MedyaFaresi MedyaFaresi

4 Mayıs Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 4 Mayıs Cumatesi günü burç yorumları.

Eklenme: 03 Mayıs 2013 21:49 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 17:18
KOÇ

Genel olarak tutarlılığınızı korumak için caba harcayacağınız bir gün. Bu durum duygusal olduğu kadar iş çevrenize karşıda net bir tavır sergilemeniz anlamına geliyor. Bu şekilde olan tavrınızı anlamakta güçlük çekebilecek insanlar size karşı sitemkar yaklaşım içinde olabirler.

BOĞA

Eski sevgilinizden bir haber alabilirsiniz. Bu durumun üzerine cok düşmemeye çalışın. Ani gelişen bazı olaylar iş hayatınızda bazı sorunlara yol açmış olabilir. Gelişen bu olaylar psikolojınızın gerilmesine neden olmuş olabilir. Tüm bunlara rağmen çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz gün geçtikce iyiye gitmeye başladı.

İKİZLER

Duygularınız konusunda daha rahat ve esnek davranabileceğiniz bir gün. Yaşadığınız olaylar karşısında ki sabırlı tavrınız etrafınızdaki insanların size karşı düşüncesiniz değiştirebilir. Duygusal acıdan güzel haberler sizi bekliyor. Sosyal çevrenizin beklentileri karşısında daha esnek olmalısınız.

YENGEÇ

Duygusal hayata karşı oldukça fazla hassas davranabilir karşınızdaki insandan ilgi bekliyor olabilirsiniz. Bu gün kendinizi özellikle duygusal anlamda kontrol etmelisiniz aksi taktirde gerginliğiniz kendinizi ve çevrenizdeki insanları fazlasıyla etkileyebilir. iş hayatı acısından ise biraz daha istekli olmaya özen göstermelisiniz.

ASLAN

Yaşadığınız duygusal rahatlama yakın zamanda hayatınızda buyuk bir toparlanma getirebilir ve kendinize güveninizin artmasıyla birlikte uzun vadeli çalışmalar içine girebilecek çalışmalar içerisinde olacaksınız. Sevgilinizin sizle paylaşmak istediklerini özenle dinleyin.

BAŞAK

Kendiyle barışık ve işi ilişkilerinde samimi olmanız bir çok ekonomik başarıya imza atmanızı sağlayacak. Ama bu şansınızı kendiliğinden bırakmamak için planlı ve sistematik çalışmayı temel prensip haline getirmelisiniz. Bu şekilde hem maddi hemde manevi başarı size çok yakın olabilir.

TERAZİ

Duygusal hayatınızda son dönemde gelişen olaylar sonrasında bir netlik arayışınız var. Kısa zaman içerisinde bu arayış sizin için mutlu bir şekilde sonlanacak. Aile bağları içinde bir para meseleniz var ve bu mesele ilgili biraz sabırlı ve ne istediğinizi açıklayacı bir iletişim kurabilirseniz sorunlardan kurtulmuş olacaksınız.

AKREP

Kişilik olarak insanları oldukça iyi analiz edebilen bir yapınız var. bu durum bir çok konuda güçlenmenizi sağlıyor. İşinizdeki yetkinliğiniz ve sabırlı davranışlarınız engellerinizi ortadan kaldırıyor. Yakında, geliştirmeyi düşüneceğiniz ilişkiler içine girebilirsiniz. Sosyal çevre acısından daha istekli oluşunuz bazı yeni ortamları ortaya çıkartacak.

YAY

ilişkileri askıya alma düşünceniz çevrenizde biraz abartılı karşılanıyor. Arkadaşlarınızın görüşüne göre, ilişkinizde ciddi sorunlar yok. Ama siz bugünlerde arkadaş uyarılarına kapalı görünüyorsunuz, özellikle de bu konuda. Önümüzdeki günlerde mesleki becerinizi arttıracak çalışmalar içine girebilirsiniz.

OĞLAK

Sevgilinizi bazı kötü alışkanlıklarınızı onaylaması için adeta zorluyorsunuz. Büyük bir kararlılıkla savunmanız, onları iyi alışkanlıklar haline getiremiyor. İş yaşantınızda genel olarak doyumlu görünmenize rağmen, bugünlerde birtakım serzenişleriniz olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak aksamalardaki sorumlulukları paylaşacaksınız.

KOVA

Genel anlamda hayata esnek ve ılımlı bakan bir karekter olmanıza rağmen içinizde bazı şeyler birikmiş olabilir. Bu yüzden bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklüyor. Henüz zamanınız var, nasıl biriyle, nasıl bir konuda inatlaştığınıza yeniden bakmanız gerekiyor.

BALIK

Sizi çok ilgilendiren bir konuda, aşmanız gereken bazı detaylarla karşılaşabilirsiniz. Bunları çözmeden konuyu bir bütün olarak göremeyebilirsiniz Bugünlerde iç dünyanız hareketli ve karmaşık. Herkesin hayata başka pencerelerden baktığını arada bir de olsa, unutabiliyorsunuz.