MedyaFaresi MedyaFaresi

31 Mayıs Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 31 Mayıs Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 30 Mayıs 2013 23:53 - Güncelleme: 21 Aralık 2015 20:38
KOÇ

İş hayatınızda yeni konulara ve yeni fırsatlara açık olacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızın da büyük yardımlarıyla iş yerinizde kısa bir sürede çok iyi yerlere geleceksiniz. Duygusal acıdan ise karmaşık duygular içine gireceksiniz ve işin içinden çıkmak için bir arkadaşınıza danışacaksınız.

BOĞA

Maddi konuların gündemden düşmeyeceği bir süreçtesiniz. Aile çevresiyle ilgili gelişen bazı olgular sizi biraz kaygılandırabilir ve bu konuda soğuk kanlı olmalısınız. İkili ilişkiler konusunda oldukça hassas bir tavrınız var ve bu bir türlü huzurlu bir doneme girememenize neden oluyor. İnsanlara bu konuda pek güvenli yaklaşmıyorsunuz.

İKİZLER

İş hayatında ki gelişmeler kişisel acıdan kendinize olan güveninizi arttırmaya başlamış gibi görünüyor. Duygusal hayatınızla ilgili olarak gelişen olaylar kafanızda ki yoğunluğun artmasına neden olabilir. Maddi acıdan ise yakın bir arkadaşınızın sizden destek istemesi sizi çelişkide bırakabilir.

YENGEÇ

Hayatınızda önemli kararlar almadan önce iki kere düşünmeniz gereken bir süreçtesiniz. Duygusal davranman yerine mantığınızı kullanmayı tercih ederseniz rahatlıkla sorunların üstesinden gelecek beklentilerini konusunda olumlu adımlar atacaksınız. Sosyal çevrenizle artık daha sık iletişim kurmayı deneyin.

ASLAN

Yoğun duygular yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ancak duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı baskıcı yaklaşımlar gösterebilirsiniz ve isteklerinizi kabul ettirmek sizin için önemli olacaktır. Ancak inatçı yaklaşımlarınız bazı sorunlar yaşamanıza yol açabilir.

BAŞAK

Kariyer konusunda son zamanlarda varolan aksiliklerin aksine oldukça şanslı bir gündesiniz ve beklentilerinizi kolay bir şekilde elde edeceksiniz. Yapmanız gereken tek şey biraz daha planlı olmak ve planlarınız dahilinde hareket etmek.

TERAZİ

Kendiyle barışık ve işi ilişkilerinde samimi olmanız bir çok ekonomik başarıya imza atmanızı sağlayacak. Ama bu şansınızı kendiliğinden bırakmamak için planlı ve sistematik çalışmayı temel prensip haline getirmelisiniz. Bu şekilde hem maddi hemde manevi başarı size çok yakın olabilir.

AKREP

Duygusal hayatınızla ilgili olarak gelişen olayları algılamakta güçlük çekiyorsunuz gibi görünüyor. Duygularınızın ve hislerinizin yoğun olması algılalarınızı açmasına rağmen mantığınızla olayları bir düzleme indirememeniz asıl sorun yaratan konu.

YAY

Bugünlerdeki duygu yoğunluğunuzla, yine farklı biri olarak ortaya çıkmanız, çevrenize eskisi kadar sevimli gelmeyebilir. Aşk tanımlamalarınız ilişkiden ilişkiye farklılıklar sergiliyor. Kuruntu yaptığınız bir konuda kısa vadede hiç bir sorun gözükmüyor, kimi gelişmeleri durdurmaya çalışmaktan kaçınmalısınız.

OĞLAK

Para durumunuza ilişkin bugün bir haber alacaksınız ve ani kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Her ne kadar bu kararı vermek için az zamanınız olsa da dikkatli düşünmelisiniz. Duygusal açıdan olumlu etkiler altında olacaksınız ve hoşunuza gidecek bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz.

KOVA

Sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bugün, yakın çevrenizle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Onlarla birlikte iken geçmişin sorunlarını deşmek yerine daha güzel şeylerden bahsederek iyi bir gün geçirebilirsiniz. Ailenizden bu aralar uzakta kalmak sizi mutsuz etmiş durumda.

BALIK

Bugün, güven arayışı içindesiniz. Onun istekleri karşısında bocalamanız mümkün ancak sergileyeceğiniz tavır olayların gidiş hattını belirleyecek. Bu yüzden yapıcı olmaya çalışın. Maddi sorunlarınızı büyük bir sorun haline getirmekten kaçının zira zor zamanlar geçiriyorsunuz.