31 Ağustos burç yorumları!

Melekler Kahvesi uzman ekibi sizler için hazırladı.

Eklenme: 30 Ağustos 2012 23:39 - Güncelleme: 05 Nisan 2016 13:30

KOÇ

 

Kendinizi oldukca sanslı hissettiginiz bır donemdesiniz ama asıl beklediginiz gelişmelerin hala askıda olması keyfinizi tam yaşamanızı engelliyor sanki. Bu gun duygusal acıdan oldukca yogun bir gün olacak ve partnerinizle bir konuda ortak hareket etme kararı alarak uzun vadeli bir surecin temelini atabilirsiniz

 

BOĞA

 

Duygusal hayatınızda yaşayacagınız onemli bir sorun kendinizi ifade edememeniz yada bazı konularda yanlış anlaşılmanızdan kaynaklanabilir. Aksilikler üste geldi ve yeterince yorulmuş görünüyorsunuz. Bugun gelişen olayların ardından kendinizle başbaşa kalmak isteyebilir ve ertelediğiniz şeylerin olmadık zamanda sizi sıkıntıya soktuğu gerçeği ile yüzleşebilirsiniz

 

İKİZLER

 

Genel anlamda son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve sahip olduğunuz bu enerjiyi olumlu bir şekilde kullanmayı başaracaksınız. Duygusal hayatınızın gidişi dış dünyaya gore oldukça güzel.. Ufak tefek takışmalar ilişkinize daha çok renk katıyor gibi. Kazancınızın geldiği gibi gitmesi, yeni iş planınıza para ayırmanızı zorlaştırıyor.

 

YENGEÇ

 

Normal şartlarda cok olumlu bir gündesiniz fakat iş hayatında bazı konular sizi oldukça strese sokabilir. Aşk yaşamınızda gerilimsiz bir gün içindesiniz. Birlikte olduğunuz kişi kadar siz de uysal ve sakin bir ruh hali içine giriyorsunuz. Birbirinize olan sevginiz bütün karmaşaları aşmanızı sağlıyor.

 

ASLAN

 

Umutsuz düşünceler kaplayabilir beyninizi. Bu sürecte cevrenizdeki insanlarla ileitşim halinde olmanız güzel olsa da sürekli akıl danışma mahiyetinde yaklaşımlar içine girmeyin ki işin içinden cıkalmaz durumlar ortaya cıkmasın. Sezgilerinize güvenin ve iç dunyanızın zenginligini ortaya cıkartın.

 

BAŞAK

 

Oldukca pozitif bir gün sizi bekliyor. İş cevresinde bazı olumsuzluklar size de yansısada arkadaş cevrenizle olan ilişkilerinizin bu olumsuzluktan kurtulmanızı saglayacak. Duygusal acıdan ise daha sakın davranmalısınız. Bazı karmaşaları yanlış analiz ederek yanlış adımlar atmanız soz konusu olabiliyor.

 

TERAZİ

 

Size duyulan ilginin bitmediğini bugün de anlayacaksınız. İlişkide ılımlılığa biraz kapalı duruyorsunuz. Bu bazı konularda hata yapmaya neden olabilir. Bazı planlarınızı erteleyeceksiniz. iş dışı bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir. Bugunde ailenizle ilgilenbilir ve onlarla vakit gecirebilrisini.

 

AKREP

 

Aile içerisinde daha düşünceli davranmasını beklediğiniz kişiler var. Ama bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Günden güne gelişen olaylar, pek umutlu bakmadığınız görüşmelerin olumlu sonuçları olabilir. Duygusal hayatınızda ise sürecin pozitif gitmesi için daha fazla konuşma yapmanız gerekiyor.

 

YAY

 

Çevrenizdeki gelişen olaylara yaklaşımınızdaki netlik etrafınızda saygınlık kazanmanızı sağlıyor ve bu durum sizin kendinize güveninizi arttırıyor.Yenilikler için uygun bir zaman dilimindesiniz. Bir arkadaşınızla planınızı bugün hayata geçireceksiniz. Partnerinizin huzursuz tavırları geride kalmışa benziyor

 

OGLAK

 

Sosyalliğinizin sizi çok güler yüzlü yaptığı bir süreçtesiniz. Kendiniz iyi hissetmenin yollarını arayıp bulacak ve sıkıntılarınızın çözümlerini kolaylıkla bulabilecek bir güce sahipsiniz. Bunun farkında olmanız özgüveninize güç katıyor. Bütün bunların yanında değişen mevsimlerle birlikte harcamalarınız da değişti.

 

KOVA

 

uygusal acıdan yogun oldugunuz insandan vazgecemeyeceginizi düşünebilir ve bu düşünce yapısı ile hareket edebilirsiniz. Bu sizi oldukca sınırlandıran bir kavram. Savgi baglılıgının bagımlılık oldugunu düşünmeden hareket edebilrseniz cok daha rahat olacaksınız. Maddi acıdan ise kısa zaman icerisinde bir beklentiniz şekillenmeye başlıyor.

 

BALIK

 

Duygusal hayatınızda gelişen olaylar sonrasında ise kendinizi daha net bir şekilde duygularınıza bırakıbilirsiniz. bu durum daha anlayışlı ve cevrenize karşı yapıcı tavır sergilemenizi saglayabilir. iş hayatınızda ilerki günlerde çok çalışmak zorunda kalacaksınız ve zamanında yarım bıraktığınız işlerinizle ilgilenmek zorunda kalacaksınız.