MedyaFaresi MedyaFaresi

3 Ocak Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 3 Ocak Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 03 Ocak 2013 00:49 - Güncelleme: 20 Şubat 2016 21:02
KOÇ
Yeniyıla birlikte yıldızınız daha da parladı. Her geçen gün başarıdan başarıya koşuyorsunuz. Bu haftayı iyi değerlendirin, tüm geleceğinizi yönlendirebilecek kararları şu sıralar almanız mümkün. Kendinize inanın; şans sizden yana...

BOĞA
İştahınız bu aralar çok açık ve bu durum sizin istemediğiniz halde kilo almanıza neden olabilir. Kendinizi frenlemeyi öğrenmelisiniz. Alacağınız güzel bir haberle birlikte hiç planda olmayan bir yolculuğa çıkmanız an meselesi. Hazırlıklı olun!

İKİZLER
Değişken ruh haliniz çevrenizdeki insanların tepkisine yol açsa da bildiğinizden şaşmıyorsunuz. Bu da sizi sabit biri yapıyor. Çoğunlukla tepki toplasanız da bugün iç sesinizi dinlemeniz en doğrusu olacak. Fırsatlar kapınızı çalmak üzere.

YENGEÇ
Geçtiğimiz günler boyunca bitmeyen yoğunluğunuz yavaş yavaş yerini sukunete ve dinginliğe bırakıyor. Artık daha huzurlu olduğunuz ve mutluluk dolu bir gün geçirmenin tam sırası. Aşkta ise tam bir uyum içindesiniz. Partnerinizle birbirinize sıkı sıkıya bağlısınız!

ASLAN
Parasal kazancınızın arttığı bir gün. Önemli anlaşmalara imza atabilirsiniz. Yıldızınız bugünden itibaren iyice parlıyor. Yaptığınız her işte başarıyla kendinizden söz ettireceksiniz. Bu sebeple gereksiz kıskançlıklara da maruz kalabilirsiniz.

BAŞAK
İş yoğunluğunuz nedeniyle canınız çok sıkkın. Özellikle son günlerde omzunuzda hissettiğiniz pek çok yük sizi zorluyor. Bugün de tüm bunların muhasebesini yapacağınız ve tümö yılı yeniden gözden geçireceğiniz bir gün. Pozitif düşünmeye gayret gösterin.

TERAZİ
Aşktan yana yüzü en çok gülen burçlardan biri de siz olacaksınız. Hiç ummadığınız bir kişinin size olan ilgisini duyduktan sonra şakınlık içinde ne yapacağınıza karar veremeyebilirsiniz. Seçeneklerin fazlalığına kapılıp şımarmamanızı öneririz.

AKREP
Aşk, iş, para adeta her alanda yüzünüzü güldürücü gelişmeler ardı arkası kesilmeksizin yaşamınıza gelecek. Eski bir gönül ilişkisinin yeniden alevlenmesi söz konusu olabilir. Çalışkanlığınızla yöneticilerinizin takdirini kazanıyorsunuz.

YAY
Bu ara biraz miskinlik yapıp kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Bugün bunun için çok uygun anlar bulabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla yapacağınız alışveriş ya da sinema size çok iyi gelecek. Kilolarınız almış başını gidiyor; beslenmenize dikkat!

OĞLAK
Fazla dominant yapınız hem sizi hem de sevdiklerinizi yoruyor. Bugün esnek davranmanız olayları akışına bırakmayı denemeniz faydanıza olacak. Üstelik yeni bir aşk hayatınıza girmek için kapınızda beklerken onu ürkütmemeye özen gösterin.

KOVA
Uzun süredir üzerinde kafa yorduğunuz bir projenin son aşamasındasınız. Bazı terslikler olabilir fakat bu aksamalar motivasyonunuzu bozmasın. Siz daima olumlu düşünün ve inandığınız projelerden vazgeçmeyin.

BALIK
Sizin için artık hasat zamanı. Ektiklerinizi bir bir biçeceksiniz. Olumlu ya da olumsuz kime ne yaptıysanız bugün karşınız çıkacak yeniden bu da muhakeme yapmanıza sebep olacak. Biraz yorgun ya da melankoli hissedeceğiniz bugün sauna ya da hamam iyi gelebilir.