MedyaFaresi MedyaFaresi

4 Ocak Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 4 Ocak Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 03 Ocak 2013 23:17 - Güncelleme: 26 Mart 2016 21:28
KOÇ
Yaşanan bir sorunun üstesinden gelmek için gücünüzü ortaya çıkarmanız gerekebilir. Bugün yapacağınız bir görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. Ama siz ilişkilerden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Bu görüşmede nasıl bir yöntem oluşturacağınız keskinleştirmelisiniz.

BOĞA
İkili ilişkilerinizde başlayan hareket ve çevrenizin genişlemesiyle birlikte yeni düşünceler içine gireceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte olabilir ve sizin için önemli konularda fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Maddi acıdan önemli bazı haberleşmeler içine girebilir ve bazı sorunlarınızın çözümünü öğrenebilirsiniz

İKİZLER
Burcunuzun genel özelliklerinin ön planda olduğu bir süreçtesiniz yani gezmek yeni insanlarla tanışmak araştırmak dini inancınızın vs gibi konular üzerinde yoğunlaşmak size kendinizi daha iyi hissettiriyor. Bu durum enerjinizi yükseltirken diğer yandan sürekli plan yapan beyniniz yorulabilir
YENGEÇ
Sabah saatleri işinizle ilgili konuları yeniden değerlendireceksiniz ve düşüncelerinizi istediğiniz konulara yönlendirebileceksiniz. Alışkanlıklarınız sizin için önem kazanıyor ve inandığınız şeylere daha sıkı sarılacaksınız.

ASLAN
Özel hayatınızın etkisini hayatınızda bir dengeye koyabilirseniz biraz daha ferah ve rahat olacaksınız.. Dostlarınızla ilişkilerinizde yetkin olmanız ve rahatlığınız, sizi çevrenizde aranılan insan yapıyor. Maddi konusunda ise bazı planlamalar sizi rahatlatabilecek.

BAŞAK
Yeni tanışmalara karşı çekingen, ürkek davrananları anlamakta zorluk çekiyorsunuz. Haftanın son iş günün de bile, haftaya yeni başlamış gibi bir eforla çalışıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak kim, nelerden, ne kadar sorumlu bilinçliliği içindesiniz. Bu döngülerin artık karşılığını almaya başlayacaksınız..

TERAZİ
Bugünden itibaren iş yaşamınızda ve parasal sorunlarınız da köklü değişimler sizi bekliyor olacak. Yeter ki fırsatları iyi değerlendirin. Sorunların üstesinden gelme yeteneğiniz ve dinamik tutumlarınız gözden kaçmıyor.

AKREP
İletişim gücünüzdeki güçlenme özellikle duygusal hayatınızla ilgili gelişen olayları şekillendirebilir. Bu süreçte aşk hayatınızda cok önemli gelişmeler olmasa bile karşınızdaki insanla aranızdaki yanlış anlaşılmaları düzeltebilecek konuşmalar yapabilirsiniz.

YAY
Kafanızı dağatacak ve belli konularda netleşmeye başlayacaksınız. Kişisel çalışmalar ve karmaşalarla ilgili olarak yaşanan olumsuzlukları ortadan kaldıracak planlamalar ve çalışmalar yapabilir ve biraz yorulabilrsiniz. Tüm bunlara rağmen sabırlı olursanız pozitif bir donemin başlangıcını hissedebilirsiniz.

OĞLAK
Almanız gereken kararlar dahilinde önünüzü görmeye gayret gösterirseniz sağlıklı adımlar atabilirsiniz. İş hayatınızda kendinize olan güveniniz ve sağlam adımlarınız gözleri sizin üzerinizde topluyor. İş yerinde ikili ilişkilerinizde diyaloglarınızı dikkatli kurmalısınız.

KOVA
Bugünlerde moral durumunuzu yükseltme ihtiyacınız, birtakım sorunları gündeminizden çıkartmanıza neden olabilir. Ama bu yanlış bir yol olacak. Aşkın bu olmadığını söylerken, biraz hayali bir beraberliği öykündüğünüzü göremiyorsunuz.

BALIK
Aşk yaşantınızda bugün durgunluk gözleniyor. Hoşlandığınız insanla hala iletişim kuramadınız bir müddet daha onunla konuşma fırsatı bulamayacaksınız. Maddi konularda genel anlamda başarılı olacağınız ve gelir gider dengenizi ayarlayabileceğiniz bir gündesiniz.