4 Eylül Salı günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi'nden sizler için günlük burç yorumları...

Eklenme: 03 Eylül 2012 23:32 - Güncelleme: 17 Mart 2016 11:22

KOÇ

Duygusal hayatınızda gelişen olaylar sonrasında ise kendinizi daha net bir şekilde duygularınıza bırakıbilirsiniz. bu durum daha anlayışlı ve cevrenize karşı yapıcı tavır sergilemenizi saglayabilir. İş hayatınızda ilerki günlerde çok çalışmak zorunda kalacaksınız ve zamanında yarım bıraktığınız işlerinizle ilgilenmek zorunda kalacaksınız.

BOĞA

Merkürün düz hareketi sizi yeniliklere götürecek. Yeni donemde aşk uzun vadeli ya da bedensel bir ilişkiden ziyade ilginç paylaşımlarda bulunmak isteğiyle kurulmak istenecek. İlişkisi olmayanlar ise yeni bir sürece adım atabilir Ya da bu sürecin başlayabilecegi bir ortamda keyifli zaman gecirebilirsler.

İKİZLER

Bugün önemli olan bazı şeyleri görmek için ilk adımları atacaksınız. Psıkolojik olarak kendinizi motive etmelisiniz.Karşınızdaki insanla aranızdaki uyumu korumaya çalışın. İş hayatında ilginc bir teklifle karşılaşabilir ve sorumluklarınız artarken yukselebileceginmiz bir donguye girebilrisin.

YENGEÇ

Duygusal olarak yaşadıgınız karmaşaların üstesinden gelmeye başlamanız hayatınızda bir cok şeyin farklı olmasınız saglayacaktır. İçinizdeki değişimi farketmek için gereken ayrıntıları görebileceginiz bir gündesinizi ve bu durum kişisel anlamda ciddi bir karar dongusunu ortaya cıkartabilir. Maddi acıdan kontrollu olmaya calışmalısınız.

ASLAN

Duygusal olarak çok yoğun bir gün geçirebilirsiniz ve durumu kontrol altına almalısınız. bekletilerinizin giderek artması iş hayatında bazı yeni hedefleri ortaya cıkarmış olabillir.Alacağınız birtakım yeni bilgiler zaman zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden düşürecek. Yakın cevrenizle bazı planlar yapacaksınız.

BAŞAK

Maddi acıdan sorunlarınıza care bulmaya başlamanız,yakın çevrenize zaman ayırmanızı ve aranızdaki bağlantıların artmasını saglayacaktır. Bu sürecte ilginç iletişimler içine girebilirsiniz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır.

TERAZİ

Doğru olduğuna inandığınız değerlere göre bir hayat kurup, değişimlere ve etrafınızdan gelen baskılara kulak asmıyorsunuz. Bu da karşı cins ile ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor. Özel hayatınızla ilgili bu problemin cözümü kendi içinizde. Hayatta hep bir denge olması gerektigini aklınızdan cıkarmamalısınız.

AKREP

Bugun gelişecek olaylar sonrasında verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız. Cevrenizdeki insanlara bu konuda net ve acıklayıcı davranırsanız sorunların buyumeyebilir. uygusal acıdan kendinizi zayıf ya da zaaflı hissetmeyi bır kenara bırakmalı gercekte hangi konularda yanlış adımlar attgınızı gormeye calışmalısınız.

YAY

Yavaş yavaş artık geçmişi bir kenara koyarak, ailevi ilişkilerinizden duygu dünyanıza kadar neyi değiştirmek niyetinde iseniz o yönde düşünmeye çalıarak bir cok konuda düşündügünüzden de fazla güclenebilir ve kendi hayatınız restore edebilirsiniz. Örneğin yatırım konusunda uzmanlara danışabilirsiniz veya belli bir bütçeniz varsa harcamalarınız konusunda temkinli davranabilirsiniz.

OGLAK

Maddi konularda ani gelişmelerle karşılaşıp, hızlı kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Özel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız. Bu şekilde, inatçı ve biraz da bencil bir görüntü vermekten kurtulabilir ve kendinize yaptığınız haksızlığı görebilirsiniz.

KOVA

Bu durum bazı sorunlar yaratabilir. İş hayatında ise yeteri kadar gayret sarfetmediğiniz için istediğiniz başarıya ulaşamadınız ancak yine de bu azimsizliğinize göre iyi bir durumdasınız. Kısa zamanda eski azminize ulaşabilecek enerji sizinle olacak.

BALIK

İçinde bulundugunuz sıkıntılara saplanıp kalmaktan kurtulmalısınız zira sağlığınızdan önemli değil. Zor bir süreç geçiriyor olmanız hep böyle olacağı anlamına gelmez. Aşk hayatınızda olum gelişen bazı olaylar sizi rahatlatabilir ama iki kişi arasında kalmış bir görüntu cizmemeye calışın.