MedyaFaresi MedyaFaresi

3 Ağustos Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 3 Ağustos Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 03 Ağustos 2013 09:54 - Güncelleme: 26 Ocak 2016 12:42
KOÇ

Planlarınız için uygun zamanları kaçırmamaya özen gösterin. Bu donem kariyer hayatınız acısından önemli fırsatlar karşınıza çıkabilir ve buna zihnen hazır olmaya çalışmalısınız. Maddi acıdan planlamanıza dikkat etmenizde yarar var.

BOĞABurcunuzun genel özelliklerinin ön planda olduğu bir süreçtesiniz yani gezmek yeni insanlarla tanışmak araştırmak dini inancınızın ve gibi konular üzerinde yoğunlaşmak size kendinizi daha iyi hissettiriyor. Genel anlamda kendinizle tekrar barışma sürecine girmek üzeresiniz.

İKİZLER

Kendinize zaman ayırmanız gereken bir gün olmasına rağmen iş hayatında ki pozitif enerjiniz istekli haliniz iş ile ilgili projelere odaklı bir gün geçirmenize neden olabilir. Gün sonuna doğru ilgilnç bir davet alabilir ve kalabalık bir ortamda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

YENGEÇ

Kişisel açıdan kendinizi sorgulamaya başlamanız bazı tavırlarınızda değişiklik oldu. İş hayatınızda değişecek bazı konular sizi huzursuz edebilir. Olaylara karamsar açıdan bakmayın ve pozitif olmaya gayret gösterin. İlişkinizde ise karsınızdaki insanın sevgi ve ilgisi sizi neşelendirecek. ASLAN

Maddi açıdan rahatlayacağınız birkaç gün de istediklerinizi yapabilmeniz için iyi bir fırsat olacak. Kendi ayaklarınızın üstünde durmayı başarabilmeniz aileniz tarafından takdir görüyor. Özel hayatla ilgili karmaşalar konusunda kendinizi fazla sıkmamaya özen gösterin.

BAŞAK

Anlamsız büyütülen problemlerden gerekli dersleri çıkarmış görünüyorsunuz. Bu günkü görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz. Bu görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. İş ilişkilerinizden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Çok övülen duyarlılığınız bu sıralar zaafa uğramış gibi..

TERAZİ

Sürpriz bir ortama girebilirsiniz. Organize işlerde paylaşımlarınız ve doğru yönlendiriciliğiniz çevrenizdeki insanların hayranlığını kazanırken sızın de en belirgin özelliğiniz olan liderliğinizi keskinleştirecek. Bu gün sadece maddi acıdan durumunuzu gözden geçirmeli ve ona göre hareket etmelisiniz.

AKREP

Herkesle iyi geçinmek istiyorsunuz. Ama herkes aynı fikirde görünmüyor. İş hayatınızda onemli hayalleriniz var ve bu ugraşlar için ciddi caba harcıyorsunuz. Duygusal hayatınız da ise bir kişinin sizinle yakılaşma cabasını farkedebilir ve bir yanlış anlamaya müsaade etmemek için gergin bir zaman dilimi yaşayabilirsiniz.

YAY

Özel hayatınızda beklenmedik bir olayın ardından duygularınızın sizi çok yıprattığını düşünebilir ve pişmanlık karmaşası yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki günler, yeni bilgiler için yatırım yapacağınız görüşmeleriniz var. Mesleki eğitiminiz için bir yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Becerilerinize biraz daha bilgi eklemek gerektiğinin farkındasınız.

OĞLAK

Sıcak ilişkiler kurmaya çalıştığınız insanlar, kendi kişisel sorunları nedeniyle size biraz uzak duruyor. Zamana bırakacağınız gelişmeler, lehinize dönecek. Çok umut bağladığınız bazı projeleriniz şu günlerde kısmen de olsa yüzünüzü güldürecek.

KOVA

Birlikte olduğunuz kişinin size yönelttiği suçlamalar sizi baskı altına almış durumda olabilir. İlişkide iki tarafın da beklentileri olması çok doğal. Eğer bunları dikkate almazsanız o kişiyi kaybedebilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız yüzünden her şeyden sıkılmış olmanız çok normal.

BALIK

Planlarınızı gelecek tarihlere ertelemeniz sıkıntı yaratabilir ve almanız gereken kararları alamamanın pişmanlığını yaşayabilirsiniz. Özellikle duygusal acıdan artık biraz toparlanmalı ve duygularınızı mantıksal acıdan da değerlendirmelisiniz.