39. yaşına yerde girdi!

Yönetmen ve oyuncu Sermiyan Midyat, 39. yaşını yerde kutladı.  

Eklenme: 04 Aralık 2013 19:12 - Güncelleme: 17 Aralık 2015 18:28

Ünlü oyuncu ve yönetmen Sermiyan Midyat; eğlence ve alkolün etkisine kendisini kaptırınca yan yattı! Midyat; 39. yaş gününü arkadaşlarıyla birlikte Asmalımescit'teki Off Pera'da kutladı. 

AN BE AN GÖRÜNTÜLENDİ 
Elinden içki kadehini bir an olsun düşürmeyen Sermiyan Midyat; bir ara çalan oyun havasını duyunca kendini durduramadı! Göbek atan ünlü yönetmen ve oyuncu; ardından kendisi için parti düzenleyen arkadaşlarına teşekkür etmek için yere yattı. Ancak Sermiyan Midyat; uzun süre doğrulamadı! Midyat'ın bu halleri de objektiflere an be an yansıdı. 

YAŞ GÜNLERİ KARIŞTI! 
Gazetecilerin doğumgününü kutladığı Sermiyan Midyat; basın mensuplarına "Sizin de yaş gününüz kutlu olsun" diyerek şaşırttı. Kırdığı potun farkına varan Ünlü oyuncu; daha sonra "Allah iyiliğinizi versin sanki sizin doğumgününüz. Herkesin yaş günü kutlu olsun öyleyse" dedikten sonra kahkahayı bastı. 

BÖYLE KALDI
Kendisini eğlencenin ve alkolün etkisine kaptıran Sermiyan Midyat, yere yatınca olanlar oldu! Tekrar ayağa kalkmakta güçlük çeken ünlü oyuncu ve yönetmen; bu sırada gazetecilerin kendisini görüntülediğini ise umursamadan dakikalarca böyle kaldı! 


UFUK ÖZCAN