MedyaFaresi MedyaFaresi

31 Mart Pazar günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 31 Mart Pazar günü burç yorumları.

Eklenme: 30 Mart 2013 22:41 - Güncelleme: 07 Aralık 2015 20:40

KOÇ

Kıskançlık ve gurur arasında ciddi ikilemde kalabilirsiniz. Duygusal hayatınızda atmak istediğiniz bir adımın bir yanlış anlama olabilme ihtimali sizi ciddi bir çelişkinin içine sokacakmış gibi görünüyor. Bu süreçte oldukça dikkatli olmalı ve kontrollu hareket ederek sorunu sabırla çözmeye çalışmalısınız.

BOĞA

İşlerinize çok hakim ve inisiyatiflisiniz. Bunu sağlamak için harcadığınız emek kadar, çevrenizdekilerin mesleki yeterliliğinize gösterdiği saygı da bu inisiyatifte rol oynuyor. Sevgilinizle bugün çok büyük ve ciddi bir kavga edeceksiniz.

İKİZLER

Bireysel yeteneklerinizin etrafınızdaki insanlar tarafından farkedilmesi kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra nihayet huzur var. Karmaşık bazı ilişkilerden kendinizi kurtardınız. Artık daha odaklı ve gelişimci çalışmalar yapabilecek girişimlerde bulunabilirsiniz

YENGEÇ

Bugünlerde yeniliklere çok açıksınız. Bugün ummadığınız insanların sizi de içine alan bazı planlarını öğrenip umutlanacaksınız. Duygusal hayatınızda bir gerginliğin ortasında kalabilir ve kimden tarafa olacağınız konusunda ciddi tereddüt yaşayabilrisiniz.

ASLAN

Duygularınız ve mantığınız arasında ki perdeyi yavaş yavaş kaldırıyorsunuz. Bu durum hayatınızda bir çok sayı yeniden tasarlamanızı sağlayabilir. Bugünden itibaren geleceğiniz adına önemli atılımlarda bulunmak isteyecek ve hırslı bir şekilde hareketetmeniz söz konusu olacak.

BAŞAK

Eğitim kariyer hayatınızla ilgili iletişim içinde olduğunuz bazı kişilerden alacağınız haberler sizi şaşırtacak ve atmak istediginiz adımlarla ilgili daha net bir plan yapacaksınız. Özel hayatınızda ise yoğun olduğunuz kişinin umursamazlığını büyütmemeye çalışın.

TERAZİ

Duygusal olarak kendinizi oldukça canlı hissedeceksiniz ve sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum son derece iyi olacaktır. Aşk hayatınıza ilişkin yeni gelişmeler olabilir ve kalabalık ortamlara girebilirsiniz. Hayatınıza ilişkin ani kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süredir beklediğiniz gelişmelere ilişkin yeni adımlar atabilirsiniz ,

AKREP

Sosyal açıdan hareketli ve verimli geçebilecek bir gün. Yorucu ve sizden birçok isteğin olabileceği bir gündesiniz. Kişisel konularda önemli değişiklikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Günlük işlerinizi yoluna koyarken çevrenizden destek görebilirsiniz.

YAY

Genel anlamda disiplinli olmanız problemlerin büyümesini engellese de süreç yaratıcılığınızı azaltabilir. Yakın dostlarınızla iletişime geçebilir ve zihninizi rahatlatabilrisiniz. Küçük bir yolculuk teklifini kabul etmeniz olası. Maddi konuları gözden geçirmek yararlı.

OĞLAK

Planlarınızı gelecek tarihlere ertelemeniz sıkıntı yaratabilir ve almanız gereken kararları alamamanın pişmanlığını yaşayabilirsiniz. Özellikle duygusal acıdan artık biraz toparlanmalı ve duygularınızı mantıksal acıdan da değerlendirmelisiniz.

KOVA

Birlikte olduğunuz insana aşırı bağlılığınız takdire layıktır. Bu arada kendinizi ihmal etmeseniz iyi olur. Problemlerinizi çözebilecek yetenekte olduğunuz açık. Ancak içinizde, üstesinden gelmekte zorlandığınız bir atalet var, sizi sürekli geri çekiyor. Sebepsizdir, iradenizi kullanarak üstesinden gelebileceksiniz

BALIK

Bugün genel olarak sıkıntılı ve düşünceli olabilirsiniz. İçinizdeki sıkıntıları dışarıya yansıtmamak için çaba sarf edecek fakat başarılı olamayacaksınız. Gün sonuna doğru duygusal ve cinsel yoğunluğunuz sizi sevdiğinizle daha yakın ilişkiler kurmaya yönlendirebilir.