MedyaFaresi MedyaFaresi

29 Haziran Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 29 Haziran Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 28 Haziran 2013 19:55 - Güncelleme: 19 Şubat 2016 21:28

 KOÇ

İş yerinizdeki çalışmalarla çevrenizdeki insanlara güven veriyorsunuz. Yakında amirinizden bir terfi haberi alabilirsiniz. Maddi olarak sıkışık bir dönemdesiniz. Ailenizden yardım almaya yüzünüz olmadığı için kendi başınıza bu sıkışıklıktan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Dostlarınızdan yardım alabilirsiniz.

BOĞA

Kafa karışıklığı ön planda. Özellikle üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular sabah saatlerinde gündeme gelebilir. Gün içerisinde art arda görüşmeler yapabilir bu görüşmelerden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ise bazı olumsuzluklar sizi yorabilirmiş gibi görünüyor.

İKİZLER

Bugünlerde sorunlarınızla ilgili büyük bir kalabalığınız olacak. Size çok söz düşebilir. Size doğru bir yakınlaşma çabası var ve kötü bir niyet görünmüyor. Belli ki isteksizsiniz, ama daha nezaketli tavırlarla da uzaklaşabilirsiniz. Onun sizinle daha yakın arkad

YENGEÇ

Genel anlamda sorunsuz bir tavır sergilemeniz ufak gerginliklerinizi düşünmemenizi engellemiyor. Sabah saatlerinde biraz huzursuz olsanız da öğleden sonra bir arkadaşınızla yapmak istediğiniz değişikliğe odaklanmak size keyif verecek. Partnerinizle olan ilişkinizi dış etkenlerden korumalısınız.

ASLAN

Bugünlerde inisiyatif almanız ve hızla karar vermeniz bekleniyor sizden. Zaman, zaman güç kararların başında yalnız kalmanız sizi ürkütüyor. Bu duruma alışmanız gerekecek. Yeni tanışacağınız birisiyle ilk anda yıldızınız barışmayabilir ama sandığınızdan daha düzgün biri olduğunu göreceksiniz. Peşin hükümlü olmak bazen yanılgıya düşmenize neden olabiliyor.

BAŞAK

Yeni yaşanan bir sürecin hayatınızda tam yer etmesi için biraz daha zaman ihtiyacınız var. Zamanla oturan süreçler kendinizi toparlamanız için uygun fırsatları ortaya çıkartacak. Bu döngünün sonrası oldukça güçlü ve şanslı bir terazi süreci olacak olması sizin sadece sabırlı olmanız gerektiğini gösteriyor.

TERAZİ

Kariyer hayatınızla ilgili isteksizleşme oluşabilir ve bunun nedeni hayatınızda beklentileriniz ve şuan ki bulunduğunuz konum arasındaki çatışmadan kaynaklanmaktadır. Boşa kürek çektiğinizi düşünebilir ve biraz dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz.

AKREP

Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi,duygusal olarak beklentilerle uyuşmayan gelişmeler yaşanabilir. Gün içinde değişken bir psıkolojı göstereceksiniz ve genel bir isteksizlik duyabilirsiniz. Karşınıza çıkacak bazı fırsatları yeterince değerlendiremeyebilirsiniz.

YAY

Maddi konulara ilişkin çalışmalarınızda genel bir yoğunluk olacaktır ve uzun vadeli planlar yapmaya eğilimlisiniz. Hayal gücünüz oldukça iyi çalışıyor ve sorunlarınıza pratik çözümler bulabileceksiniz. İş yerinizde yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, orjinal düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.

OĞLAK

Radikal bir döneme giriyorsunuz. Yavaş yavaş artık geçmişi bir kenara koyarak, ailevi ilişkilerinizden duygu dünyanıza kadar neyi değiştirmek niyetinde iseniz o yönde düşünmeye çalışarak bir çok konuda düşündügünüzden de fazla güçlenebilir.Maddi konularda ani gelişmelerle karşılaşıp, hızlı kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Özel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.

KOVA

Son günlerde kendinizi fazlaca eleştirmiş durumdasınız fakat artık belirgin adımlar atmalı ve attığınız adımların arkadaşında da durmalısınız. Bu şekilde hareket edebilirseniz eğer bir çok konuda güçlenme ve beklentilerinizin karşılığını alma durumunuz ortaya çıkacaktır.

BALIK

Psikolojik olarak olayları algılamanızda ciddi bir güçlenme var. Bu durum hayatınızda önemli adımlar atmanızı sağlayabilir. Duygusal hayatınızda bir süredir etkisinde olduğunuz geçmişteki insan ile ilgili yakın bir arkadaşıyla uzun bir konuşma yapabilirsiniz ve bu konuşma sonrasında kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.