MedyaFaresi MedyaFaresi

4 Ekim Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 4 Ekim Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 03 Ekim 2013 22:33 - Güncelleme: 24 Mart 2016 06:58
KOÇ

Duygusal hayata karşı fazla verici olduğunuz dönemlerin pişmanlığını hatırlamalısınız. Doğru seçimler yapmak için yeterince sabırlı olmanız gerektiğinizı unutmuş olabilirsiniz. İş hayatı ile ilgili olarak ise sürece odaklanmanız için yeterince enerjiniz var.

BOĞA

Geçmişinizde ki bir insanla ilgili önemli bazı gelişmeler olabilir. Duygularınız düşüncelerinizi etkileyecektir ve olaylara daha duygusal bir açıdan bakabilirsiniz. Yakın bir iş arkadaşınızla ya da ortağınızla bir kırgınlık yaşayacaksınız. Onun güvensizliği kadar sizin alınganlığınızın da payı var bunda.

İKİZLER

Duygusal hayatınızla ilgili olarak ise bir kişinin yaşadığı çelişkiyi size yansıtmasına izin vermemeli duygusal acıdan netlikten yana tavır sergilemelisiniz. Bu süreç biraz dengesiz sabırlı olun. Sosyal çevrenizle bazı kırgınlıkları düzeltmeniz gereken bir dönemdesiniz.

YENGEÇ

Özel hayatınızda toparlanma sürecine girdiniz. Bu durum özellikle çevrenizdeki insanların size olan ilgisini arttırıyor.Bu dönem fırsatlar ve karmaşalar art arda gelebilir. Her ne olursa olsun sakin ve kararlı olmaya özen göstermeniz gelecek adına önemli bir durum olarak ortaya çıkacaktır.

ASLAN

Duygusal hayatınızla ilgili olarak bazı kararlar vermiş olmanız sizi kişisel olarak oldukça güçlendirmeye başladı.Bu durum orta ve uzun vadede önemli gelişmeleri ortaya çıkartabilir. Kişisel acıdan ise mükemmelliyetciliğinizin on planda olacak olması çevrenizle daha düzenli ilişki kurmanızı sağlayabilir. Kısa vadeli ekonomik dengeler konusunda şanslı bir sürecin etkisi var üzerinizde.

BAŞAK

Psikolojik olarak rahatlama isteğiniz ön planda önemli karmaşalardan kurtulmaya başladınız. Bu sürecin sizi yıpratmış olması İş ve kariyer konularından uzak kalmak isteyebilir ve hayatınızda gelişen bazı olayları düşünmeye zaman ayırabilirsiniz. Ailevi olarak ise olumlu bir sohbetin içinde kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

TERAZİ

Almanız gereken kararlar dahilinde önünüzü görmeye gayret gösterirseniz sağlıklı adımlar atabilirsiniz. İş hayatınızda kendinize olan güveniniz ve sağlam adımlarınız gözleri sizin üzerinizde topluyor. İş yerinde ikili ilişkilerinizde diyaloglarınızı dikkatli kurmalısınız.

AKREP

Önümüzdeki birkaç hafta yenilik anlamındaki girişimlerden uzak durulmalı, ortaklaşa sahip olunan değerlerle ilgili mevzularda ılımlı düşünmeye çalışmalısınız. Duygusal hayatınızdaki kişinin yaşayacağı bir problem karşısında ona destek olmalısınız.

YAY

iş hayatında art arda gelen olaylar kafanızda bazı sorunlar yaratabilir. Genel olarak çalışmanın size sıkıcı geleceği bir gündesiniz. Bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz.

OĞLAK

Ruhsal durumunuz, biraz da duygusal boşluğunuzdan kaynaklanıyor gibi. Birkaç güne kalmadan ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekebilir. Planladığınız küçük yatırımların bir kısmı ilginç bulunuyor, bu konuda destek görebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla yapacağınız bir konuşma bir çok konu da fikrinizin değişmesine neden olabilir

KOVA

İşinizdeki yetkinliğiniz ve sabırlı davranışlarınız engellerinizi ortadan kaldırıyor. Yakında, geliştirmeyi düşüneceğiniz ilişkiler içine girebilirsiniz. Sosyal cevre acısından daha istekli oluşunuz bazı yeni ortamları ortaya çıkartacak.

BALI

Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar almamaya ve aşırı rahat davranmamaya özen gösterin. Parasal açıdan arkadaşlarınızdan yardım görebilir ve siz de onlara yardım edebilirsiniz.