MedyaFaresi MedyaFaresi

30 Nisan Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 30 Nisan Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 29 Nisan 2013 23:59 - Güncelleme: 04 Mart 2016 23:40
KOÇ
Yeni yaşanan bir sürecin hayatınızda tam yer etmesi için biraz daha zaman ihtiyacınız var. Zamanla oturan süreçler kendinizi toparlamanız için uygun fırsatları ortaya çıkartacak. Bu döngünün sonrası oldukça güçlü ve şanslı bir terazi süreci olacak olması sizin sadece sabırlı olmanız gerektiğini gösteriyor.
BOĞA
Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Bu dönem kariyer hayatınızla ilgili oldukça ciddi gelişmeler olabilir. Bu durum zamanla hedeflerinizi yakalayacağınızı gösteriyor. Maddi olarak bazı harcamalardaki artış sizi zorlayabilir.
İKİZLER
Önümüzdeki günler sessiz sorgulamalara açık görünüyor. Geçmişteki hırçın ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişki size iyi gelecek. Ama zaman, zaman heyecanı özlediğinizi fark edebilirsiniz. Kendinizi başka sorumlulukların altındaki birtakım işlerin başında bulabilirsiniz.
YENGEÇ
Öncelikle hayatınızda yaşadığınız sorunlarla yüzleşmeye başlamanız sizi daha akıllıca hareket etmeye yönlendiriyor. Bu süreçte önemli hedeflerden biri de başkaları ile kuracağınız iletişimde güvenmeye alışmak ve çevrenizde inanları eleştirirken onları incitmemek. Duygusal hayatınıza bu günlerde dikkat etmelisiniz.
ASLAN
Ailevi sebeplerden dolayı zorunlu bir harcama sizi zor durumda bırakacak. Partnerinizle vakit geçiremediğiniz için kendinizi kötü hissediyor olmalısınız. Özel işlerinizde yoğunlaşmanız aksamalara neden olacak. Maddi olarak ise kısa vadede ciddi gelişme beklentileri ise oldukça pozitif.
BAŞAK
Parasal konular üzerine fazla yoğunlaşmanız sizi gergin bir havaya sokacaktır.bu durum genel anlamda hayattan zevk almanızı engelleyebilir. İlişkinizin dürüst ve uzun vadeli olmasını isteyeceksiniz bunun için her şeyi konuşarak halletmeyi başarmanız gerekiyor.
TERAZİ
Duygusal açında bir süredir yaşadığınız şanssızlıklar yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Bu gün duygusal acıdan gelişen yeni olaylar sizi rahatlatacak. Bir insanın sizinle yapacağı konuşmaların ardından beklemediğiniz şekilde olaylar pozitife gidebilir ve özel hayatınızda önemli kararlar alacak Ya da pekiştireceksiniz.
AKREP
Duygusal hayatınızda ki dengesizliklerin sizi bir hayli yıpratmış olması toparlanamayacağınızı hissettirse de kariyer hayatınızda ki başarılarınız makul olmanıza yardımcı olacaktır. Ailevi sorunlarınızı konuşarak halletmeye çalışmanız çözüme ulaşmanızda hız kazanmanızı sağlayacak.
YAY
Bugün, onu aramanız için uygun bir gün olabilir. Şansınızı denemelisiniz. Yakınınızdaki bir sağlık meselesine bugünlerde biraz üzülebilirsiniz. Haftanın başlarında sevindirici bir haberiniz var. Sıkıntılarınızı yenmeyi biliyorsunuz. Üzerine gidilen problemlerin küçülmeye başladığını düşünüyorsunuz.
OĞLAK
Düzensiz çalışma sizi bunaltıyor. İş hayatınızda bu konuda problem olan kişilerle yeniden konuşma niyetiniz bu kez sonuçlar verebilir. Yaratıcılığınızın bilinçli oluşturulan bazı koşullarla engellenmesi, sizde karamsarlığa yol açmamalı. Ortaya henüz koyamadığınız becerileriniz, yeni gelişmelerle yeni fırsatlar yakalayabilir.
KOVA
Bazı ailevi olayların gelişmesi sonrasında bu dönem çok sevinebilirsiniz. Kısa zaman sonrasında yaşanacak gelimeler sonrası bazı planlarınız olumluya dönecek. Özel hayatınızda ise daha anlayışlı bir tavır sergilemelisiniz. Kısa zaman içerisinde özel hayatta bir rahatlama durumu söz konusu
BALIK
Bir gün iyi, bir gün kötü giden , inişlerle çıkışlarla dolu bir aşk yaşantınız var. Bugün aşk yaşantınız çıkışta olacak. Sevgilinizle çok güzel zaman geçirecek, onun yanındayken kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Bu anların kıymetini ve değerini bilin. İş yerinizde bazı mevkiilerdeki insanların ani ayrılışı, sizin sırtınıza binen yükü bir hayli arttırdı