MedyaFaresi MedyaFaresi

29 Nisan burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 29 Nisan Pazartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 28 Nisan 2013 21:02 - Güncelleme: 12 Şubat 2016 18:26
KOÇ

Duygusal anlamda bazı gerginlikler bugünde sürecek. Sevgilinizle aranızdaki sorunları gündeme getirmek için uygun bir günde değilsiniz. Arkadaşlarınızdan bu konuda yardım istemelisiniz. İş yaşamınızdaki gelişmelerin bir hayli yoğunlaşacağı bir gündesiniz.

BOĞA

Sosyal çevrenizdeki bazı olayların etkisi sizi oldukça olumsuz etkiliyor. Etrafınızdaki insanların düşüncelerinden bu kadar etkilenmemeli kendinizin ne istediğini daha on plana çıkarmalısınız. Özel hayatla ilgili olarak ise bir kişinin size geri dönme çabasını hissedebilir ve bu konunun üzerine düşünebilirsiniz.

İKİZLER

Arkadaşlık ilişkileri konusunda son zamanlardaki başarınız önümüzdeki günlerde özellikle iş konusunda yeni fırsatları doğurabilir. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Balık burcunda boşlukta kalacak Ay etkisi içsel irdelemenin ön planda olduğunu gösteriyor.

YENGEÇ

Aşk yaşantınızda yaşadığınız güzel gelişmeler sizin için çok önemli bir moral kaynağı oluyor. Yakın çevrenizle aranızdaki bağlantılar artacaktır ve ilginç iletişimler içine girebilirsiniz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır.

ASLAN

Umutsuz düşünceler kaplayabilir beyninizi. Bu süreçte çevrenizdeki insanlarla iletişim halinde olmanız güzel olsa da sürekli akıl danışma mahiyetinde yaklaşımlar içine girmeyin ki işin içinden çıkalmaz durumlar ortaya çıkmasın. Sezgilerinize güvenin ve iç dünyanızın zenginliğini ortaya çıkartın.

BAŞAK

Hayatınızdaki bazı durumları yeniden gözden geçirmeniz gerekecek. Şu aralar sizin sosyalliğe, insanlarla bir arada olmaya ihtiyacınız var. Fazla duygusal davranarak sevdiğiniz insani yoruyorsunuz. Onun daha pratik bir insan olduğunu, olaylara sizden farklı bir tutumla yaklaştığını anlamalısınız.

TERAZİ

Bazı zorlukları atlatırken yaşadığınız olumlu döngü sanki bazı kararları ani ve aceleci bir şekilde almanıza neden olabilir gibi görünmekte. Bazı konuların biran önce çözülmesini istemek, eğer sorunlu bir sonuçsa hiç mantıklı değil. duygusal hayatınızda değer verebileceğiniz bir insanla yapacağınız uzun bir sohbet sizi mutlu edebilir.

AKREP

Özel hayatınızla ilgili olarak yaşanan karmaşaları kafanızda büyütmekten vazgececeksiniz. Para sıkıntılarını soğukkanlılıkla aşıyorsunuz. Biraz rahat bir insan olmanızın da bunda payı büyük. Yan geliriniz yoksa da, hiç tükenmeyecek para destekleriniz var

YAY

İlişkinizi sorgulamak ve bir takım düşüncelerden kendinizi alamamanız gayet insancıl bir davranış. ancak aşkınızın ve alışkanlığınızın izinden giderek sakin olmaya çalışmanız bu dönem için daha sağlıklı olacaktır. Kendi iç dünyanızdaki karmaşalara bazen ses vermek olumsuzluk olarak algılanmamalı.

OĞLAK

Duygusal hayatınızda nasıl davranacağınızı kestirememeniz sizi çok yoruyor olabilir. Karşınızda ki insanın tavırları karşısında hissettığınız suçluluk duygusu siz fazla yıpratıyor. Kendinize biraz önem vermeli ve yıpranmaktan uzak durmaya çalışmalısınız.

KOVA

Sosyal cevre acısından bazı insanların tepkileri sizin bazı gerçeklerle yüzleşmenize neden olacak. Sağlık açsından da küçük bir dirençsizlik sizi korkutabilir biraz dikkat etmelisiniz ama karamsar olamamaya çalışın. Duygusal olarak ise kontrollu bir gün geçirmeniz söz konusu.

BALIK

Duygusal bir rahatlama içine gireceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bir çok açıdan duygularınız dengelenecektir. Hoşunuza gidecek etkinliklere katılabilir ve arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Yeni ortamlara girip yeni insanlarla tanışabilirsiniz.