MedyaFaresi MedyaFaresi

28 Şubat'a değil, Tayyip Erdoğan'a zemin hazırladım!

VİDEO- Beyaz TV'de canlı yayına telefonla bağlanan Uğur Dündar, son günlerdeki linç kampanyasına tepki gösterdi. İftiraları tek tek yalanladı.

Eklenme: 31 Mart 2012 13:18 - Güncelleme: 15 Mart 2016 14:04

Beyaz TV’de, Latif Şimşek, Rasim Ozan Kütahyalı ve Ümit Zileli’nin programına bağlanan Uğur Dündar’dan sert açıklamalar.

Memduh Bayraktaroğlu’nun iftiralarına yanıt vermek için Beyaz TV’de canlı yayına telefonla katıldığını belirten Uğur Dündar, hakkında ortaya atılan iddialara meydan okudu.

İŞTE UĞUR DÜNDAR’IN AÇIKLAMALARI... VİDEO İÇİN TIKLAYIN

"Bu adını dahi anmak istemediğim kişinin Çiller’in yanında çalıştığı dönemde, bir Öncü gazetesi ve BTV vardı. O gazete ve TV kanalı tamamen Çiller muhalifi gazetecilere şantaj yapıyor, hakaret ediyordu. BTV’de sürekli olarak bana ve Emin Çölaşan’a Ana Avrat küfreden altyazılar geçiyordu. Biz bütün onları dava konusu yaptık.

ÇİLLER’İN O FOTOĞRAFINI LİME LİME PARÇALADIM!

"Çiller’in oğlu Mert Çiller’i uyuşturucu tuzağına düşmekten kurtardım, Mert’in uyuşturucu partisindeki görüntülerini gizli kamerayla çekmek istediler, durumu Hayri Kozakçıoğlu ve Necdet Menzir’e bildirdim. "Bu çocuğa tuzak kuracaklar, yurtdışına gönderin hayatını kurtarın" dedim.

"Özer Çiller’le ilgili müstehcen konuşmaların olduğu bir kasedi getirdiler.. Bu iğrenç kaseti yayınlamam, ama bir başka yerde yayınlanırsa sizi rezil ederim dedim, defolun gidin diye onları kovdum.."

"Özer Çiller tanınmış bir reklamcı vasıtasıyla Aydın Doğan’a ’Uğur Dündar’la, Emin Çölaşan’ı susturun. Size 500 milyon dolarlık bir otomotiv kampanyası yaptıralım’ dedi, Aydın Doğan bunu kabul etmedi bizim işimize son vermedi."

Haberleriyle 28 Şubat’a zemin hazırladığı iddiasına da yanıt veren Uğur Dündar

’Benim desteklediğim bir insan varsa, haberlerimle iktidar olmasına zemin hazırladığım bir güç varsa o da Tayyip Erdoğan’dır. İSKİ skandalında Ergün Göknel’in itiraflarını yayınlayan benim. Haberlerimizin oluşturduğu kamuoyu ile Tayyip Erdoğan belediye başkanı oldu." dedi.

Çevik Bir’i her hafta yayına aldınız diyen Rasim Ozan’a Uğur Dündar’ın tepkisi de sert oldu.

’Benim Çevik Bir’le bir tek röportajım bile yok. Ben o yalanları çürüttüm. Bana söylenenlerin hepsi yalan hepsi iftira. Bu ülkenin bana ödül vermesi lazım." dedi.

MEDYAFARESİ