MedyaFaresi MedyaFaresi

4 Kasım Pazar günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen burç yorumları...

Eklenme: 04 Kasım 2012 00:32 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 18:02

KOÇ
İş konusunda yaşanabilecek aksiliklere karşı geçmiş tecrübelerinizi ön plana çıkartarak hareket etmelisiniz. Para konusunda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gün, bugün. Bir takım borçlarınızı kapatma fırsatı edineceksiniz. Bir yakınınız size para yardımında bulunmayı teklif edebilir
BOĞA
Genel manada gizemli görünmenin dışında duygusal acıdan da güven vermiyor olabilirsiniz. Kendinizi anlatmaktan çekinmemeli ve sorunların büyümesini engellemelisiniz. Maddi anlamda harcamalarınızda ciddi bir artık söz konusu olabilir. Bu konuda dengeli olmalısınız.
İKİZLER
Duygusal acıdan yaşayacağınız ikilemi çok güvendiğiniz insanlar dışında kimse ile paylaşmamalısınız. Önümüzdeki günler, yeni bilgiler için yatırım yapacağınız görüşmeleriniz var. Mesleki eğitiminiz için bir yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Becerilerinize biraz daha bilgi eklemek gerektiğinin farkındasınız.
YENGEÇ
Duygusal yönden kendinizi sevgilinize karşı oldukça zayıf hissediyorsunuz. Duygularınızı tam ifade edemiyorsunuz. Aşk hayatınızdaki yoğunluğun hayatınızda her şeyi yoluna koymayacağının farkındasınız ve maddi olarak da hayatınızda bir şeylerin iyiye gitmesi gerektiğini düşünebilirsiniz.
ASLAN
Özel hayatınızla ilgili heycanlı planlar yapabilir ve hayaller kurabilirsiniz. Kariyer hayatınızda gelişen olayların sizi biraz yorsa da duygusal hayatınızla ilgili pozitif gelişmelerin yaşanmaya devam etmesi sizin mutlu olmanızı sağlayacak.
BAŞAK
Bugün hiç beklemediğiniz bir şekilde yepyeni planların içinde yer alacaksınız. Ama dört elle sarılmadan biraz düşünmeniz gerekiyor. Yakında hayati önemde bir kararınızdan vazgeçmeyi düşüneceksiniz. Bu kararınızı şimdiden masaya yatırırsanız, ilerde ki çaresizliği yaşamayabilirsiniz.
TERAZİ
Para konusunda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gün, bugün. Bir takım borçlarınızı kapatma fırsatı edineceksiniz. Bir yakınınız size para yardımında bulunmayı teklif edebilir. Yine de kendi bütçeniz konusunda başkalarına bilgi vermeyin.
AKREP
Sevgilinizle sakin ve huzurlu bir gün geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Gerginliklerden uzak bir gündesiniz, bunun keyfini çıkartın. Parasal konularda dikkatli gidiyorsunuz fakat zaman zaman yaptığınız harcamalardan dolayı kendinize çok kızıyorsunuz. Kendinize güvenmeyi öğrenin.
YAY
Duygusal hayatınızla ilgili olarak yaşadığınız bir çelişki ortadan kalkıyor ve kişisel olarak daha net hareket ediyorsunuz. Bu ara yaşayabileceğiniz tek sıkıntı duygusal acıdan giden sürecinizin ne kadar mantıklı olduğunu algılayamamanız gibi görunuyor.
OĞLAK
Gün içinde yaşayacağınız yorgunluk psikolojinize yansıyabilir ve sinirli olabilirsiniz. Aşk hayatınıza ilişkin yeni kararlar almak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Değişik faaliyetlere ve sosyal aktivitelere katılma şansını elde edeceksiniz. Arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz.
KOVA
Bugünlerde yeni fikirlere açık olmanız size yarar sağlayacak. Dışa açık, dışarıyla çok ilgilisiniz. Bu çevrenizi zenginleştiriyor. Geçmişteki hırçın ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişki size iyi gelecek. Ama zaman, zaman heyecanı özlediğinizi fark edebilirsiniz.
BALIK
Sizi çok ilgilendiren bir konuda, aşmanız gereken bazı detaylarla karşılaşabilirsiniz. Bunları çözmeden konuyu bir bütün olarak göremeyebilirsiniz Bugünlerde iç dünyanız hareketli ve karmaşık. Herkesin hayata başka pencerelerden baktığını arada bir de olsa, unutabiliyorsunuz.