MedyaFaresi MedyaFaresi

30 Ekim Salı günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen burç yorumları...

Eklenme: 30 Ekim 2012 08:15 - Güncelleme: 06 Mart 2016 23:00
KOÇ
 
Gün içerisinde gelişecek bazı olaylar gün içinde planlarınızın değişmesine neden olacak. Duygusal hayatınızdaki insanla yapacağınız görüşmede gelişecek olaylar sizi mutlu edebilir. Aile çevrenizle ilgili alacağınız bir haber sizi mutlu rahatlayacak gibi görünüyor.
 
BOĞA
 
Maddi acıdan bu donem kendinizi şımartma isteğinizin önüne geçmeli ve ekonomik olmaya önem göstermelisiniz. Özel hayatınızda ise sosyal çevrenizle ortak vakit gecirmenin olumlu etkisini göreceksiniz ve bu durum kişisel olarak sizi olumlu etkileyecek.
 
İKİZLER
 
Kendinizi oldukca sanslı hissettiginiz bır donemdesiniz ama asıl beklediginiz gelişmelerin hala askıda olması keyfinizi tam yaşamanızı engelliyor sanki. İş hayatı ile iligli sorunların kafanızda yoğunluk yaratıyor olması sizi asıl yoran duygu. Bu duyguyu bir kenara bırakmalı ve çevrenizde sizi şanslı kılan kişi ve gelişmleri görmelisiniz.
 
YENGEÇ
 
İş ile ilgili olarak gelişen bir olayın etkisinden kurtulmalısınız. Organizasyon gücünüzün iyi olmasına rağmen etrafınızdaki insanlarla liderlik konusunda iletişim kuramamanız sizi oldukca gerginleştiriyor. Liderlik konusunda keskin zekanızı kullanarak olayları istediginiz yöne cevirebilirsiniz.
 
ASLAN
 
Duygusal acıda yaşadığınız sorunların nedenini çözmeye calışmanız kişisel acıdan sizi oldukça negatifleştiriyor. Akışına bırakmalı ve kendinizi kariyer ile ilgili olaylara odaklamaya çalışmalısınız. İş hayatınıda beklentilerinizi yükseltmeli ve daha disiplinli olmaya çalışmalısınız.
 
BAŞAK
 
Artık kendinizi tanıyamadıgınızı düşünüyorsunuz. Aşk hayatınızda uzun zamandır varolan hisleriniz sizi oldukca yıpratmıs görünüyor. Yeniden aynı şekilde hissedemeyeceginizden korkuyorsunuz. Maddi acidansa bir haftalık bir sürec sonunda oldukca iyi durumda olacaksınız
 
TERAZİ
 
Güne zinde ve dinlenmiş olarak başlayacaksınız. Yüksek olan enerjiniz akşam saatlerine doğru düşsede tekrar kendinizi toplamayı başarabilmelisiniz. Bugün yogun bir iş temposunda olmanız gecenin sonunda sizi yorsada huzurlu olacaksınız.
 
AKREP
 
Duygusal acıdan kendinize olan güveniniz bu donem ilişkilerinizi oldukça olumlu etkiliyor. Sadece kişisel sorunlarınız bazen cevrenle ilişkilerinizi özelliklede aile cevresiyle ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor buna dikkat etmelisiniz.
 
 
 
YAY
 
duygusal acından olumlu br süreç devam ediyor ama cevre koşulları sevdiginiz insanla iletişim konusunda ve vakit gecirme konusunda sizi zorluyor olabilir. Bu duruma karşı biraz anlayşlı ve sabırlı olmalısınız. Maddi acıdan ise güzel bir gelişme karşınıza cıkabilir.
 
OĞLAK
 
Aile çevrenizle ilişkilerinizi arttırmaya başlamanız bazı problemleri aşma konusunda daha rahat hareket edebilecğinizi gösteriyor. Özel hayatınızla ilgili ise bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızla ilgili var olan problemlere daha çözümcü yaşayabilirsiniz.
 
KOVA
 
Özel hayatınızla ilgili bu gün kontrollü olmaya devam etmelisiniz. Sosyal çevreniz bir anda kalabalıklaşabilir ve yeni gireceginiz ortamlarda ilginç kişiliklerşe iletişime girebilirsiniz. İş hayatında ise bir olayın olumlu sonuclanması sizi mutlu edecek.
 
BALIK
 
Duygusal hayatınızda ki kişinin davranışları size karşı değişmiş olabilir ve sizi daha net tanımak için adımlar atabilir. İş çevresinde ise gergin davranışlarınız etrafınızdaki insanların sizi yanlış anlamasına yol açabilir. Hislerinize güvenebiliceğinizi unutmayın.