MedyaFaresi MedyaFaresi

29 Aralık Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 29 Aralık cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 28 Aralık 2012 01:22 - Güncelleme: 18 Şubat 2016 09:22
KOÇ
Son günlerde içine düştüğünüz karamsarlık sizi bu hafta sonu terk edecek. Bu duygudan kurtulduğunuzda, hangi nedenle bu kadar karamsarlık yaşadığınızı düşünecek, kendinize kızacaksınız. Bugün ele almayı düşündüğünüz konu, pek aceleye gelecek gibi görünmüyor.

BOĞA
Duygusal hayatınızda bir süredir devam eden bir dönem kapanabilirya da geleceği hakkında sorgulamalar içine girebilirsiniz. Olaylara eleştirel yaklaşmanız abartmadığınız taktirde oldukça yararlı olacakmış gibi görünüyor. iş hayatı ile ilgili yakın çevrenizdeki bir insanla yapacağınız konuşmalara sizi oldukça keyiflendirecek

İKİZLER
Bugün iş konusunda yaşayacağınız aksilikler biraz canınızı sıkacakmış gibi görünüyor.. Bu sürecin düzene sokmak için daha dikkatli olmalısınız. Yasal konular, eğitim, yol, uzun yolculuklar, diğer ülkeler ile ilişkiler konusunda karmaşıklıklar da yaşayabilirsiniz. Duygusal hayatınızda ise bir insandan alacağınız habersizi sevindirebilir.
YENGEÇ
İç dünyanızda bazı gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ani gelişmeler duygusal gerilime girmenize neden olabilir. Hayatınıza ilişkin yeni kararlar almaktan kaçınmalısınız. Enerjinizi iyi yönlendiremeye bilirsiniz ve sizin için önemsiz konularla zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz

ASLAN
Özel hayatınızda önemli bir kırılma noktası yaşayabilirsiniz. Duygusal acıdan geçmişinizde varolan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. Bu durum karar verme mekanizmanızdaki problemleri çözmenizi sağlayacak
BAŞAK
Yaptığınız bazı planları uygulamaya geçirmek için öncesinde var olan sorunları gidermeye çalışacaksınız. özel hayatınızla ilgili olarak mantığınız ve duygularınız arasında kalabilirsiniz. Karmaşanızı yansıtmamaya calışın. Uzak bir olasılık diye değerlendirdiğiniz görüşme, önümüzdeki günlerde sizi masaya oturtabilir.

TERAZİ
Zaman, zaman güç kararların başında yalnız kalmanız sizi ürkütüyor. Bu duruma alışmanız gerekecek. Yeni tanışacağınız birisiyle ilk anda yıldızınız barışmayabilir ama sandığınızdan daha düzgün biri olduğunu göreceksiniz. Peşin hükümlü olmak bazen yanılgıya düşmenize neden olabiliyor.

AKREP
Duygusal açıdan var olan gerginliğinizden kurtulmalı ve kendinizi yenilemeye yönelik adımlarınıza devam etmelisiniz. Maddi anlamda yaşadığınız sorunlu donemin geçmişte kalması sizi kişisel acıdan özgürleştirebilir ve yaratıcı gücünüzü daha rahat kullanabilirsiniz.

YAY
Duygusal acıdan gelişen olaylar kafanızı rahatlatmaya başlamış olabilir. Kişisel cekişkilerinizin ortadan kalkması icin gerekli haberleşmeler sonrasında kendinizi iyi hissedeceksiniz. İş hayatında ise bir sorun düşüncelerinizi olumsuz etkileyebilir.
OĞLAK
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir.


KOVA
Güven duygusunu çok önemsediğiniz bu dönemde hayal kırıklıkları yaşamaktan korkmayın. Öncelikle kendinize güvenmeniz gerekiyor. Bu şekilde hayatın tadını daha iyi alacak ve bireysel olarak ön plana çıkacaksınız. Oldukça yaratıcı bir gününüzde olduğunuz için cevrenizde ki insanlarla eğlenceli vakit gecirebilirsiniz.

BALIK
İş hayatınızda bazı beklentilerinizle ilgili haberler gelmeye başlamış olabilir. İlişkilerinizde çok esnek olduğunuz için onun çıkarmaya çalıştığı bütün sorunları bertaraf ediyorsunuz. Onun en büyük sorunu da sizin karşı cinsle samimiyetiniz. İki cins arasındaki dostluğa asla inanmıyor olabilir.