MedyaFaresi MedyaFaresi

30 Haziran Pazar günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 30 Haziran Pazar günü burç yorumları.

Eklenme: 29 Haziran 2013 21:38 - Güncelleme: 08 Şubat 2016 21:58
KOÇ

Birkaç güne varmadan sevineceğiniz haberler söz konusu, ama atak ve girişimci davranışlar gerekecek. İş hayatındaki beklentilerinizi, amaçlarınızı yeterince ortaya koyabileceğiniz ikili görüşmeler, bugünlerde belli hatlar çizmenizi sağlayabilir.

BOĞA

Genel anlamda hayatınızın sınırlarını çizmek isteyeceksiniz. Eviniz işiniz ilişkilerinizi bir raya oturması gerektiğine karar verecek ve belli adımlar atacaksınız. Kişisel anlamda pozitif enerjili ve güzel bir gün geçireceksiniz. Gündüz Arkadaşlarınızla plan yapıp geceyi partnerinize ayırabilirsiniz.

İKİZLER

Oldukça yoğun ve yorucu zamanlar geçirebilirsiniz Kimlerle işbirliği yapılması gerekiyorsa, çok akıllıca düşünmeli ve iyice odaklanmalısınız. En başından her şeyin konuşulmasında yarar var. Özel hayatınızla ilgili beklediğiniz bir haberi gelmemesi sizi strese sokabilir ama biraz daha sabırlı olmalısınız.

YENGEÇ

Son zamanlarda varolan huzursuzlukların ardından,hayata yeniden kuvvetli bir şekilde merhaba diyebilme arzunuzu ön plana çıkıyor. İnancınızı sarsan, sizi yanıltan kişilerin üzerinizdeki etkisinden kurtulma ihtiyacınız yoğun olabilir. bugün biraz kendinize zaman ayırarak güçlenmeye çalışın.

ASLAN

Sabırsız davranmanız sizi biraz zor durumda bıraksa da çok çabuk toparlanabiliyorsunuz. Aşk hayatınız istediğiniz kadar güzel değil gibi ama biraz zaman tanımalısınız kendinize. Maddi acıdan ise bir sorunu yakın zamanda çözümleyeceksiniz.

BAŞAK

Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir.

TERAZİ

Geçmişten çıkarttığınız önemli dersler aceleci davranmanızı engellemeli. Bu defa yanılgıları kaldıramayacağınızı biliyorsunuz. Temkinli davranmanın aşkta bir işe yaramadığını da bilgi hanenize katabilirsiniz. Maddi konularda ise olumlu gelişmeler söz konusu.

AKREP

Bugün, ateşli tartışmalar, duygusal konuşmalar, romantizm dahil her şey olabilir. Dışarıdan çok sorunluymuş gibi görülüyor ama ikinizin de bütün bu iniş çıkışları yaşamaya enerjiniz var. Bir arkadaşınızla soğukluk yaşıyorsunuz. O bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor.

YAY

Hafta sonlarından daha dinlenmiş olarak çıkmaya çalışmalısınız. Kafanızı rahatlayabileceğiniz ve eğlenebileceginiz konulara odaklayarak biraz kafa dağatmalısınız. Tatilin ardından, iş dışı bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir. Sakin olun ve öncelik sırasına göre hareket edin.

OĞLAK

Ani ve agresif kararlar almaya yatkın bir günde olmanız, düşünmeden adımlar atmanıza ve bazı yanlış anlaşılmaları büyütmenize neden olacak. Ekonomik acıdan kısa zaman içerisinde rahatlayabileceğiniz bir dönemin gelecek olması fazla harcama yapmanıza neden olabilir dikkatli olmalısınız.

KOVA

Bir insanın tavırlarına tahammül edememeniz sizi oldukça huysuz yapabilir. Manevi acıdan etkiye çok acık bir dönemdesiniz. Eleştirilere olumlu bakmanız gerekiyor, çoğu sizi olumlu anlamda değiştirmeye yönelik. Bütçeniz bugünlerde zorunlu harcamaların dışına çıkmaya pek uygun değil.

BALIK

Sevdiğiniz kişiye düşüncelerinizi tam olarak anlatabileceksiniz. Duygularınız dengeleniyor ve kararlarınızda iradeli davranmayı başaracaksınız. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Duygusal anlamda sabah saatleri bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz.