MedyaFaresi MedyaFaresi

30 Mayıs Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 30 Mayıs Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 29 Mayıs 2013 22:42 - Güncelleme: 30 Mart 2016 14:14
KOÇ

Duygularınızı bastırmaya çalışmak sizi sandığınızdan daha fazla yıpratıyor. Mantıklı karar almak istiyorsunuz ancak yapamadığınız için kendinizi kötü hissediyorsunuz. Bu dönemde kendinizi çok yormamanız ve çok düşünmemeniz gerekli. Arkadaşlarınızla vakit geçirip rahatlamaya çalışın.

BOĞA

Özel hayatınızdaki insana karşı aşırı duygusal ve duyarlı olmanız karşınızdaki insana karşı kendinizi ifade etmekte sorun yaşamanıza neden olabilir. Bence kendinize hakım olmalı ve sorunlarınızı acın bir dille anlatmalısınız karşınızdaki insana.

İKİZLER

Yaşanan bir sorunun üstesinden gelmek için gücünüzü ortaya çıkarmanız gerekebilir. Bugün yapacağınız bir görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. Ama siz ilişkilerden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Bu görüşmede nasıl bir yöntem oluşturacağınız keskinleştirmelisiniz.

YENGEÇ

Sevgilinizle sakin ve huzurlu bir gün geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Gerginliklerden uzak bir gündesiniz, bunun keyfini çıkartın. Parasal konularda dikkatli gidiyorsunuz fakat zaman zaman yaptığınız harcamalardan dolayı kendinize çok kızıyorsunuz. Kendinize güvenmeyi öğrenin.

ASLAN

Özel hayatınızda önemli bir kırılma noktası yaşayabilirsiniz. Duygusal acıdan geçmişinizde var olan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. Bu durum karar verme mekanizmanızdaki problemleri çözmenizi sağlayacak

BAŞAK

Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku, yavaş yavaş bir alışkanlıkla yer değiştiriyor. Bu durumu yavaş bazı sorgulamalara neden olabilir. Meslek yaşantınızda çalışkanlığınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün. Amirlerinizle iyi ilişki kurabilir, onlara kendinizi ispatlama fırsatı bulabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan da destek bulacaksınız.

TERAZİ

Sorumluluk hissedip üstlendiğiniz konularda birtakım hayal kırıklıkları yaşamanız sizi incitebiliyor. Ama deneyim çıkartmayı biliyorsunuz. Bu aralar tek sorunsuz alanınız iş yaşamınız. Çok doyumlu ilişkiler içinde, çok sevdiğiniz bir işi yapıyorsunuz. Kimse sizden takdirini esirgemiyor. Üstelik ekonomik olarak da memnunsunuz.

AKREP

Aşk yaşamınızda bazı gerginlikler ve heyecanlar yaşamaya uygun bir günde olacaksınız. Duygusal olarak sizi etkileyecek küçük bir huzursuzluk olabilir yada siz bir olayı büyütebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla çok samimi olarak konuşacaksınız ancak ortaya koyacağınız ani tepkiler çeşitli sorunlar yaşamanıza yol açabilir.

YAY

Duygusal hayatınızla ilgili daha fazla düşünen taraf olmaya başlamalı ve olacakları gözden geçirmelisiniz. DuruŞunuz sonrasında gelişen olayların devamı ıçın adımlarınız kontrollu atmalısınız. Kariyer hayatınızı ilgilendiren olumlu gelişmeler sizin rahat etmenizi sağlarken, sosyal cevre acısından bazı problemler canınızı sıkılabilir.

OĞLAK

Aşk hayatınızdaki eksiklikler belki de kendinize yeterince zaman ayırmamanızdan kaynaklanıyor olabilir. İlişkiniz gün içinde hoş gelişmelerle karşılaşabilir, sevinebilirsiniz. Yakın zaman içerisinde iş hayatında bir projenin sona ermesi kafanızı rahatlatabilir.

KOVA

İlişkinizi, partnerinizi ve kendinizi daha iyi tanımanız için fırsat dolu bir gün olabilir. İlişkinizle ilgili güvensizliğiniz, son günlerdeki genel güvensizliğinizin bir parçası olabilir. Bugünlerde çok önemli ikili görüşmeleriniz olabilir. İlişkileriniz hoşluk içinde. Bu hoş çalışma ortamından yeterince yararlanabilir, eve çok daha moralli dönebilirsiniz.

BALIK

İş hayatınızda bazı beklentilerinizle ilgili haberler gelmeye başlamış olabilir. İlişkilerinizde çok esnek olduğunuz için onun çıkarmaya çalıştığı bütün sorunları bertaraf ediyorsunuz. Onun en büyük sorunu da sizin karşı cinsle samimiyetiniz. İki cins arasındaki dostluğa asla inanmıyor olabilir.