MedyaFaresi MedyaFaresi

30 Kasım Cuma günü burç yorumları!

melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 30 Kasım Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 30 Kasım 2012 00:09 - Güncelleme: 18 Aralık 2015 05:08
KOÇ
Bugün duygularınızı samimi olarak ifade etmekte zorlanacaksınız ve daha çok iç dünyanıza döneceksiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz. Özellikle yalnız kalmayı tercih edebilir ve duygusallığa karşı isteksizlik duyabilirsiniz.
BOĞA
Özel hayatınızda önemli bir kırılma noktası yaşayabilirsiniz. Duygusal acıdan geçmişinizde varolan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. Bu durum karar verme mekanizmanızdaki problemleri çözmenizi sağlayacak
İKİZLER
Bugün çok yoğun bir iş günü geçirmesenizde kafanızı meşgul eden konulardan dolayı akşama doğru kendinizi bayağı yorgun hissedebilirsiniz. Bu konuları birkaç gün kendi haline bırakın. Ani bir kararla başka beklenmedik bir misafiriniz gelebilir, ona da zaman ayırmanız gerekebilir
YENGEÇ
Kendinizi bu kadar işinize kaptırmanız size maddi yönden kazançlar getiriyor fakat çevrenizden de gittikçe soyutlanmanıza neden oluyor. Başarınızı takdir edip sizden yeni projeler bekliyorlar. Bu projelere odaklanırken kendinize ve çevrenize de zaman ayrımalısınız
ASLAN
Kariyeriniz ile ilgili gelişen bazı olaylar sizi farklı deneyimler edinme konusunda zorlayabilir. Bu durumun yorgunlugunu bir kenara bırakarak kendinizi geliştirme acısından bakarsanız güclü bir duruş sergileyebilirsiniz. Ekonomik anlamda dikkatli olmalısınız.
BAŞAK
İç dünyanızda var olan sorunları dışarıya yansıtmamanız hayatınızın düzene girmesi ve istediginiz mutluluğu yakalamanız için ciddi bir handikap oluşturuyor. İlişkinizi düzeltmek istiyorsanız daha açık olmalı ve ona ilginizi göstermelisiniz. Bu şekilde karmaşalardan kurtulmuş olabilirsiniz.
TERAZİ
Aşk yaşamınızda bir yenilik yapmadan istikrarınızı korumaya çalışmanız daha doğru olacaktır Egitim kariyer hayatınızla ilgili olarak ise daha dengeli bir duruş sergileme adına adımlar atacak yarım bıraktığınız işlere odaklanacaksınız.
 
AKREP
Kendinizi bu kadar işinize kaptırmanız size maddi yönden kazançlar getiriyor fakat çevrenizden de gittikçe soyutlanmanıza neden oluyor. Başarınızı takdir edip sizden yeni projeler bekliyorlar. Bu projelere odaklanırken kendinize ve cevrenize de zaman ayrımalısınız.
YAY
Bu gunlerde enerjinizin üst seviye olması yerinizde duramamanıza sürekli aktivitelere katılma istegine dönüşebilir. Duygusal hayatınızda ise bir süredir etkisinde oldugunuz geçmişteki insanı cok düşünemyecek ve kendinizi daha güclü hissedeceksiniz. Maddı olarak ise bir konu sizi yoracak.
OĞLAK
Kişisel karmaşalarınız etrafınızdaki insanlarla iletişiminizi olumsuz etkiliyor. Bu durumu kontrol altına almalı ve kişisel sorunlarınızı çevrenize yansıtmamalısınız. Maddi acıdan ise bir sorunu yakın zamanda çözümleyeceksiniz. Özel hayatınızda ki insanın bazı düşüncelerini hafife almakten vazgeçin. Unutmayın sizin kadar inatcı biri var karşınızda.
KOVA
Yaşadığınız duygusal rahatlama yakın zamanda hayatınızda buyuk bir toparlanma getirebilir ve kendinize güveninizin artmasıyla birlikte uzun vadeli çalışmalar içine girebilecek çalışmalar içerisinde olacaksınız. Aşk hayatınızda yeni bir döneme biraz isteksizce giriyorsunuz, bu konuda kendinize biraz daha zaman tanımalısınız.
BALIK
çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz gün geçtikce iyiye gitmeye başladı. Bu durum insanların size olan ilgisini arttıran bir olgu olarak yansıyor. Size yönelik hayranlık duygusunun da barındığı bir ilişki içindesiniz Çevrenizdekilerin, biraz aykırı biri olduğunuz yolundaki görüşleri tam yerine oturmuyor.