MedyaFaresi MedyaFaresi

30 Eylül Pazar günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi haftasonu için burçları yorumladı...

Eklenme: 29 Eylül 2012 19:38 - Güncelleme: 26 Mart 2016 05:30

30 Eylül Pazar Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Özel hayatınızda bazı konularda düşünme vakti gelmiş olabilir. Duygusal acıdan karşınızdaki insandan anlayış bekliyorsunuz ama o da sizden anlayış bekliyor olabilir. Karşılıklı iletişim önemli. İş hayatı ile ilgili gelişen olaylar ise sizi oldukca yorabilir. Bu sürecte sabırlı olmalısınız.

BOĞA

Özel hayatınızda şansın Ya da şanssızlıgın belirleyiceisi siz olabilirsiniz. Duygusal hayatınızla ilgili olarak bir insanla yapacagınız konusmanın sizi ciddi anlamda etkilemesi sonucunda aldıgınız bazı kararları gözden gecirmeniz soz konusu olabilir. Dikkatli ve sakin analizler yapmalısınız.

İKİZLER

Oturmuş ilişkiyi kalıcı bir birlikteliğe dönüştürme niyetleri söz konusu. Almış olduğunuz bazı vaatler, önümüzdeki günler içinde gerçekleşebilir. Karşılıklı güven ve yakaladığınız ortak görüşler, arkadaşınızla size başarı kapılarını açacak gibi. Maddi olarak ise bazı konularda ailenize danışmanız oldukca önemli.

YENGEÇ

Bireysel yeteneklerinizin etranızıdaki insanlar tarafından farkedilmesi kendinizi iyi hissetmenizi saglayacak. İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra nihayet huzur var. Karmaşık bazı ilişkilerden kendinizi kurtardınız.artık daha odaklı ve gelişimci calışmalar yapabielcek calışmalar içine girebilrisiniz.

ASLAN

Önemli bir davet alabilirsiniz. Gireceginiz ortamda gözler sizin üzerinizde olacak. Bunun dışında ailenizle ilgili konularda huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Stresin sağlığınızı etkilememesi için olumlu düşünmeye yönelmek, hem fiziksel yapınızı hem de ruh sağlığınızı pozitif etkileyecektir

BAŞAK

Hayatınızda bir cok konuda yeni başlangıclar olabiiir. Bu sürecte oldukca dikkatli adımlar atmalısınız ortak olacagınız kişilerle. En başından her şeyin konuşulmasında yarar var. Duygusal acıdan ise karsınızdaki insandan bazı beklentileriniz artabilir ve sürec içerisinde kosulsuz bir destek bekeleyebilirsiniz.

TERAZİ

Genel manada kısa süreli flört, ciddi ilişki ve ortaklık meselelerinde hassasiyetiniz on planda. Görmeniz gereken bazı ayrıntılar sonrasında duygusal acıdan cok mantıklı olmayan bir yolda ilerlediginizi ve yolunuzu değiştirmeniz gerektigini farkedebilirsiniz. Bu sürec sizin acınızda oldukca verimli olacaktır.

AKREP

Alacağınız haberler ve bazı gelişmeler sizi heyecanlandıracaktır. Ozel hayatınızla ilgili en buyuk celişkiniz iş hayatı cevresinde gelişen olaylar olabilir. İki konunun ayrımını mantıklı bir şekilde yapmalısınız. Gerekirse yakın cevrenizden bu konu ile ilgili destek almalısınız.

YAY

Duygusal acıdan gecçmişinizde varolan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. Kendiniz iyi hissetmenin yollarını arayıp bulacak ve sıkıntılarınızın çözümlerini kolaylıkla bulabilecek bir güce sahipsiniz. Bunun farkında olmanız özgüveninize güç katıyor.

OGLAK

İş hayatınızda onemli hayalleriniz var ve bu ugraşlar için ciddi caba harcıyorsunuz. İşyerinizi değiştirmediğiniz sürece, bu uğraşınız epeyce daha gideceğe benziyor. Duygusal hayatınızla ilgili konulara karşı daha kontrollu ve sakin olmalı ve yakınlarınızla konular hakkında konuşmalsınız.

KOVA

Zihninizi çok iyi kullanmanıza rağmen bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Karamsar düşüncelerden uzak durun. Son zamanlarda duygusal anlamadaki karmaşalar kafa karışıklığına ve kendinize güvenin eksikliğine neden olmuş gibi. Bu sürecin ortadan kalması için kendinizi cok yormamalısınız sürec zamanla düzelecektir.

BALIK

lgi çekicisiniz. Bu size kolaylıklar getiriyor. Bir konudaki gereksiz ataklığınızla ilgili eleştiriler alabilirsiniz. Bu eleştirilere vereceğiniz olumlu tepki sizi kazançlı çıkartacak. Ekonomik olarak ise parasızlık endişesi yaşamak istememeniz, tedbirli davranışları, daha mantıklı harcamaları getirebilir.