikle duygusal hayatınızda kendinizi bulunduğunuz süreçte rahatsız hissetmeniz yeni bazı kararlar alma isteğine dönüşüyor. Kısa zaman içerisinde beklentileriniz konusunda şanslı bir doneme giriyorsunuz ve oldukça mutlu olacaksınız.

YENGEÇ

Bu ara biraz miskinlik yapıp kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Bugün bunun için çok uygun anlar bulabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla yapacağınız alışveriş ya da sinema size çok iyi gelecek. Kilolarınız almış başını gidiyor; beslenmenize dikkat!

ASLAN

Aşk yaşantınızda yaşadığınız güzel gelişmeler sizin için çok önemli bir moral kaynağı oluyor. Yakın çevrenizle aranızdaki bağlantılar artacaktır ve ilginç iletişimler içine girebilirsiniz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır.

BAŞAK

Bugün biraz durgun bir gün olsa da, sorun teşkil edecek herhangi bir gelişme yaşanmayacak. Kendinize dert ettiğiniz iş konularını abartmışsınız. Her şey yoluna girmiş bile. Duygusal acıdan ilerleyen sürecin hayatınızda olukça etkili olmaya başlaması sizi tedirgin edebilir.

TERAZİ

Bugün bir arkadaşınızın sizi olumsuz yönlendirmesi yüzünden kendinizi üzebilirsiniz. Bazı verilen sözlerin yerine getirilmediğini, her şeyin lafta kaldığını görebilirsiniz Duygusal olarak kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve beklediğiniz gelişmeler bugün olacaktır.

AKREP

Kendinizi sevgiye her zamankinden daha yakın hissedeceksiniz ve çevrenize karşı ılımlı yaklaşımlarınız olacaktır. Sevdiğiniz insanla aranızda ilişki genel olarak uyumlu olacaktır. İş konusunda yaşanacak bazı aksiliklerin üstesinden gelebilecek ilişki ağına sahip olmanız sizi oldukça rahatlatacaktır.

YAY

Partnerinizin ufak tefek problemleri karşısında daha duyarlı olabilir, kişiliğinin derinliklerine inmeyi deneyebilirsiniz. Ona en yakın kişi olduğunuzu bilmez gibi davranmamalısınız. Birlikte büyük umutlar yüklediğiniz iş projeleriniz, yakında size sevindirici sürprizler sunabilir.

OĞLAK

Duygusal hayatınızla ilgili daha fazla düşünen taraf olmaya başlamalı ve olacakları gözden geçirmelisiniz. Duruşunuz sonrasında gelişen olayların devamı için adımlarınız kontrollü atmalısınız. Kariyer hayatınızı ilgilendiren olumlu gelişmeler sizin rahat etmenizi sağlarken, sosyal cevre acısından bazı problemler canınızı sıkılabilir.

KOVA

Hayalinizdeki insana ulaşmak için doğru adımlar atıyorsunuz fakat bundan ürküyorsunuz da. Bugün oldukça sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. Yapmaktan hoşlanmadığınız işlerle uğraşabilir, sevmediğiniz insanlarla muhatap olmaz zorunda kalabilirsiniz. Gün içinde sinirlerinizi kontrol etmekte zorlanacaksınız

BALIK

Duygusal hayatınızda fazla pasif bir duruş sergiliyorsunuz. İlişkiniz adına korkularınız var. Konuşulması gereken konular üzerine gelişmeler olabilir. Bu önemli şeyleri duymaya yanaşmayacaksınız. Bu durum çok sağlıklı görünmese de bir süre daha böyle davranabilirisiniz.