MedyaFaresi MedyaFaresi

29 Ocak Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 29 Ocak Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 28 Ocak 2013 21:24 - Güncelleme: 29 Kasım 2015 03:32
KOÇ

Özel hayatınızda bir insanla ilgili yaşadığınız gelgitler netleşmenizi engelliyor. Özellikle geçmiş bir ilişkinin üzerinizdeki gölgesi olayları odaklanmanızı engelleyebilir. Duygularınız konusunda yakın arkadaşlarınızla iletişim kurarak sürecin netleşmesini sağlayabilirsiniz. Bazen göremediğiniz ayrıntıları görmeye ihtiyacınız olabilir.

BOĞA

Duygusal açında bir süredir yaşadığınız şanssızlıklar yavaş yavaş ortadan kalkıyor ve duygusal acıdan gelişen yeni olaylar sizi rahatlatacak. Beklemediğiniz şekilde olaylar pozitife gidebilir ve özel hayatınızda önemli kararlar alacak Ya da pekiştireceksiniz.

İKİZLER

Aile içerisinde daha düşünceli davranmasını beklediğiniz kişiler var. Ama bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Günden güne gelişen olaylar, pek umutlu bakmadığınız görüşmelerin olumlu sonuçları olabilir. Duygusal hayatınızda ise sürecin pozitif gitmesi için daha fazla konuşma yapmanız gerekiyor.

YENGEÇ

Bugün parasal olarak pek bir beklentiniz olmadığı gibi harcama konusunda da bir isteğiniz olmayacak. Fakat öğleden sonra elinize geçecek hesapta olmayan bir miktar harcama yapabilirsiniz. Gün içinde duygusal durumunuzla birlikte davranışlarınızda değişim gösterebilir.

ASLAN

Ailevi bir takım problemler yaşamanız olası. Bu problemlerin kaynağı , siz kabul etmeseniz de, kendinizsiniz. Bugün aile ortamından kaçmak isteyeceğiniz bir gün olacak. Dostlarınız ile zaman geçirmek , kafanızı dağıtmak isteyeceksiniz. Kendinizi bugün çok güçsüz hissedeceksiniz.

BAŞAK

Ani gelişen bazı olaylar iş hayatınızda bazı sorunlara yol açmış olabilir. Gelişen bu olaylar psikolojınızın gerilmesine neden oldu.Bu durum sizin sosyal ve duygusal hayatınızda ufak tefek olumsuzluklara neden olduğu gibi sizi yıpratmaktan başka bir işe de yaramıyor.

TERAZİ

İşyerinizde rutin ve günlük işlerinizi bitirdikten sonra kendinize vakit ayırabileceksiniz ve bazı konular üzerinde daha rahat düşünme olanağı bulacaksınız. Bu süreçte kişisel projelere odaklanmak isteyebilir ve bazı adımlar atabilirsiniz. Maddi olarak ise küçük bir sorun sinirlerinizi yıpratabilir.

AKREP

Kendinizle başbaşa kalacağınız bir gün. Bu günlerde yaşadığınız bir sorunun etkisi sizi geçmişte aldığınız bazı kararların hayatınıza etkisini sorgulatacak. Kısa zaman içerisinde yeni şartlar oluşturmak için adımlar atacaksınız ve güzel bir döneme gireceksiniz.

YAY

Maddi acıdan alacağınız haberler bir süredir yaşadığınız sorunların büyümesine neden olacak gibi görünüyor. Kısa süreli bu stres sürecinde aslında hayatınızda geçmişte yapmadıklarınızın pişmanlığı on plana çıkabilir. Yakın zaman büyük bir şans kapınız çalıcak.

OĞLAK

Sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bugün, yakın çevrenizle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Onlarla birlikte iken geçmişin sorunlarını deşmek yerine daha güzel şeylerden bahsederek iyi bir gün geçirebilirsiniz. Ailenizden bu aralar uzakta kalmak sizi mutsuz etmiş durumda.

KOVA

Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Olayları abartma eğilimine girebilir ve ani tepkiler verebilirsiniz duygusal olarak güvenlik arayışı içine girebilirsiniz ve sahip olduğunuz şeyleri korumak için çalışabilirsiniz. Duygusal acıdan bir gerilim yaşayabilirsiniz.

BALIK

Becerikli ve yeteneklisiniz. Buna rağmen bazen anlaşılmadığınızı düşünüyorsunuz. Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Maddi hayatınızla ilgili olarak beklenti içinde bulunduğunuz bir konu ile ilgili olarak olumlu bir haber alabilirsiniz.