MedyaFaresi MedyaFaresi

29 Mart Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 29 Mart Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 28 Mart 2013 20:10 - Güncelleme: 24 Mart 2016 19:18
KOÇ

Duygusal hayatınızla ilgili olarak bazı kararlar vermiş olmanız sizi kişisel olarak oldukça güçlendirmeye başladı.Bu durum orta ve uzun vadede önemli gelişmeleri ortaya çıkartabilir. Kişisel acıdan ise mükemmelliyetciliğinizin on planda olacak olması çevrenizle daha düzenli ilişki kurmanızı sağlayabilir.

BOĞA

Bugün biraz durgun bir gün olsa da, sorun teşkil edecek herhangi bir gelişme yaşanmayacak. Kendinize dert ettiğiniz iş konularını abartmışsınız. Her şey yoluna girmiş bile. Duygusal acıdan ilerleyen sürecin hayatınızda olukça etkili olmaya başlaması sizi tedirgin edebilir.

İKİZLER

Duygusal hayatınızda ki kişinin davranışları size karşı değişmiş olabilir ve sizi daha net tanımak için adımlar atabilir. İş çevresinde ise gergin davranışlarınız etrafınızdaki insanların sizi yanlış anlamasına yol açabilir. Hislerinize güvenebiliceğinizi unutmayın.

YENGEÇ

Duygusal hayatınızda gelişen olaylar canınızı oldukça sıkabilir ve yaşanan bazı olaylar kontrolünüz dışında gelişebilir. Kontrol etmeye çalışmayın, bazı olayları oluruna bırakmayı deneyin bugün. görüceksinizki süreç sizin lehinize dönecektir.

ASLAN

Yoğun bir gün sizi bekliyor.Sorumluluk hissettiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Özellikle üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular sabah saatlerinde gündeme gelebilir. Gün içerisinde art arda görüşmeler yapabilir bu görüşmelerden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

BAŞAK

Hem duygusal hayatınızda hem kariyer hayatınız da siz bir şey istemeden, karşımızdaki kişinin size olumlu şekilde yanaşmasını, desteklemesini, rahatlatmasını bekliyorsunuz. Bu durum elbette her zaman olumlu bir dönüşümü ortaya çıkarmayabilir.
TERAZİ

Beraberliğinizde ki doyum ve güven her şeyin üstünde görünüyor. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşkunun, yavaş, yavaş bir alışkanlığa dönüşmesindeki doğallığı kabullenebiliyorsunuz İş konusunda bir insanın size teklif edeceği bir projede temkinli olmaya dikkat etmelisiniz.

AKREP

Güçlü yapınız sayesinde kritik bir donemi olumlu bir şekilde atlatıyorsunuz. Özellikle eğitim kariyer konularında ki güçlü duruşunuz sizi başarı getiriyor. Duygusal hayyatta ise bir şeylerin peşinden koşmama kararı almış olmanız sizin beklentilerinizin karşınıza çıkmasını sağlayacak.

YAY

Aşka bakışınızı biraz gevşetebilir, kendinizi baskılamaktan kurtulabilirsiniz. Paraların tamamen suyunu çektiği bir dönemdesiniz, ama yakın geleceğinizde bol ışık görünüyor. Elinizden geleni yapıyor, biraz şansa ihtiyaç duyuyorsunuz.

OĞLAK

Aşk hayatınızdaki isteğe bağlı gibi görünen olası büyük hareketlilik, ileriki zamanlarda anı defterinizin en okunulası sayfalarından biri olmaya aday görünüyor. Toplu bir parayla alakalı görüşmeler söz konusu. Bu görüşmelerde belirleyici olma çabalarınız olumlu sonuç verecek.

KOVA

Sadakatsizlikten nefret ediyorsunuz ve geçmişte yaşadığınız olumsuz ilişkiler yüzünden varolabilecek süreçlerden de de şüphe ediyorsunuz. Yüreğinizde kabaran yeni duyguların gelişimini biraz da endişeyle izliyor gibisiniz.Yakında kendiliğinden açılacak bir fırsat kapınız olacak.

BALIK

Kişisel olarak yaşananların aksine oldukça güçlü ve net duruş sergilemeniz dikkat çekici. Özel hayatınızda kendinizi kontrol edemediğiniz zamanlarda yaptığınız hatalardan ders çıkarmalısınız. Bu şekilde hayatınızda ortaya çıkabilecek kaosları engelleyebilirsiniz.