MedyaFaresi MedyaFaresi

28 Şubat Perşembe günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 28 Şubat Perşembe günü burç yorumları.

Eklenme: 27 Şubat 2013 22:50 - Güncelleme: 17 Kasım 2015 10:14

KOÇ

Duygularınız düşüncelerinizi etkileyecektir ve olaylara daha duygusal bir açıdan bakabilirsiniz. Yakın bir iş arkadaşınızla ya da ortağınızla bir kırgınlık yaşayacaksınız. Onun güvensizliği kadar sizin alınganlığınızın da payı var bunda. Ortak bir dostunuz arayı yapacak ama ortağınıza yönelik bir beklentisi var. Size dikkatli olmak düşüyor.

BOĞA

Psikolojik olarak olayları algılamanızda ciddi bir güçlenme var. Bu durum hayatınızda önemli adımlar atmanızı sağlayabilir. Duygusal hayatınızda bir süredir etkisinde olduğunuz geçmişteki insan ile ilgili yakın bir arkadaşıyla uzun bir konuşma yapabilirsiniz ve bu konuşma sonrasında kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

İKİZLER

Önümüzdeki günler sessiz sorgulamalara açık görünüyor. Geçmişteki hırçın ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişki size iyi gelecek. Ama zaman, zaman heyecanı özlediğinizi fark edebilirsiniz. İlginç bulup merakla eğildiğiniz konular, bugünlerde cazibesini arttırabilir. Bugünlerde sevinçlerinizi daha serinkanlı yaşamanızda yarar olacak.

YENGEÇ

Genel anlamda sorunsuz bir tavır sergilemeniz ufak gerginliklerinizi düşünmemenizi engellemiyor. Sabah saatlerinde biraz huzursuz olsanız da öğleden sonra bir arkadaşınızla yapmak istediğiniz değişikliğe odaklanmak size keyif verecek. Partnerinizle olan ilişkinizi dış etkenlerden korumalısınız.

ASLAN

Kafa karışıklığı ön planda. Özellikle üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular sabah saatlerinde gündeme gelebilir. Gün içerisinde art arda görüşmeler yapabilir bu görüşmelerden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ise bazı olumsuzluklar sizi yorabilirmiş gibi görünüyor.

BAŞAK

Bugünlerde sorunlarınızla ilgili büyük bir kalabalığınız olacak. Size çok söz düşebilir. Size doğru bir yakınlaşma çabası var ve kötü bir niyet görünmüyor. Belli ki isteksizsiniz, ama daha nezaketli tavırlarla da uzaklaşabilirsiniz. Onun sizinle daha yakın arkadaş olma niyeti, size duygusal bir ısrar gibi gelmemeli.

TERAZİ

Bugünlerde inisiyatif almanız ve hızla karar vermeniz bekleniyor sizden. Zaman, zaman güç kararların başında yalnız kalmanız sizi ürkütüyor. Bu duruma alışmanız gerekecek. Yeni tanışacağınız birisiyle ilk anda yıldızınız barışmayabilir ama sandığınızdan daha düzgün biri olduğunu göreceksiniz. Peşin hükümlü olmak bazen yanılgıya düşmenize neden olabiliyor.

AKREP

Bugün ana sorunlardan biri ise maddi acıdan kendinizi güclü hissetme istğinizin fazla harcamalara neden olabilecek olması. Bu tuzağa düşmemek için caba kendinizi dizginlemelisiniz. Olaylara yapıcı ve pozitif bakmanız hem kariyer hayatınızda hem de sosyal anlamda güçlenmenizi sağlayacak. sosyal çevrede yaşanacak tartışmalara dikkat.

YAY

İş yerinizdeki çalışmalarla çevrenizdeki insanlara güven veriyorsunuz. Yakında amirinizden bir terfi haberi alabilirsiniz. Maddi olarak sıkışık bir dönemdesiniz. Ailenizden yardım almaya yüzünüz olmadığı için kendi başınıza bu sıkışıklıktan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Dostlarınızdan yardım alabilirsiniz.

OĞLAK

İlişkiniz bir süredir gözaltında, sorgusu sürüyor. Neler çıkartıyorsunuz, neler. Meğer ne kadar körmüş, ne kadar tahammül göstermişiniz. Ama yanlış bir karar vereceksiniz. Her şey olacağına varır deyin, bu iyi bir avuntudur. İş yaşamınızın toparlanmaya, ama hemen arkasından da sizin biraz dağılmaya gereksiniminiz var.

KOVA

Önümüzdeki günlerde küçük bir unutkanlığınız bazı işlerin aksamasına yol açabilir. Dikkatli olmalısınız. Aşkı, tanımladığınız kadar bağımsız hissediyor, ama herkes kadar kurallara bağlı olarak yaşıyorsunuz. Bunun yarattığı hırçınlığa son vermeniz gerekiyor. Aile ilişkilerinize bugünlerde daha fazla ilgi göstermeniz gerekiyor.

BALIK

Önemli gelişmelere açık günler içindesiniz. Bundan yararlanmayı bilin. Bugün sıradan bir gün gibi görünse de, içinde barındırdığı sürprizleri beklenmedik şekilde ortaya çıkartabilir, hazırlıklı olun. İsteksiz katılacağınız bir görüşme size beklenmedik kazanımlar sunacak.